Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Munkát keresek

+91
****
Bánfalvi Oszkár
Bodza81
Dite
Sophie1989
krisztiinedinburgh
Atika34
schindler mihály
lordinka
enirox
Külföldi
kamarov
gobszi
KFeri80
littlekics
VKata
steven1967
Kiskókusz
Myging
Tinty &Anti
fitnesshajni
Fisher
molben
nikolett
tpeter33
csandlizsu
daniel.csonka
perditacska
Fejo
Mark01
Tantor
Sanjoy
Longus77
timikeee
mne
hardworking
Andi1971
Senki Alfonz
csinoscsor
Eddie24000
bak71
Tigriscicus
richardd
Judit22
Zsolesz&Dóra
ulee86
Betti
zsovikk1983
Hannah
sitiri
kovács attila
csibemokec
Fantanarancs
Gábor
FM
Elit86
Timike89
palotaiarpi
Ruben
peti65
Zizi
Melike25
Gergely Attila
Attila Papp
noticen24
Kedves Szabolcs
Zsuzsi123
menaxe
juhaszwik
zr246
Andi
Opauszki András
Moncsi
peter.szabolcs
Dori06
Bubu
..........
SandorBozoki
szabozsolt
Teodóri
kryszty81
sebespatak
dumber
Bendora
lzoli80
kakrikmun
Ági
dryka
udyandi
tomedi
Admin
95 posters

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re:

Témanyitás by .......... Szomb. Május 03, 2014 9:19 am

Meg kell hagyni jol kivagtad magad! pfff en is bedoltem:-P
udv
K.
Izabella92 írta:Salsburg igen viszobt Salsburgh az Skociaban van :-p
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Fanni Hétf. Május 05, 2014 5:33 am

Sziasztok!
Munkát keresnék Edinburgh és Glasgow környékén.Bármilyen munka érdekelne takarítás, mosogatás, pakolás. Előre is köszönöm a segítséget!

Fanni

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. May. 05.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by **** Hétf. Május 05, 2014 9:18 am

Izabella92 írta:Salsburg igen viszobt Salsburgh az Skociaban van :-p

Fair play, nem is hallottam róla. Mondjuk figyelembe véve hogy e település a térkép szerint nagyjából olyan 100m*200m -en terül el 20km-re Glasgow-tól keletre, gondolom kevesen ismerik majd. Munkalehetőségek mennyiségének és minőségének tekintetében is némi kihívással fog küszködni ezért.

Új haverod, a kiházasodottság látszatának státusszimbólumként sportoltatásától elhatárolódni igen visszafogottan ragaszkodó (sic) Laura Palmer kommentjének margójára hozzáteszem még:

(1) Az akcentus rész baromság, sok született angol sem érti a skótokat, de nem csak angol nyelven létezik dialektus amelyet anyanyelvi beszélők sem értenek teljesen / mindig. A skótok kimondottan örülnek, mikor az angol szarzsákok nem értik - ez engem is mulattat -, de azért hozzá vannak szokva hogy külföldi vagy, nem érted elsőre. Ettől függetlenül, neked értened kell majd őket, és minél jobban beszélni angolul is nyilván fontos. Ha ketten vagy többen vagytok, egymás közt angolul beszélni rendszeresen nagy fegyvertény, akkor is ha esetleg vicces vagy zavarbaejtő dolog eleinte, mert töredékére csökkenheti a használató angolotok kialakulásának idejét, teljesen ingyen és bérmentve, extra időt nem igényelve.

(2) Nem kell explicite jól beszélned, szar melóhoz legalábbis. Értsd kb. mit akarnak ha szólnak hozzád, és téged értsenek, merj beszélni, akkor is ha tudod hogy helytelen nylevtanilag. Majd tanulsz, kijavítanak, stb. Szerintem. (Ezt hozzá kell tennem, ugye?)

(3) 550-600 fontért per hó, a "szép lakást" hagyjuk inkább. Lepattant, szar környéken, paki szomszédokkal, fekete penésszel teli rothadó falakkal talán. Rezsivel együtt, nagyon-nagyon alaphangon 1000 fonttól **kezdődik** egy egyszobás, marginálisan elfogadható lakás (ez, ahogy elnézegetem, Skóciában is igaz). Persze van szar is, olcsón, meg nem annyira olcsón. Sőt, szarból van csak sok igazán. 2 embernek költségkímélő megoldás a "studio" (ne izgulj be, nem az amire gondolsz, hanem egylégterű garzon). Szervesen nem különbözik az áruk egy szobától, de mégsem kell más fanszőrzetét szedegetned a lábujjaid közül a közös fördőszoba használata után, vagy valaki más tegnapi búvármackójának mosolyára ébredned mikor reggel lemész vécére. Nincs 2-3 havi kaució sehol, csak orbitális balekoknak. Magánszemélytől 1 havi kaució, ügynök majmoktól 1.5 havi, törvény írja elő hogy regisztrált deposit protection scheme (DPS) alatt kell legyen (ez egy halvány csirkeszar hatékonyságú brit törvény, amely valamicske biztosítékot nyújt az ellen, hogy csípőből lehúzzanak, így kicsit melózniuk is kell ezért). Ha bármennyivel több kauciót / mást hallasz, lehúzásra megy, sétálj el, és jelentsd fel. Minden council oldalon ott van a regisztrált HMO-k listája, ha nincs közte a cím, ott a form, töltsd ki névtelenül. A bosszú kötelez, és haladni kell a korral, manapság a lehúzás kísérletét is meg kell torolni. Különben is, közvetetten segítesz vele jóállatpolgártársaidon is.

