Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Skót egészségügy

+5
TomZ
geza
Admin
Senki Alfonz
nina-harper
9 posters

Go down

Skót egészségügy Empty Magyar orvos??

Témanyitás by nina-harper Hétf. Jan. 16, 2012 2:22 pm

Sziasztok! tudtok valahol Skócia területén Magyar nőgyógyászt? vagy Aberdeen,Inverness területén akármilyen Magyar orvost??? szükségem lenne egy műtétre,jo lenne ha valaki jól eltudná magyarázni mi lesz....vagy meg is csinálná...

nina-harper

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jan. 16.

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Re: Skót egészségügy

Témanyitás by Senki Alfonz Hétf. Jan. 16, 2012 5:35 pm

nina-harper írta:Sziasztok! tudtok valahol Skócia területén Magyar nőgyógyászt? vagy Aberdeen,Inverness területén akármilyen Magyar orvost??? szükségem lenne egy műtétre,jo lenne ha valaki jól eltudná magyarázni mi lesz....vagy meg is csinálná...

Hali Nina!
Olyat olvastam,hogy: Magyar Nogyogyasz telefonos szolgalat: 07 557 984844 ..
Nem tudom,hogy ki lehet,en meg nem hivtam Very Happy Very Happy de neked lehet,hogy segit!

Udv: Senki
Senki Alfonz
Senki Alfonz

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Re: Skót egészségügy

Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 11, 2012 5:26 am

Idekinn sajnos nincs arra mód, hogy TE válaszd meg az orvost, akivel szeretnéd elvégeztetni a mütétet. Csak abban az esetben van rá mód, ha privát úton teszed, ami bizony igen költséges.

Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty A skót egészségügyi ellátás

Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 11, 2012 5:31 am

Ebben a topikban az NHS-röl (National Health Service), illetve egyéb egészségügyi ellátásról, jótanácsokról olvashatsz.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Re: Skót egészségügy

Témanyitás by geza Csüt. Ápr. 11, 2013 2:32 pm

Én kórházban dolgozom orvosként, itt mindenkinek ingyenes az állami orvosi ellátás, de válogatni nem lehet. De az általános színvonal nagyon jó, főleg az otthonihoz képest.

geza

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Apr. 11.

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Re: Skót egészségügy

Témanyitás by TomZ Pént. Ápr. 19, 2013 4:36 pm

1,5 hete be kellett mennem a kórházba, mert volt egy balesetem, s negatívumként csak a várakozási időt tudom felhozni.
Minden más abszolút profi volt, az orvosok/személyzet segítőkész volt (pedig márcsak a nevemből is süt, hogy totál nem idevalósi vagyok) és kedves, s látszott hogy tudják mit csinálnak.
TomZ
TomZ

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Jul. 08.
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Re: Skót egészségügy

Témanyitás by hardworking Szer. Jún. 12, 2013 8:27 am

Sziasztok!

Jövőre szeretném kihozni a gyermekem egy fél évre, hogy itt járjon suliba, viszont ő aszthmás és tejallergiás.
Egy éve élek kinn, még a szakorvosi ellátásról semmi tapasztalatom, neki viszont állandó gyógyszerei vannak, így orvos is szükségeltetik majd.
valaki tudna segíteni?

Köszönöm

hardworking

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. May. 07.

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Egeszsegedert bay of "dog" ill. Magyar orvosok elerhetosege Skociaban

Témanyitás by .......... Pént. Jan. 17, 2014 10:56 am

Jomagam tiszta lelkiismerettel ajanlok szamotokra egy kituno Termeszetgyogyaszt Irene Loudon szemelyeben akire Indy kitarto segitsegevel akadtam ra. A holgy Glasgowban fogad a kezelesi koltsegek nem megrazoak.
Irene okos es nagyon csodalatos ember pfff van ilyen!,szerintem barmi problemad adodna azt kepes kikezelni es meggyogyitani.
- termeszetesen ne egy nyilt labtoresre gondoljatok jaja ahhoz kes-villa-ollo kell - az adatlapjat alaposan bongesszetek at
az oldal eleg tartalmas persze ha nem feltek a magusoktol es taltosoktol...mert ugye nem feltek sot!igenyt tartotok a jelenletukre    
http://www.advanced-alternative-medicine.co.uk/

Ha viszont a fizikaban,nemi kemiaban es bioszban kepben vagytok mernek meg ajanlani egy nagyszeru eloadast majd azt megnezve es az abban hallottak utan egy tovabbi tuti oldalra invitalnam eme remek tarsasagot hahaha
a legjobb otlet mindig nagyon egyszeru es nincs ez maskepp itt sem,valoban ez is az, sot az eljaras ha elkezded nem vezet anyagi csodhoz javulashoz viszont igen.
Par fertozest kiemelnek amikhez itt is mint mashol a vilag osszes berlemenyeben konnyuszerrel hozzajutni pl.Hostelekben,B&B-ben,Caravanokban es meguresedett lakasokon keresztul,utazasok soran etc.etc.
- koromgomba?...- leirni is utalatos hat meg kikezelni - esetleg szemolcs?
- kulonbozo fertozesek herpesz,Candida kulso es belso,ekcema,kelesek etc.,Lyme-kor
-hajkorpa,foginy sorvadas egyebek
erositek mint pl. a rak...igen,jol irtam majd a Depresszio,Bronchitis,Leukemia,Prosztata betegsegek,Autizmus etc.

itt a film:          https://www.youtube.com/watch?v=23kywJmk3-g

itt pedig a termek Atyja:      http://jimhumble.org/

A megvasarlasi lehetosegrol szinten kulon oldal nyilik mely orszagokban es kinel.Sajnos a Magyarorszagon fellelheto oldalt nem talalom biztonsagosnak ezert azt nem is ajanlanam senkinek bocs.

Fogaszatrol tudok meg itt fenn Portlethen-ben /AB12 talalhato a Dr Holgyek alatt a realitas talaja ugyan meg kisse képlékeny,
viszont ha sokaig maradnak,majd alakulnak ahogy mindenki mas is ha maradni akar hurra!

Egeszsegetekre!...es Egeszsegemre!    lol!


A hozzászólást Kujo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 24, 2014 2:05 am-kor.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Skót egészségügy

Témanyitás by Admin Vas. Feb. 23, 2014 3:04 pm

Ide azokat a hozzászólásokat gyüjtjük, amik az egésségüggyel kapcsolatosak
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Re: Skót egészségügy

Témanyitás by jaguca Pént. Jún. 13, 2014 4:17 am

Sziasztok! Én tegnap voltam itt Edinburghban kórházban.Sajnos elvesztettem a babámat és orvosi beavatkozás kellett. A tapasztalatom nagyon pózítiv volt az itteni orvosokkal szemben.Ha valakinek tudok nagyon szívesen segítek tanácsokkal.

jaguca

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Re: Skót egészségügy

Témanyitás by Reg Szomb. Szept. 27, 2014 8:34 am

Sziasztok!

Esetleg tud vki magyar nőgyógyászt Aberdeenben?

Előre is köszönöm a választ!

Reg

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Skót egészségügy Empty Re: Skót egészségügy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.