Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Segítségre van szükségem

+114
hthbence
karfiol
bejjatrix
Sophie1989
zolilondi
Farkas Anita
molben
fitnesshajni
vtomi
Lóri
Nikó24
Myging
Manndy
TomZ
zotya
julius5
Senki Alfonz
m.noemi
Meli80
mikimano
sziszi
irisheri00
Dory
tomaa1981
Dius
Mobi802
orchidea
laszlo
Fisher
zita850621
Kiken
Betti
AngelTunde
Kilala
ayadi
Zazie
kazerniel
juharon
czaby
etuso
bitu_man
b.martina90
Nadi84
WAdam
zsovikk1983
Jana76
zozi72
Rono
Blase
drszinyikaroly
L. Molnar
mohlerika
Gibzon
panna
Smea
Kiseleva svetlana
monika130
agnes83
peti65
painter
puskaaa
ildiko50
iopab
HunSzkita
kozmetikus hölgy
mzigike
juliano631
kiskaktusz01
zr246
katicabogár
noticen24
Rijka
Krisztián77
Gyurik Zsuzsanna
fonix78
amuhi
szalon
bazsy111
Norbi
szabi1982
margaret
geckoman
peter.szabolcs
Sziszi1
Monic
peet54
mesterné anikó
SandorBozoki
kryszty81
schmidt
szilvia1981
BelaBela
Sanders
Assassin
RP
k.kata
Edi
Ági
kenguru78
Ella
Teodóri
dryka
blan
hajnio@hotmail.co.uk
Enikő & Gábor
lazaristvan
Kriszta
GINA22
..........
Meli
patriqmann
Andrea Remenyik
Cimbibaba123
Admin
118 posters

13 / 16 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by orchidea Szomb. Szept. 24, 2011 4:09 am

Elnézést kérek, életem első fórum-megnyilvánulása volt, örültem, hogy egyáltalán el tudtam küldeni...De mivel látom, hogy nem túl sűrű az oldal látogatottsága és a hozzászólások mostanság (2010-ben izzott a fórum), igazad van, máshol próbálok segítséget keresni. Ne haragudj, nem akartalak zavarni.

orchidea

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Sep. 22.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re

Témanyitás by .......... Szomb. Okt. 01, 2011 1:31 pm

orchidea írta:Elnézést kérek, életem első fórum-megnyilvánulása volt, örültem, hogy egyáltalán el tudtam küldeni...De mivel látom, hogy nem túl sűrű az oldal látogatottsága és a hozzászólások mostanság (2010-ben izzott a fórum), igazad van, máshol próbálok segítséget keresni. Ne haragudj, nem akartalak zavarni.

Szia...
nem kell mellre szivni -hosszú i nincs- szal a megjegyzést nem osztjuk többen.
Próbáld Dórit elérni priviben... ha nem túl fáradt segiteni fog...üdvözletem küldöm
L.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re

Témanyitás by .......... Szomb. Okt. 01, 2011 1:40 pm

Betti írta:Sziasztok!

Esetleg munkaközvetítő irodát tud valaki ajánlani Aberdeenben?
Köszi!

Online nem tudnék jobbat:
http://jobseekers.direct.gov.uk/homepage.aspx?sessionid=b5712c53-c59f-4342-a2f6-57b59a9eab62&pid=3

Aptus Personnel
Langstane House
Dee Street
Aberdeen
Aberdeenshire
AB11 6DR
Tel: 01224 571400
Fax: 01224 583895
Mobile: [ add a mobile number ]
Web: http://www.aptus-personnel.com

Eveningexpress naponta sasolni vagy megvenni az ujságot
L.

..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re

Témanyitás by .......... Szomb. Okt. 01, 2011 1:55 pm

Szia Laci...
Nos sajnos a nyelv kell mert el kell kezdened a beilleszkedést.
Mind1 mit csinálsz, ha már hozzádszólnak munka közben,ragad rád valami.
Utána elmehetsz a helyi College-be ott hallgathatsz épp elég leckét ha akarsz,csak be kell ülnöd az órákra /ingyen/ de ahhoz h eltudd magad adni lakatosként hogy ú.mondjam
előzményként olajossá kellene válnod egy műhely közelében és ha majd felfigyelnek rád mert ügyes
vagy,lehetsz lakatos.Kb. két év és cserélheted az elemeket.Próbálj szervizekben keresgélni
hha akad autómosó esetleg gumis inas kereslet.
A legjobb indulattal ennyit tudtam
üdv.L.