(4) Csak full-time permanent: ez is baromság. Ilyen munkát most szólok hogy nem is fogsz kapni elsőre. Ha igen, nagy szerencséd van, vállald el ha szar is, majd lesz jobb belül vagy kívül. Egyébként ha fél évre ki tudsz tolni egy lakást előre, közel bármelyiket kiadják, csak kezelni kell tudni a kis szar yuppie ingatlanügynököket. Ne kérj, ajánlj, magánszemélynek is.

(5) Kaja. Ha nincsenek extra igényeid, mint ahogy nem lesznek kevés angollal érkezve, 2 embernek 200 font is elég. Füstölt lazac nem lesz benne (ez mondjuk szomorú, de túlélhető). Figyelj oda az árakra, főzzél. Persze el tudsz durrantani 6-800 fontot is simán kajára úgy hogy főzöl (is), és ha belefér miért ne, de szervesen nem fog különbözni az eredendő táplálék minősége. Pl. Sainsbury's basics termékcsoport simán ehető (az ASDA-ban már nem vagyok ilyen biztos). Mirelit cucc gyakran effektíve a legfrissebb és a legolcsóbb, gondolj bele miért. Persze ha van időd szarakodni a piacozással, azt is lehet, de olcsóbb nemigen lesz.

(6) Ne lepődj meg ha a tipikusan évi huszon-faszom ezres állandó ébhérével néhány magyar oktató hangnemben osztja neked az igét, azért csinálja mert vérig lenne sértődve, ha neked egy perccel is kevesebbet kéne dohos szobákban laknod mint neki kellett, főleg ha fiatalabb is vagy. Meg azért, mert ő már "valaki", és a moralizálással önmagának állandóan bizonygatnia is kell ezt. Ismerős a mentalitás? Naugye. Két megoldás van, egy: megmosolygod / kineveted; kettő: foglyul ejted a saját légmentesen záródóra átalakított pincéjében arra kényszerítve 3-6cm -es csemegeuborkák tetszetős kis csokrával a seggében énekelje a magyar himnuszt (ha nem elég szépen vagy hangosan énekel, egy mikrofonra kapcsolt hangminta-összehasonlító szoftver leállítja a ventillátort, ha meg nincs elég ubi, akkor a bilibe szerelt infravörös kamera állítja le). Az első opció olcsó és rövid idő alatt megvan, igaz ugyan, hogy a második viszont szívhez szólóbb. Youtube-ot nem javaslom, akkor sem az valóban "priceless" lenne. Érdekes azonban, hogy mindkét megoldáshoz bizonyos mértékű önfegyelem és határozottság szükséges. Te döntesz. Tessék rakok smiley-t is:  pig albino ...egyenlőknek és egyenlőbbeknek.

(7) A külföldi szakmai tapasztalatod (értsd: magyar vagy hasonló) az esetek túlnyomó többségében senkit sem érdekel, a legtöbb angolnak legalábbis a munkatapasztalat effektíve a szánalmas kis lankás szigetfelén elteázgatott éveket jelenti csupán - talán Skóciában ebben is normálisabbak, de hogy mennyivel, nem tudom. Kivétel ha németországi / svájci profi munkatapasztalatod van, de ez esetben azonnal fordulj orvoshoz, ha egyáltalán komolyan megfordult a fejedben, hogy ide akarsz költözni. Közel garantáltra becsülöm, hogy mindkét országban remek pszichiáterek vannak, segítenek. Az otthoni munkatapasztal tekintetében a skótok hirtelen még normálisabbak lesznek sok tekintetben önálló EU országként, ha így lesz majd. Szept. 18.-án kiderül, meglátjuk. Én úgy döntöttem, addig nem megyek át (Westminster cseberből Westminster-droid vederbe biztos nem, független Skóciába szívesen).

Majd benézek még. Jaj, majdnem elfelejtettem, tessék rakok még smiley-t:  clown 
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Dagimaci Csüt. Júl. 17, 2014 6:57 am

SKÓCIÁBAN Edinburgh, Perth, Livingston környékére keresek 2 főt szórólapos munkára. NEM ügynökség vagyok, magam mellé keresek kollégákat. Munkaidő heti 20-30 óra között, hétköznap délelőttönként. Kereset teljesítménytől függően korosztály szerinti minimálbér és Ł8.75 között óránként. Nyelvismeret másodlagos, a munkához beszélgetni senkivel sem kell. Ha még nincs NI számod vagy bankszámlád, segítek megoldani ingyen. Bővebb infó naponta délután 3 és este 10 közt. Telefonom: 07919931848 Jani[/b] PS: Lakás szerzésében NEM tudok segíteni.

