Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Bemutatkozások

+58
llivi84
L. Molnar
Mythraboszi
mestererzsi
Reney
geza
vikivikivikiviki
hedera
hworm
schindler mihály
llivi
v.brigitta
Robandi
Kolesz
Süveges Bálint
Nira
szaszazsu
molben
szandy50
fitnesshajni
TomZ
daniel.csonka
vpeti42
Bendusz
Fejo
grofuram
Owl owl owl
irisheri00
Dóra21
Senki Alfonz
laci79
Dius
Kufirc
Jodie
Kartal
zsolt_zsigmond
Teodóri
orleani
Buksi
nikol
ivett4
udyandi
blan
..........
patriqmann
Meli
csepplo
csilla75
wanaka
ancsaa
dirty_dog
Cimbibaba123
Szarvas
Kukac
BelaBela
Margó
csib
Admin
62 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty 2013?

Témanyitás by vikivikivikiviki Szomb. Márc. 23, 2013 3:15 pm

patriqmann írta:Sziasztok!

En meg a Patrick volnék (sokan még a glasgowi idömböl ismernek - a glasgowiak legalábbis:)

En a Heriot-Watt edinburgh-i egyetemen tanulok jelenleg, angol-német másoddiplomás (egyéves) fordítóképzésen.

Ha minden jól alakul, jùniusra végzek is.

Fordító/tolmácsként tengetem éltem a skótok fövárosában.

Jó lenne egy találkozót összehozni Edinburgh-ban, hogy személyesen is be tudjunk mutatkozni egymásnak, nemde?

Na Udv.:
Patrick

Szia!!

Láttam a posztod, még 2008-ban írtad hogy a Hariot-Wattra jártál. Mi történt veled azóta?
(én kaptam conditional offert a Glasgowból, Heriott Watt-tól és Edinburgh-tól is )

nagyon megköszönném a válaszod Smile

vikivikivikiviki

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 23.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by vikivikivikiviki Szomb. Márc. 23, 2013 3:24 pm

Sziasztok!

University of Edinburgh-ról mi a véleményetek?

Köszi Smile

vikivikivikiviki

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 23.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by geza Csüt. Ápr. 11, 2013 2:40 pm

Sziasztok! Perth-ben dolgozom, elég sokat járok ide, de nem ismerek senkit. Jó lenne összehozni magyar találkozót valamikor!

geza

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Apr. 11.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by vikivikivikiviki Hétf. Ápr. 22, 2013 8:20 am

szia Patrick:)

én jelenleg még Magyarországon vagyok, és szeptember elején mennék ki.
De ha te esetleg addig itthon jársz, összefuthatunk beszélgetni!

Viki

vikivikivikiviki írta:
patriqmann írta:Sziasztok!

En meg a Patrick volnék (sokan még a glasgowi idömböl ismernek - a glasgowiak legalábbis:)

En a Heriot-Watt edinburgh-i egyetemen tanulok jelenleg, angol-német másoddiplomás (egyéves) fordítóképzésen.

Ha minden jól alakul, jùniusra végzek is.

Fordító/tolmácsként tengetem éltem a skótok fövárosában.

Jó lenne egy találkozót összehozni Edinburgh-ban, hogy személyesen is be tudjunk mutatkozni egymásnak, nemde?

Na Udv.:
Patrick

Szia!!

Láttam a posztod, még 2008-ban írtad hogy a Hariot-Wattra jártál. Mi történt veled azóta?
(én kaptam conditional offert a Glasgowból, Heriott Watt-tól és Edinburgh-tól is )

nagyon megköszönném a válaszod Smile

vikivikivikiviki

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Mar. 23.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Reney Hétf. Júl. 01, 2013 2:55 am

Sziasztok! Reni vagyok! 2 hét múlva repülök Skóciába, Blackburnbe. Smile

Reney

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jun. 26.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by mestererzsi Hétf. Okt. 14, 2013 5:48 am

Üdvözlet Minden fórumozónak!

Jelenleg még magyarországon vagyok, de januárban ha minden igaz mehetek dolgozni németországa három hónapra. Most az addig hátralévő időt szeretném az angol nyelv minél tökéletesebb elsajátítására, illetve itthonról történő skóciai munkakereséssel tölteni. Látok az oldalon frissen regisztráltakat, de nem látom a bemutatkozásukat.
Én egyenlőre meg fogok elégedni valami olyan munkával amihez nem kell szaktudás mivel az én szakmámban azonnal biztos nem tudok elhelyezkedni. Közgazdász könyvelő, adószakember vagyok. Tudom, hogy ehhez a nyelv profi ismerete szükséges. Van türelmem kitartásom (ugyan nem vagyok már fiatal) és legfőképp eltökéltségem a cél megvalósítása érdekében.