A hozzászólást Kujo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 01, 2011 2:13 pm-kor.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Mobi802 Kedd Okt. 04, 2011 12:07 pm

Sziasztok!

Úgy látom itt elég segítőkészek az emberkék, ugy hogy én is bepróbálkozom!Smile Én idén végzek itthon a Testnevelési Egyetemen (sok embernek TF-ként ismerős) és jövőre szeretnék kimenni Dundee-ba egyetemre. Ha jól tudom a UCAS-on kell elküldeni a jelentkezést. Bár én elég jól tudok angolul, de még így sem értem sokszor, hogy mit szeretnének tőlem. Van egy csomó kérdés, ami gondolom egyértelmű, ha kinn élsz, de nekem nem. Szóval örülnék, ha valaki tudna nekem segíteni, hogy hogy kell használni a UCAS-t, mondjuk, aki csinált már ilyen jelentkezést vagy aki nem csinált, de tudja hogy kell:)
Előre is köszi a segítséget!

üdv, Gabi
Mobi802
Mobi802

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 17.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szolnok

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Vas. Okt. 09, 2011 8:47 am

Szia Gabi,

Itt a Fórumon van egy komoly levelezés, hogyan jutott ki egy srác egyetemre. Tulajdonképpen az anyukája fórumozott itt. Nagyon kedves hölgy, biztosan szívesen segít, ha megkeresed. Szerintem már maga a sok poszt megér egy fél délutánt, míg végig olvasod. Ha nem találod meg itt, szólj, segítek.

Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Vas. Okt. 09, 2011 9:30 am

orchidea írta:Elnézést kérek, életem első fórum-megnyilvánulása volt, örültem, hogy egyáltalán el tudtam küldeni...De mivel látom, hogy nem túl sűrű az oldal látogatottsága és a hozzászólások mostanság (2010-ben izzott a fórum), igazad van, máshol próbálok segítséget keresni. Ne haragudj, nem akartalak zavarni.

Itt azért az emberek többsége segítö szándékkal válaszol. Biztosan Te is megkepnád a választ, ha elöször is:

- Körülnéznél a Fórumban, hátha egyböl választ kapsz a kérdésedre.

- Valóban ne nyiss új topikot, ha már van topik arról, amit kérdeznél.

- Olvasd el a HOGYAN HASZNÁLD A FÓRUMOT c. topikot

- Kevesebb érzelem és több tárgyilagosság legyen a hozzászólásodban.

Meglátod, sokkal elégedettebb leszel. Very Happy flower lol!



Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Vas. Okt. 09, 2011 9:47 am

A Fórum azért van, hogy információt találj és kérdezz, amit szeretnél...

Ne várd, hogy mi kérdezzünk, hiszen Te szeretnél valamit megtudni.

Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Dius Hétf. Okt. 17, 2011 10:22 am

Sziasztok,

Ha saját autónkat szeretnénk használni Skóciában, mi a teendő? Regisztrálás, biztosítás, stb.

Előre is köszi.

Dia
Dius
Dius

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Oct. 17.
Age : 40

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Hétf. Okt. 17, 2011 10:44 am

Az autótokat nem kell itt regisztráltatni. A biztosítást továbbra is otthon kell megkötni rá. Van valami rendelet, hogy egy bizonyos idö (talán 1 év?) után leveszik a rendszámot, s kinn kell bebiztosítani. De ezzel még nem kell foglalkozni. S talán nem is érdemes. Mad

A jogosítványokra van olyan rendelet, hogy amennyiben egy évnél tovább vagy kinn és használod a jogsidat, akkor brit jogsit kell igényelni, s az eredetit visszajuttatják a magyarországi kiállítónak. No most ezzel érdemes vigyázni. Amennyiben EU logós jogsid van, azzal vezethetsz kinn tovább is, s a biztosító cégek is elfogadják többségben. Tehát az újfajta (EU-s) jogsit nem érdemes lecserélni. Annál is inkább, ha visszatelepülsz Magyarországra britre cserélt jogsival, nem tudom, hogyan tudnád újra megkapni a magyart.