Dagimaci

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Jul. 17.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by **** Szomb. Aug. 16, 2014 4:56 am

Jön. Csak jelzem, jön szeptember 18. És ha úgy jön, ahogy 308 éve jönnie kéne, én is jövök.
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty re

Témanyitás by .......... Kedd Aug. 19, 2014 1:32 am

varunk!es ezt veheted fenyegetesnek is hahaha
**** írta:Jön. Csak jelzem, jön szeptember 18. És ha úgy jön, ahogy 308 éve jönnie kéne, én is jövök.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Lakatost keresek

Témanyitás by .......... Kedd Aug. 19, 2014 1:39 am

Hali...cegem szorgalmas LAKATOS MESTERT keres C-CE jogsi jol johet,nos ollat aki masodik nyelvkent igazat szol
nemileg beszeli es erti a skot gaelic v doric nyelvet...netan a mellektermek angol segithet Neki kis idore.
koszonom
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by **** Hétf. Szept. 01, 2014 3:34 am

Holnapi nappal (szept. 2) bezárólag lehet még regisztrálni a skót referendumon történő szavazáshoz (szept. 18). Csak szólok.

Kujo,

diplomás automatizációs mérnök / szerződéses LabVIEW szoftvertervező és -fejlesztő nem kell esetleg azóta mégis? Ugyan B jogsi van csak, és lakatolni sem tudok (maximum kameravezérelt ipari robottal), az igazszólás viszont jobban is megy a kelleténél néha: számos alkalommal kibasztam magammal / nem lett felhőtlen a népszerűségem, mert nem bírtam megállni az Angliában igen kockázatos igazszólást (az elvárt alvázcsókolgató tipegés helyett). Ez a középhaladó igazmondó fokozatba beszámítható legalább, vagy csak tanuljam meg elviselni magamtól a munkámban egyébként szintén nem túl produktív "nem tudom" / "nincs véleményem" kibúvóválaszok adását?

Közben nehéz döntés gyümölcseként átnyergeltem a célvárost Edinburgh-ra, de megyek ha tudok... Szerinted megszavazza Skócia a saját függetlenségét? Hol lehet fogadni sörben?
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Reccs...

Témanyitás by .......... Kedd Szept. 02, 2014 8:20 am

no hali mar azt hittem elvesz z ertelem...de meg van!..tokjo nos
ha nincs lakatos jartassag sebaj,ha van jogsi mint irtam C-CE es esetleg kopogast hallanal a szemureg kornyeken
/arc felso-kozep-szagloszerv felett azonnal/ varlak szeretettel valoban! jo Magyar es Skot emberek koze.Nem tudok Teneked újabb-ujjat mivel allovizben a beke Mindenki elvan a nagycegeknel viszont mint a hangyak atmenet es rohangalas.
Kipendult a Tesco helyben fogy a szemet reggel es delben,ugy kell Nekik.Rettenet sajnalom...tulkeppzett vagy semminemu csoport tagja, ezert csak a szerencset nyergelheted viszont szabad es igaz ez itt a lenyeg sose band!

A szavazasrol mint mar kifejtettem volt magadra osszpontosits mert a harom betu leveri a negyet...tokmind1 kicsivel irod-e avagy oriassal...magyarazatkent megmutogatok egynehany deres seresuveg mellett parakarhany uj NAP-ot az eg alatt dee fo a lelkesedes ne csuggedjunk mindig volt valahogy...es ne fogadjunk menjunk tutira,nyeljuk le egyutt azt a sort
orvendtem a szerencsemnek
K.

**** írta:Holnapi nappal (szept. 2) bezárólag lehet még regisztrálni a skót referendumon történő szavazáshoz (szept. 18). Csak szólok.

Kujo,

diplomás automatizációs mérnök / szerződéses LabVIEW szoftvertervező és -fejlesztő nem kell esetleg azóta mégis? Ugyan B jogsi van csak, és lakatolni sem tudok (maximum kameravezérelt ipari robottal), az igazszólás viszont jobban is megy a kelleténél néha: számos alkalommal kibasztam magammal / nem lett felhőtlen a népszerűségem, mert nem bírtam megállni az Angliában igen kockázatos igazszólást (az elvárt alvázcsókolgató tipegés helyett). Ez a középhaladó igazmondó fokozatba beszámítható legalább, vagy csak tanuljam meg elviselni magamtól a munkámban egyébként szintén nem túl produktív "nem tudom" / "nincs véleményem" kibúvóválaszok adását?

Közben nehéz döntés gyümölcseként átnyergeltem a célvárost Edinburgh-ra, de megyek ha tudok... Szerinted megszavazza Skócia a saját függetlenségét? Hol lehet fogadni sörben?
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by **** Kedd Szept. 02, 2014 1:45 pm

Elvész az, és magam is el vagyok kicsit veszve itt a szarvár oldalán a szigetnek. Tudom hogy készül a rohangálás, csak 2014 első negyedében (!) 3%-kal nőtt Skócia teljes R&D beruházásainak értéke, tűkkel a seggemben várom mikor érkeznek felismerni, hogy ilyen tempójú növekedéshez bizony szerződéses mérnök kell (tudok is egyet véletlenül) azok infrastruktúrájának / integrálációjának / automatizációjának kivitelezéséhez. Meg ugye  függetlenség esetén talán valami 2%-ot terveznek vállalati adóként bevezetni további szektor- és beruházásfüggő mentességi lehetőségekkel, hogy csábítsák az EU befektetőket? Csak nem egy új adóparadicsomot vélek emitt a szomszéd északon felderengeni? Mini-Svájc északon, csak sokkal olcsóbban, és kevesebb idióta szabállyal? Kosárba!

