Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Segítségre van szükségem

+114
hthbence
karfiol
bejjatrix
Sophie1989
zolilondi
Farkas Anita
molben
fitnesshajni
vtomi
Lóri
Nikó24
Myging
Manndy
TomZ
zotya
julius5
Senki Alfonz
m.noemi
Meli80
mikimano
sziszi
irisheri00
Dory
tomaa1981
Dius
Mobi802
orchidea
laszlo
Fisher
zita850621
Kiken
Betti
AngelTunde
Kilala
ayadi
Zazie
kazerniel
juharon
czaby
etuso
bitu_man
b.martina90
Nadi84
WAdam
zsovikk1983
Jana76
zozi72
Rono
Blase
drszinyikaroly
L. Molnar
mohlerika
Gibzon
panna
Smea
Kiseleva svetlana
monika130
agnes83
peti65
painter
puskaaa
ildiko50
iopab
HunSzkita
kozmetikus hölgy
mzigike
juliano631
kiskaktusz01
zr246
katicabogár
noticen24
Rijka
Krisztián77
Gyurik Zsuzsanna
fonix78
amuhi
szalon
bazsy111
Norbi
szabi1982
margaret
geckoman
peter.szabolcs
Sziszi1
Monic
peet54
mesterné anikó
SandorBozoki
kryszty81
schmidt
szilvia1981
BelaBela
Sanders
Assassin
RP
k.kata
Edi
Ági
kenguru78
Ella
Teodóri
dryka
blan
hajnio@hotmail.co.uk
Enikő & Gábor
lazaristvan
Kriszta
GINA22
..........
Meli
patriqmann
Andrea Remenyik
Cimbibaba123
Admin
118 posters

16 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by painter Vas. Feb. 23, 2014 11:02 am

L. Molnar írta:Nekem már van is kérdésem!!! Mikor érdemes elmenni oda északra hozzátok, és hol lehet megszállni turistaként, meg miket lehet megnézni, meg lehet-e bálnákat nézni hajóúton, meg ilyenek. Valójában minden túristás dolog érdekelne, mert nyáron, vagy ősszel lehet, hogy felugranánk északra a családdal. Légyszi, egyáltalán nem kérek webcímeket, mert a böngészőt én is tudom használni. Csak személyes tapasztalatokat írj, ha lehet. Köszi.

Szia. Nyáron valamivel kellemesebb az időjárás, bár akkor is sokat esik. Vendégszállások, hotelek vannak kb 30 font/éjszaka/fő. Gyalogtúra, de nem az erdőben, mert az nincs, de van sok vízpart  Smile . Bálnákat itt csak nagyon ritkán lehet látni, de viszont annál több birka van. Turistaként el lehet itt tölteni pár napot. Csend és nyugalom van, térerő sincs mindenhol. Hogy hova érdemes menni nyaralni, az nagyon szubjektív. Ki mit ért pihenés alatt. Aberdeen-ból jön hajó ide, kb. 12 órás út, ha nincs vihar. Honlapot nem írok, ott te is megtudod nézni az árakat. Northlink a cég neve. Ha szereted az esőt ,és a viharos szelet akkor neked be fog jönni ez a hely. Nyáron a nagy óceánjáró hajók meg szoktak állni, de csak annyira, hogy reggel kikötnek, és délután mennek is tovább. Megnézik a semmit. Smile Itt el lehet szakadni a rohanó világtól, ez Shetland.
painter
painter

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2008. May. 09.
Age : 55
Tartózkodási hely : Shetland Islands

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Vas. Feb. 23, 2014 2:57 pm

Sajna sokáig voltam távol, s csak most láttam, mit írtál. Én egyértelmüen a rendörséghez fordulnék. Ha pedig minden rendbe jött, elköltöznék.

Írj, hogyan alakultak a dolgok.

Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by L. Molnar Vas. Feb. 23, 2014 11:58 pm

Köszi szépen a felvilágosítást. Ide úgy érzem egyedül megyek, a családot nem viszem magammal. Majd egyszer.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by **** Kedd Feb. 25, 2014 3:28 am

Szevasztok (bedobnám ide is, ha nem gond). Egy aprócska kérdés, pusztán és szigorúan a merő véletlenre apellálva:

Ha bárki személyes info / munkaviszony útján, vagy bármilyen más módon (nem kérdezem) találkozott olyan Skóciában (is) aktív céggel, amelyikről tudja hogy dolgozik LabVIEW-val, megtenné hogy megemlíti? Nyilván ennek itt kis esélye van, de annyi talán, hogy ezt a hozzászólást megérje. Alliance Partner lista megvan (bár egyelőre UK-ra tudom csupán szűkíteni), és egyéb vadászati eszköztáram is akad, de a kis- és középvállalkozások viszonylag kis része tesz erőfeszítést, hogy ezt spontán módon hirdesse is. Bármilyen rendes mérnöki tevékenységet végző szektor érdekel, olaj, orvosi műszerek, gyártástech, robotika ipari képfeldolgozásos méréstechnika (fúleg az utolsó kettő, amelyik legsutábban hangzik magyarul), stb.

Természetesen tudok munkát keresni magam is (mielőtt megkapnám a magamét), de annak preferált formája miatt ha tehetem, magam vadászom le a klienseim, melyben az ügynök majmok megkerülése előny nekem és a cégnek is. Az ilyen kliensek legjobbjai számomra eddigi tapasztalatom alapján sajnos éppen a közepes cégek, melyeket nem mindig könnyű megtalálni, ezért kérdem.
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by bejjatrix Vas. Márc. 16, 2014 3:41 am

Sziasztok! Segitsegre van szuksegem! Csaladi okok miatt hosszabbb idore haza kell utaznom, es a kozeljovoben nem is tudok majd visszajonni! A bankban meg tudom valtoztatni a cimemet, az otthonira? Kipostazzak oda a levelet??? Mert egyedul vagyok igy senkire sem tudom rabizni a leveleket!
Elore is koszonom a segitseget!

bejjatrix

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Dec. 14.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by L. Molnar Vas. Márc. 30, 2014 5:23 am

Szerintem minden további nélkül, bár valszeg az pénzbe kerül majd. A leginkább a bankban tudják ezt megmondani.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by kkanita Kedd Ápr. 08, 2014 6:05 am

Sziasztok!
A férjem kinn dolgozik Neath mellett , megyünk ki hozzá a gyerekekkel mi is. Abban kérném a segítségeteket, hogy a kisfiunk autista (enyhébb fokozat), és fejlesztő pedagógusra lenne szükségünk ott is . Ha esetleg valaki tud nekünk ebben segíteni, azt nagyon megköszönném!

kkanita

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Apr. 08.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by L. Molnar Vas. Jún. 01, 2014 5:54 am

Valaki tudna nekem SZEMELYES felvilagositast adni, ha golfozni akarok Edinburghban, akkor milyen lehetosegem van? Utom sincsen, meg semmim, csak egyszer ki akarnam probalni.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by demeterattila Csüt. Jan. 08, 2015 10:42 am

Segitsegre lenne szuksegunk.Vasarnap este erkezunk edinboroba 9orakor.Es at kellene menjunk aberdeenbe de nem tudjuk h mivel menjunk.Ha valakinek volna otlete vagy tudna segiteni megkerjuk h irjon.attila

demeterattila

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2015. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 16 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 16 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.