Hosszú távon nem érdemes otthoni autót itt fenntartani. Balkormányos autóval egyedül vezetve nem egyszerü elözni. Ha kialakul az életetek, pontosan tudjátok majd, mit érdemes csinálni.

További kellemes tervezgetést cheers ,

Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Dius Hétf. Okt. 17, 2011 11:07 am

Köszi, nem hiszem, hogy itthoni autót használnánk, csak információ gyűjtés folyik Smile

Már épp rá akartam kérdezni a jogsira is, de akkor nem kell. Ezt is köszi Smile

Dia
Dius
Dius

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Oct. 17.
Age : 40

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by tomaa1981 Hétf. Okt. 31, 2011 12:58 pm

Glasgow szeretnék segítséget kérni. A lányomat baleset érte( gerincsérülést szenvedett ) Ide utaztam hozzá múlthét szerdán Magyarországról. A Southern kórházba került,ahol nagyon kedvesek voltak ott aludhattam a lányom mellett, de csak holnapig. Sajnos november végéig még maradnia kell!Szeretnék mellette lenni ezért szállásra volna szükségem!!!Már néztünk egyet ,de 30 font naponta és 3 órára van a kórháztól. Nem sok lehetőségem van csak úgy találni egyet (egyedül vagyok,és nem beszélek angolul)ezért ha valaki tudna nekem segíteni nagyon hálás lennék!!!Nem hosszútávra keresünk!!
Köszönettel:
G.Andrea

tomaa1981

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Oct. 31.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by zr246 Kedd Nov. 01, 2011 2:45 am

Kuldtem privit.

zr246

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Smea Szomb. Jan. 28, 2012 7:09 am

Sziasztok
Én egy oldalt szeretnék figyelmetekbe ajánlani ahol magyar tv csatornákat lehet nézni RTL-KLUB TV2 és még sok más

http://streamonline.do.am/blog/rtl_klub/2012-01-07-4

Jó szorakozást.

Smea

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Oct. 15.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Dory Vas. Jan. 29, 2012 4:18 pm

Sziasztok...Smile
Én már lassan 5 éve élek itt, (Livingston) de most először történt velem ilyen... Októberben voltam szabadságon, és még most sem fizették ki a szabadságpénzem... Ezen a munkahelyen ahol most vagyok, ez a 3.hét, amit nem fizettek ki nekem... tavaly is megtörtént, de az akkori főnököm nagyon rendes volt, szinte azonnal kaptam egy csekket... de most, hogy új főnök van, abszolút nem érdekli, hogy nem kaptam meg a pénzt, nem tesz semmit, nem érdekli... én viszont nem szeretném ráhagyni, és szeretnék segítséget kérni, hátha valaki tud valami olyan szervezetet, vagy bárkit, aki tud nekem segíteni. Előre is nagyon szépen köszönöm Smile
Dóri

Dory

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jan. 29.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re:

Témanyitás by .......... Hétf. Jan. 30, 2012 9:23 am

Szia...
a követelésed jogos ezért panaszt tehetsz /claim/és utólag meg is kapod...példa van rá de!
Sajnos időhöz kötött a bejelentés,visszamenőleg asszem 60 napon belül kell a workers tribunal-nál jelentened
és kb.2 hó alatt lezajlik az egész.Biztosra mehetsz ha az ürlap letöltése előtt tájékozódsz a pontos időpontról,
Neked nem kerül semmibe a tárgyalás ha csak nem csinálsz vmi óriási baklövést...a félrevezetést felejtsd el!
Hamis tanuzásért a bőrt lehúzzák rólad nem érdemes kockáztatnod.
sajnálom...
http://www.justice.gov.uk/