Milyen Tesco? Mér eddig nem volt? Costco volt szép nagy, azt láttam xxxxx-ben. Hadd legyen, én tuti nem vásárlok Tescoban. Aldi van amúgy felétek?

Kujo írta:no hali mar azt hittem elvesz z ertelem...de meg van!..tokjo nos
ha nincs lakatos jartassag sebaj,ha van jogsi mint irtam C-CE es esetleg kopogast hallanal a szemureg kornyeken
/arc felso-kozep-szagloszerv felett azonnal/ varlak szeretettel valoban! jo Magyar es Skot emberek koze.Nem tudok Teneked újabb-ujjat mivel allovizben a beke Mindenki elvan a nagycegeknel viszont mint a hangyak atmenet es rohangalas.
Kipendult a Tesco helyben fogy a szemet reggel es delben,ugy kell Nekik.Rettenet sajnalom...tulkeppzett vagy semminemu csoport tagja, ezert csak a szerencset nyergelheted viszont szabad es igaz ez itt a lenyeg sose band!

A szavazasrol mint mar kifejtettem volt magadra osszpontosits mert a harom betu leveri a negyet...tokmind1 kicsivel irod-e avagy oriassal...magyarazatkent megmutogatok egynehany deres seresuveg mellett parakarhany uj NAP-ot az eg alatt dee fo a lelkesedes ne csuggedjunk mindig volt valahogy...es ne fogadjunk menjunk tutira,nyeljuk le egyutt azt a sort
orvendtem a szerencsemnek
K.

****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty ..

Témanyitás by .......... Szer. Szept. 03, 2014 1:31 am

****
"szoljon hangosan az enek" remlem igazad lesz mert errefele sokan szeretnenek esmet fuggetlen Skociat mint azanno de sajnos a keverek aggodik az állásáért es ezen okbol kifolyolag v nem megy el szavazni v nem akarja a szabadsagat...keves az igaz informacio,Oket is lehet vezetni nem csak a Magyarokat...nezz meg egy .hu-s blogot mekkora az aluszekonysag!itt detto...

Tesco szemet az mindenhol errefele,genmanipulalt gyumolcseivel,uditoivel-muanyagballonos fluoridos vizeivel es fogkremjeivel stb...jobb mint az alkohol mert maradando agykarosodast okoz...talan ezert IS vannak lelassulva mindahany.
Aldi is van Coop is van dee mi maradunk a sajat gyurmanal...ritkan csuszhat be egy-egy "Kakukkfioka" megvaltoztattuk a konyhat es szokasainkat no es a kozelunkben baratsaggal eloket zz eles latassal ugyan de total orultek lettunk.
Rad is ez var ezert jol gondold meg a latogatast hahaha
udv Teneked
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by **** Csüt. Szept. 04, 2014 6:27 am

Fluoridos víztől-e, nem tudom, de néha ez az egész bolygó belassultnak tűnik, és különösen fáj ez a szarakodás nekem Európaszerte. A génmanipulált gyümölcs kártékony hatása azért minimum vitatható (a permetezettel szemben, meg ugye inkább GM mint ebolahordozó munkások által afrikában szedett szarral szemben mindenképp), de ezt majd megvitatjuk ha egyszer van merszed arrajártamban-látogatóban beengedni. Gondolod a házi cuccot nem falom fel? A gond inkább az, hogy mit vigyünk mi, ugyanis én csirkét meg malacot vágni / zöldséget termeszteni itt a második emeleti lakásban nemigen tudok, úgyhogy GM-e a savanyú szőlő Angliában (sic) vagy sem, marad az Aldi. Az legalább német, meg ott nem kell szar popzenét hallgatnom vásárlás közben, ami idegesít.

Te abszolut MINDENT otthon termesztesz? Olivaolajat is préselsz? (Mókázom, de beszarok ha igen.) Meg mit csinálsz a vízzel (saját kút?), mert hogy a csapvizet is kezelik, sőt a legutóbbi nem biztos, hogy teljesen indokolatlan paranoia szerint ösztrogén-hormon tartalmú összetevők is folynak a csapból Londonban, mintha enyhe fogamzásgátlóként is kívánna funkcionálni. Már csak ezért sem vagyok elég messze Londonisztántól, igaz nem is túl közel, de egy olyan minima calcula 600 km azért még jobb lenne, mondjuk észak felé.

Coop? Ugyanaz a Coop, mint a Co-operative? Ha igen, az nekem eleve kizárva, ASDA-val együtt (muszlimbarát féreg mindkettő, ilyen helyen én nem veszek semmit).
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty .....