Dory írta:Sziasztok...Smile
Én már lassan 5 éve élek itt, (Livingston) de most először történt velem ilyen... Októberben voltam szabadságon, és még most sem fizették ki a szabadságpénzem... Ezen a munkahelyen ahol most vagyok, ez a 3.hét, amit nem fizettek ki nekem... tavaly is megtörtént, de az akkori főnököm nagyon rendes volt, szinte azonnal kaptam egy csekket... de most, hogy új főnök van, abszolút nem érdekli, hogy nem kaptam meg a pénzt, nem tesz semmit, nem érdekli... én viszont nem szeretném ráhagyni, és szeretnék segítséget kérni, hátha valaki tud valami olyan szervezetet, vagy bárkit, aki tud nekem segíteni. Előre is nagyon szépen köszönöm Smile
Dóri
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by irisheri00 Csüt. Feb. 09, 2012 3:24 am

sziasztok. csak altalanos infokat szeretnenk kerdezni. mi itt elunk NI-ba a lanyommal aki 14 eves tobb mint 4 eve ,de itt mar nincs semmi munka szeretnenk Skociaba atmenni. Ha tudnatok tanacsot adni hol erdemes , mennyi a lakas , merre van inkabb munka stb..... koszonom. Erika
Very Happy

irisheri00

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by sziszi Pént. Márc. 09, 2012 12:08 pm

sziasztok. skocia az uticel es erdeklodnek melyik reszeken vannak varrodak ahol erdemes volna erdeklodni akinek van errol infoja azt megkoszonem. olvastam az oldalt de errol nem talaltam semit, amugy sok jo es hasznos dolgot irtatok koszonom Moni
sziszi
sziszi

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Feb. 23.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re:

Témanyitás by .......... Szomb. Márc. 10, 2012 12:57 am

szia...
Google térkép 1xű módon beírod vagy bemásolod innen és látod h hol érdeklődhetsz.
Kidob pár címet...klikk,int.oldal címmel és telszámval...
Természetesen ez a mozzanat bejön akkor is,ha más városba szándékoznál letelepedni
örülök h segíthettem.
K.
"Tailoring King Street Aberdeen"



sziszi írta:sziasztok. skocia az uticel es erdeklodnek melyik reszeken vannak varrodak ahol erdemes volna erdeklodni akinek van errol infoja azt megkoszonem. olvastam az oldalt de errol nem talaltam semit, amugy sok jo es hasznos dolgot irtatok koszonom Moni
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by sziszi Szomb. Márc. 10, 2012 7:26 am

szia Kujo! koszonom az infot megnezztem, de sajnos a szabo es a gyari varrono nem ugyanaz Smile , de legalabb adtal tampontot, hogy is probalkozzam meg1szer koszonom Moni
sziszi
sziszi

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Feb. 23.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: levél

Témanyitás by .......... Szomb. Márc. 10, 2012 12:58 pm

Hhja...varroda...sok ember,fülledt levegő stb. nem jellemző /mert majdnem minden KÍNAJJJI/ ha akad azt viszont ne akard.
A szabóságokban soxor keresnek segítséget de sajna csak a portálon látható kis fecniken hirdetik a lehetőséget..ehhez itt kellene lenned...ez kicsit jobb lehetőség mondhatni kicsit-nagyon más,hamar beletanulhatsz ha van "nyelved" hozzá.
K.

sziszi írta:szia Kujo! koszonom az infot megnezztem, de sajnos a szabo es a gyari varrono nem ugyanaz Smile , de legalabb adtal tampontot, hogy is probalkozzam meg1szer koszonom Moni
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by mikimano Szer. Márc. 21, 2012 2:43 am

Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem azért fordulok hozzátok.
Felvettem egy céggel a kapcsolatot amely földmunka és mezőgépeket árul. Szeretnék tőlük vásárolni de nem tudom hogy a cég honlapján meghirdetett gépek valójában-e az ő tulajdonukat képezik,valamint a cég ténylegesen a megadott helyen található-e.(7 Belhaven Park, Muirhead,Glasgow).Ezért keresek olyan személyt aki el tudna menni a megadott helyre esetleg beszélni a célszeméllyel. Megtéríteném a költségeit annak aki hajlandó erre, vagy bármiféleképp segíteni tud.
Segítségeteket előre is köszönöm.

mikimano

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Mar. 21.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re:

Témanyitás by .......... Szer. Márc. 21, 2012 4:16 am

Üdv.
Amit biztosra vehetsz az az ha egy itteni cég neten és telephellyel reklámozza magát az létezik.
Tudtommal szintén kétféle vásárlási lehetőség van ami kp.ill hitel.
A cégek nagyságától függ h a gépek saját-e v csak bemutatott darab..többnyire saját.
Ha felvetted a kapcsolatot velük ami lehetséges...tel. és neten igaz? konkrétumokat kérdezz.
Én gépmániás vagyok (A-Z) megyek Gla-ba jövhét Kedden...ha időm engedi segítek,írj privit mit szeretnél



mikimano írta:Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem azért fordulok hozzátok.
Felvettem egy céggel a kapcsolatot amely földmunka és mezőgépeket árul. Szeretnék tőlük vásárolni de nem tudom hogy a cég honlapján meghirdetett gépek valójában-e az ő tulajdonukat képezik,valamint a cég ténylegesen a megadott helyen található-e.(7 Belhaven Park, Muirhead,Glasgow).Ezért keresek olyan személyt aki el tudna menni a megadott helyre esetleg beszélni a célszeméllyel. Megtéríteném a költségeit annak aki hajlandó erre, vagy bármiféleképp segíteni tud.
Segítségeteket előre is köszönöm.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by mikimano Szer. Márc. 21, 2012 5:45 am

[quote="mikimano"] Üdv. Kujo.

Sajnos privit egyenlőre nem tudok küldeni (valószínü nincs elég hozzászólásom, vagy az Admin. nem engedi),de ha te tudsz nekem akkor írj és felveszem veled a kapcsolatot priv.-ben.
Segítségedet előre is Köszönöm !

Kujo írta:Üdv.
Amit biztosra vehetsz az az ha egy itteni cég neten és telephellyel reklámozza magát az létezik.
Tudtommal szintén kétféle vásárlási lehetőség van ami kp.ill hitel.
A cégek nagyságától függ h a gépek saját-e v csak bemutatott darab..többnyire saját.
Ha felvetted a kapcsolatot velük ami lehetséges...tel. és neten igaz? konkrétumokat kérdezz.
Én gépmániás vagyok (A-Z) megyek Gla-ba jövhét Kedden...ha időm engedi segítek,írj privit mit szeretnél



mikimano írta:Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem azért fordulok hozzátok.
Felvettem egy céggel a kapcsolatot amely földmunka és mezőgépeket árul. Szeretnék tőlük vásárolni de nem tudom hogy a cég honlapján meghirdetett gépek valójában-e az ő tulajdonukat képezik,valamint a cég ténylegesen a megadott helyen található-e.(7 Belhaven Park, Muirhead,Glasgow).Ezért keresek olyan személyt aki el tudna menni a megadott helyre esetleg beszélni a célszeméllyel. Megtéríteném a költségeit annak aki hajlandó erre, vagy bármiféleképp segíteni tud.
Segítségeteket előre is köszönöm.

mikimano

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Mar. 21.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Meli80 Vas. Márc. 25, 2012 12:47 pm

Szeretnék olyan emberektől segítséget kérni akik jól beszélnek németül.Az a problémám,hogy a környezetemben nem beszél senki németül,ezért nem tudom gyakorolni a megtanultakat.Gondoltam napi szinten egy pár üzenetet váltani,ezáltal gyakorolnám az eddig megtanultakat,esetleg új szavakat is tanulhatnák ilymódon.
Ha van hozzá kedved,időd és türelmed szívessen vennén a segítségedet.
Remélem nem találod tolakodónak a levelem.Üdvözlettel Zoli.
email:luckyVsabortronic.co.rs

Meli80

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Mar. 25.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 13 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 16 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.