Témanyitás by .......... Csüt. Szept. 04, 2014 9:13 am

****
Lol...doltem a doghogestol,koszi meg1x
de bizony most leirom a lehetosegeid es par okossagost ha megengeded...
remlem lassan de biztosan 1x alkalom adtan vegre letekerhetjuk azt a sorosuveg kupakot psszt-el kiserten mar ha Edihez nincs tul messze szamodra a "termeszet"
Jah lassacskan sikerul a "fergektol"megszabadulnunk mert mint irtam nem birom a fuggoseget...termelunk es eloallitunk a lehetosegeinkhez merten.Azanno e celbol kerestuk a vegtelent.Jo tema a bakteriumfelek, a tetvek akik eloallitottak es szorgalmasan terjesztik igen csak nehezen irthatok ki ,de egy szep napon eljon a vilagossag es szamukra a vegtelen sotetseg...remelhetoleg.
Viztisztitasra hasznalhato 100% eredmennyel az Adya Clarity nezz utana mert megfox lepodni mit itatnak a neppel.Nekunk forrasvizunk van epp azon vagyok h felfedezzem mit is tartalmaz meg a jo adag S-el egyetemben amit felpermeteznek a foldekre mivel szivarogni atszivarog valamennyi ebbe a vizbe is.
Nevetni fox a minap a Coscoban tettunk latogatast vegyianyag/mososzerek/ beszerzes celjabol eees mit lattam? Olivacsemetet hahaha ide a -4 es +19 koze nem a latvany bosszantott fel hanem a hulyeseg...mind1.
Kerdesedre ha jonnel hozz magaddal meg 1 embert illetve a jokedvedet.
Azt gondolom kevesen vagyunk itt Magyarok,akiknek meg idejekoran kiesett a "zabszem" a s.ggebol es ezaltam maskepp latjak a vilagot...tartottam ismet szerencsemnek
udv.K.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by **** Pént. Szept. 12, 2014 12:52 pm

Megnéztem az Adya Clarity kis történetét, Kujo barátom. Attól tartok, aki ilyet akár mindenféle negatív előhang hiányában is megvesz, az egyszerűen a balekság határát súrolja naivitásban. Sőt. Az egy dolog, hogy az aluminium-szulfát (!) van, aki számára a 21. században elvárható általános iskolás kémiatudás látszólagos hiányában egészségesnek tűnik meginni, de ránézve erre James / Bill / Whoever Bakos gyerek (aggódom, mégegy hírhedtté avanzsáló magyarivadék?) fejére, ő nagyjából a talibánok bizalomkgerjesztő hatásával bír. Ilyentől az ecseri piacon sem veszek öngyújtót sem, mert felrobban, és a benne lévő GHB jó esetben ideiglenes hatása alatt kirabolják öntudatlan testszerszámomat.

Zabszem? Zabszemem szerintem Agyarországon sem volt, meg a jókedvem sem általános, de legalább gyakran indokolatlan (sic).
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty ****

Témanyitás by .......... Szomb. Szept. 13, 2014 8:36 am

hja nem akarmi az iras esmet...a le-re nem keslekedik...
en sem biznek akarkiben ez mar tuti hiszen sok a kokler a sok csapadek okozza no es a butasag...a Japi minden esetre szimpi csavo a nevere nem emlexem O lenne az altalad emlitett? ztan itt ez a Jim Humble az MMS hokuszpokusszal ez is kiprobalhato ha neadj nem latnal mar at a vizzel teli poharadon...en azanno proba-szerencse mas temaban es mukodott nos?
Hogy allsz a remennyel?Menni fog Londonisztan oda ahova tulkepp valo?
Mellesleg akkora cikket taltam beetetesileg,meg szerencse h ulve keresgelem az okossagokat Stonehenge 50 evvel ezelotti allapot fenykepeken rogzitve, bulldozerekkel megspekelve...eredeti verzio hasrautessel /"kicsit jobbra tedd azt,a masik kovet pediglen kisse balra"/talan igy mar elhiszik h eredeti,vertocsak es miegyeb koholmany...erdekel?

**** írta:Megnéztem az Adya Clarity kis történetét, Kujo barátom. Attól tartok, aki ilyet akár mindenféle negatív előhang hiányában is megvesz, az egyszerűen a balekság határát súrolja naivitásban. Sőt. Az egy dolog, hogy az aluminium-szulfát (!) van, aki számára a 21. században elvárható általános iskolás kémiatudás látszólagos hiányában egészségesnek tűnik meginni, de ránézve erre James / Bill / Whoever Bakos gyerek (aggódom, mégegy hírhedtté avanzsáló magyarivadék?) fejére, ő nagyjából a talibánok bizalomkgerjesztő hatásával bír. Ilyentől az ecseri piacon sem veszek öngyújtót sem, mert felrobban, és a benne lévő GHB jó esetben ideiglenes hatása alatt kirabolják öntudatlan testszerszámomat.

Zabszem? Zabszemem szerintem Agyarországon sem volt, meg a jókedvem sem általános, de legalább gyakran indokolatlan (sic).
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by **** Szer. Szept. 17, 2014 3:26 am

Nem, a Bakos gyerek egy Kaukázusi jellegű, hallásra született amerikai kiejtéssel beszélő félelmebeteg bácsi nagy kaporszakállal, fehér lepelben. Amolyan hittérítő fajta, amatőr csaló kategória, mint egyébként mindegyik.

Stonehenge-parát futólag olvastam magam is, asszem 1900-ban ledőlt egy viharban, ez tartott mellesleg igen jellemzően angol "keményen dolgozó" barátainkak úgy a 60-as évekig mire rendberakták restaurációs jelleggel. Azért a 60 év hosszú (!!!) folyamatos (!) kontraktot merőben irígylem tőlük, a becsült fix 60 évi összeg buttó feléért bármikor elvállalnék hasonlót a területemen (amit kb. 6 alatt be is fejezek, rommá keresve magam). Remélem a szerintem merőben egészséges cinizmusom nem ábrándít ki, de maga a Stonehenge sem hat meg, egy csoport kavics ami néhány ősember összehordott, nem igazán releváns számomra hogy miért vagy hogy hogyan (mellesleg építészmérnök barátom szerint simán kivitelezhető, így az a benyomásom hogy inkább a mágikus mítikus szar a mesterséges lufi, nem maga a kavics-csoport). Piramisok dettó, bár az azért tényleg érdekes, hogy bár szintén kivitelezhető (korukban 20-30 év alatt), ugyanaz a statikai és építőipari tudás közel sem nyilvánul meg pl. az egyiptomiak korban megegyező lakó- és egyéb épületeikben. Persze lehet hogy abba beleszartak, végülis neked sem lenne kedved bűvészkedni 20 év rabszolgamunka közben / után a saját házaddal. Ha már itt tartunk, bibilia és egyebek is e kategória, miért érdekelne hogy néhány közel-őskori tébláboló segg mit, miért, vagy milyen céllal hordott össze a sajnálatra sem méltó barbár szar könyvükben, miért hallgatnék azokra, vagy egyáltalán hallgatnék meg olyanokat, akik azt sem tudták miért kel fel a nap, vagy miért esik az eső? Rövid az élet, legalábbis genetikai korrekció nélkül, és engem a jövő történelme egyébként is sokkal jobban érdekel.

Reménnyel? Az ebben a babazsúr világban közel irreleváns, de azért sietek hozzátenni hogy NEM Londonisztánban lakom, és nem is megyek oda. Soha. Levettem a kommutálható listáról is, sem Londonban nem dolgozom, sem át nem megyek rajta. Ugyanakkor most fedeztem fel, hogy létezik Londonistan c. könyv (Melanie Phillips, újságíró), és szerencsére nem (csak) az én szóleleményem. Ha találok Edinburgh-ban vagy 80-100 mérföldes (kommutálható) körzetében elfogadható szerződéses munkát (bár az állandó alkalmazotti dolog sincs teljesen kizárva, mondjuk ideiglenesen, ha nagyon muszáj / nincs más), csomagolok és megyek egyből. Edinburgh viszonylag szép, iparilag elég intenzív a central belt (fő ok), relatíve olcsók a lakások, és van jópár modern is, sőt, az ügynökségecskék sem rabolnak akkorát Skóciában látszólag, több is hirdeti hogy "no tenant fees", vagy hogy kétheti kauciót kérnek csak. Ilyen kau mellett simán kifestek (ez Angliában szintén csak 20 évente divat), a kaut meg legfejlebb benthagyom ha nagyon sírnak mikor elköltözöm. Itt Anglisztánban, de Berkshirisztánban legalábbis, fixen 1.5 havi a kau ügynökségen keresztül, és leránta(ná)nak különböző arbitrális bérlőt terhelő díjakkal, már ha szóbaállnék velük.

De ha már a reménynél tartunk: kevesebb mint 21 óra van hátra a népszavazásig! Yes Scotland!
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty ****

Témanyitás by .......... Szer. Szept. 17, 2014 8:38 am

...hahaha nem semmi vagy Kedves Baratom...rengeteg a kokler ez tuti...a cuccos felfedezoje egy joindulatu Japi emberke a Hirosima-i balhe utani idoben kozvetlenul +-5? ev de onmagaban az a tortenet is roppant de bizony!
hja...nem tudok jobbat epp csak sikeruljon az a vegszo! amivel zartad a hsz-t...
nagy kedvenc ismerosunk,remek ember es nem kicsit...szavazat szamlal uh meleg agybol jon majd az info...oda a gondolat hha csoda tortenik.../prsze,csodak pediglen ....... legyenek
orommel vettem soraidat esmet
udv.
**** írta:Nem, a Bakos gyerek egy Kaukázusi jellegű, hallásra született amerikai kiejtéssel beszélő félelmebeteg bácsi nagy kaporszakállal, fehér lepelben. Amolyan hittérítő fajta, amatőr csaló kategória, mint egyébként mindegyik.

Stonehenge-parát futólag olvastam magam is, asszem 1900-ban ledőlt egy viharban, ez tartott mellesleg igen jellemzően angol "keményen dolgozó" barátainkak úgy a 60-as évekig mire rendberakták restaurációs jelleggel. Azért a 60 év hosszú (!!!) folyamatos (!) kontraktot merőben irígylem tőlük, a becsült fix 60 évi összeg buttó feléért bármikor elvállalnék hasonlót a területemen (amit kb. 6 alatt be is fejezek, rommá keresve magam). Remélem a szerintem merőben egészséges cinizmusom nem ábrándít ki, de maga a Stonehenge sem hat meg, egy csoport kavics ami néhány ősember összehordott, nem igazán releváns számomra hogy miért vagy hogy hogyan (mellesleg építészmérnök barátom szerint simán kivitelezhető, így az a benyomásom hogy inkább a mágikus mítikus szar a mesterséges lufi, nem maga a kavics-csoport). Piramisok dettó, bár az azért tényleg érdekes, hogy bár szintén kivitelezhető (korukban 20-30 év alatt), ugyanaz a statikai és építőipari tudás közel sem nyilvánul meg pl. az egyiptomiak korban megegyező lakó- és egyéb épületeikben. Persze lehet hogy abba beleszartak, végülis neked sem lenne kedved bűvészkedni 20 év rabszolgamunka közben / után a saját házaddal. Ha már itt tartunk, bibilia és egyebek is e kategória, miért érdekelne hogy néhány közel-őskori tébláboló segg mit, miért, vagy milyen céllal hordott össze a sajnálatra sem méltó barbár szar könyvükben, miért hallgatnék azokra, vagy egyáltalán hallgatnék meg olyanokat, akik azt sem tudták miért kel fel a nap, vagy miért esik az eső? Rövid az élet, legalábbis genetikai korrekció nélkül, és engem a jövő történelme egyébként is sokkal jobban érdekel.

Reménnyel? Az ebben a babazsúr világban közel irreleváns, de azért sietek hozzátenni hogy NEM Londonisztánban lakom, és nem is megyek oda. Soha. Levettem a kommutálható listáról is, sem Londonban nem dolgozom, sem át nem megyek rajta. Ugyanakkor most fedeztem fel, hogy létezik Londonistan c. könyv (Melanie Phillips, újságíró), és szerencsére nem (csak) az én szóleleményem. Ha találok Edinburgh-ban vagy 80-100 mérföldes (kommutálható) körzetében elfogadható szerződéses munkát (bár az állandó alkalmazotti dolog sincs teljesen kizárva, mondjuk ideiglenesen, ha nagyon muszáj / nincs más), csomagolok és megyek egyből. Edinburgh viszonylag szép, iparilag elég intenzív a central belt (fő ok), relatíve olcsók a lakások, és van jópár modern is, sőt, az ügynökségecskék sem rabolnak akkorát Skóciában látszólag, több is hirdeti hogy "no tenant fees", vagy hogy kétheti kauciót kérnek csak. Ilyen kau mellett simán kifestek (ez Angliában szintén csak 20 évente divat), a kaut meg legfejlebb benthagyom ha nagyon sírnak mikor elköltözöm. Itt Anglisztánban, de Berkshirisztánban legalábbis, fixen 1.5 havi a kau ügynökségen keresztül, és leránta(ná)nak különböző arbitrális bérlőt terhelő díjakkal, már ha szóbaállnék velük.

De ha már a reménynél tartunk: kevesebb mint 21 óra van hátra a népszavazásig! Yes Scotland!
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by **** Csüt. Szept. 18, 2014 7:30 am

Kujo, azt azért ugye tudod, és ezt a globalizációs kritikáid margójára jegyzem meg, hogy míg az éppen ma kiemelten aktuális Skót függetlenségi törekvés az Egyesült Királyságtól elváló irányban igaz, hogy globalista pozitívnak semmiképp sem tekinthető, azért az egységes Európa törekvést ez effektíve elősegíti (ha elfogadod ezt egy nem globalista pro-EU európai polgártárstól)?

Miért gondolom? (a topikot kicsit ideiglenesen eltérítem, akit nem érdekel, kérem ugorjon)

(1) Közvetlen kontextusában széthullik egy viszonylag jelentős, egyre erősebben EU-elválásra apelláló - vagy inkább azzal zsarolgatni próbálkozó - politikailag elég éretlenül viselkedő blokk, így a részek egyenként sokkal nehezebben válhatnak ki az EU-ból, beleértve Angliát is.

(2) Skóciának sem független országként, sem a UK részeként esze ágában sincs az EU-ból kiválást egyáltalán firtatni. Az más kérdés hogy a schengeni egyezmény alkujában (csekély esély), meg az euró be nem vezetésében (hosszú távon nulla esély) nem értek egyet velük, és az EU sem fog, főleg hogy Westminster kedvesen nem volt hajlandó kikérni az Európa Parlament felajánlott hivatalos álláspontját, így az EU kész tényekre alkudhat majd, amely már nem befolyásolja magát a szavazást. Ja igen, a brit monetáris unió meg egyenesen nevetséges, és veszélyes is, idétlenül naiv ötlet. Külön Skót font, talán, és ideiglenesen, különben is felfelé kúszna az értéke, míg az angol fonté lefelé ha Skócia függetlenné válik. EU szempontból a jelenlegi egyébként igen kedvező pozíció, az ostoba angoljai látszólag nem számoltak ezzel (vagy talán jobb populista politikának találták az egész függetlenséget nem is venni komolyan, bár augusztusban azért beindult az undorító demagóg Westminster hazudozás). SNP szempontból is kedvező lehet hogy Westminster nem volt hajlandó hivatalos EP véleményt kérni, majd a mai nap szavazataiból kiderül, ugyanis gondolom a legtöbb Skótnak az Euró nemigen tetszik (egyébként sok racionális érv felsorakoztatására továbbra is képtelenül).

(3) Schengeni egyezmény tekintetében esetleg vitatható, hogy a hatalmas össz-tengerpart miatt határmenti ellenőrzést szeretnének önálló EU tagállamként, mint Dánia, ezzel speciel pont semmi gondom, sőt. Mindenhol szorosabbra kéne és kellett volna már venni ezt sokkal, lehetőleg mindennemű menekültbefogadás megszüntetésével (elavult, ostoba divat, kontraproduktív, és az utóbbi időben de facto életveszélyes is lett - elég volt). Ha Skócia ma elválik, újabb érdekelt van a csoportban, akik e felé elmozdulhatnak, és hacsak nem ment még el az eszük teljesen mint az angoloknak, ebben a Skótok igen egészségesen részt is vesznek. Különben is, nagy üzlet a Frontex, és még sokkal nagyobb is lehet egy végre józanodó / felébredő Európában. Kár lenne kihagyni.

(4) Ha mégsem válna el, akkor is összeszorult Westminster popsija, ami jótékony hatással van az arrogáns és tartalmatlan pofázásuk elhalkulására. Ez esetben pro-EU szempontból azért kissé csalódott leszek, de ettől még Skócia Skócia, és az ő országuk, ő döntésük. Barroso et al. is örülhet, bár nekik is összeszorult csupán, mert nem szerettek volna precedenst az általa "szeparatistá"-nak titulált erőfeszítésre. Ennek ellenére kissé olcsó próbálkozás volt Skócia újrajelenkezésének szükségszerűsége az EU-ba Barroso-tól, Rajoy-tól meg pláne (akinek a Katalán és Baszk para olyan látványosan szorítja a fenekét, hogy dülled a szeme), de sebaj. Nekünk is van kapitális seggünk az Európa Parlamentben ugyebár, és ez utóbbi nemhogy nem csupán alkalmanként segg, de még csak nem is hasznos a saját politikai blokkjának sem, az előzőekkel ellentétben. Sőt.

Tudom hogy pár dologban nem értünk majd egyet, de mivel túl sok időm van ismét (hogy a franc enné meg az újabban csak szinte kizárólag havi napközis zsebpénzért hidertő angol ipari és R&D tempót), gondoltam feltárom tudunk-e vitatkozni a magyarokra jellemző azonnali bugylibicska- és csodaszarvasagancs-rántás nélkül.
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty reccs...

Témanyitás by .......... Csüt. Szept. 18, 2014 11:55 am

ok am legyen velmeny csere habaar ez valoban egy Munkakeres-ajanl de van Modi torli ami nem ide-oda...szal nem e celbol jottem fel csupan egy eles elme eredmenyekent szuletett szep gondolat mely hirkozles celjabol idevalos szem szer nagyon meg orvendtem es kovetendonek gondolom ime a rovid kovetendo:


no feladtad a lecket Honfi habar draga szabadidodben -mellyel azanno Nekem is volt bajom epp eleg- egesz kemeny es szovevenyes levelet sikerult idekanyarintanod...roviden valaszolnek most ha lehet,ne tan? szemelyed bovebb kifejtesre tart majd igenyt a kesobbiekben...megoldjuk,megprobalom es eljovendo talalkozasunkig bakimentesen be is gyakorlom, igerem :-)

a H-UNio velmenyem szer felettebb erdekes tecchalott allapotban evek ota rakattanva Oxigen maszkjara utolso napjait majd dicso temeteset tervezgeti zz latszat csupan a letezese es prsze par Tonna papirmunka.A dobbenet mely az ebredes utan kozvetlenul megrazza majd a tudatlan nepseget hatalmasnak beetetett orszagok zuhanasat huzza idovel maga utan gondolom en...vagy tragediat...ahogy dontenek odalen...ennyi...tobb szot v energiat nem erdemel az egesz lapatravalo nepseg
H miert eroltetett ez a menet?Csak egy peldat:Mert mar ures a kassza sot kolcsonhoz folyamodott akarcsak egy kulonallo orszag...a H-UNio is tartozasra adta a fejet azabbol pediglen nem 1xu kilepni.Skocia mindenet elvitte az Angolszasz amit meg nem es ami majd a jovendo...no arra is igenyt tart tht bolond volna megadni a leszakadast s ha csak a velemeny-nyilvanitas lehetoseget is igaz? egyezmenyek ide-oda sz.rt sem er mert focit nezel es ha hatterben kosaraznak s nemkulonben + ki szereti ha az alattvalo alaphangon folyamatosan zorog...bar kedvelem komainkat legalbb ugy mint az otthonmaradtakat...
szoljon es hallgattassek meg a gondolat mely igennel szavazza meg a Skotok oly reg ahitott szabadsagat.Lassuk mikent dontenek a "hatalmasok"!
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by **** Pént. Szept. 19, 2014 1:21 am

Kolonizált cicinek híg a leve. Egész pontosan 45%-os. Fail.
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 8 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.