Átnéztem a  témaköröket és nekem legjobban Kujo segítőkészsége tetszett. Igy most neki köszönöm egyenlőre a többiek nevében is a hozzászólásait és a segítségét. Remélem, hogy az én kérdéseimre és kéréseimre is nyitott lesz.
Nagyon tetszi az avatarod a kutyi a tied vagy valahonnan ollóztad.

Szóval minden jót mindenkinek aki ezt olvassa.

Betty
mestererzsi
mestererzsi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Oct. 08.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Udv a Fedelzeten...

Témanyitás by .......... Pént. Okt. 18, 2013 9:37 am

...nos szo ami szo megrecegtetted oreg szivemet,koszontem az elismerest meg mindig a realitas talajat taposva...
termeszetesen szivesen valaszolunk az ertelmes kerdesekre Mindenkinek hiszen jo Admin ezert alkotta eme remeket igaz ugyan h mostanaban kisse el-laposodott de sebaj,az "alap-kovek" olvassak rendszeresen es leRe ha okossagrol leven szo tht bizonytalansagodban batran kerdezhetsz...jaja a kutya lehetne akar a sajatom is hahaha...
tovabbi szep napot Neked
K.

mestererzsi írta:Üdvözlet Minden fórumozónak!

Jelenleg még magyarországon vagyok, de januárban ha minden igaz mehetek dolgozni németországa három hónapra. Most az addig hátralévő időt szeretném az angol nyelv minél tökéletesebb elsajátítására, illetve itthonról történő skóciai munkakereséssel tölteni. Látok az oldalon frissen regisztráltakat, de nem látom a bemutatkozásukat.
Én egyenlőre meg fogok elégedni valami olyan munkával amihez nem kell szaktudás mivel az én szakmámban azonnal biztos nem tudok elhelyezkedni. Közgazdász könyvelő, adószakember vagyok. Tudom, hogy ehhez a nyelv profi ismerete szükséges. Van türelmem kitartásom (ugyan nem vagyok már fiatal) és legfőképp eltökéltségem a cél megvalósítása érdekében.

Átnéztem a  témaköröket és nekem legjobban Kujo segítőkészsége tetszett. Igy most neki köszönöm egyenlőre a többiek nevében is a hozzászólásait és a segítségét. Remélem, hogy az én kérdéseimre és kéréseimre is nyitott lesz.
Nagyon tetszi az avatarod a kutyi a tied vagy valahonnan ollóztad.

Szóval minden jót mindenkinek aki ezt olvassa.

Betty
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty A new life...

Témanyitás by Mythraboszi Pént. Nov. 01, 2013 6:30 am

Sziasztok!

Totál új, és egyelőre még szerencsétlen magyar lévén csak rebegtetem pilláimat a fórumon, és reménykedem, hogy sikerül beilleszkednem ebbe a minitársadalomba. Rövid, tündérmese jellegű sztorim vázlatosan:

Online fórumos szerepjáték...álmaim hercege...ismerkedés, love. Mint kiderült, ő London, én Pest. Szorosabbra fűződő szálak, eljegyzés...összeköltözés terve. Mindez másfél év leforgása alatt. Már az idén alakult volna egy Cambrdige, vagy London, de lánykám iskolakezdő, így a keresgélés a sulikezdés rovására ment volna, tehát maradtunk...egyelőre.
DE.....párom álom lakhelye a skót vidék, és én sem nagyon tiltakozom ellene. Szóval a terv röviden: jövőre költözünk, és a lányom ott folytatja az iskolát.
Nos, csak azt tudom mondani, hogy báááááárki, aki kedvet érez ismerkedni, segédkezni, csevegni csak írjon és írjon, mert kapcsolatépítési akcióba lépnék. queen 

További szép napot mindenkinek!

Nita
Mythraboszi
Mythraboszi

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Oct. 31.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by L. Molnar Vas. Nov. 03, 2013 1:18 am

Hali Nita.

Én Edinburghban élek a feleségemmel már második éve. Mindketten dolgozunk. Szerintem ez a város király. Pláne a karácsonyi park. Ha ide akartok költözni, akkor azt mondom, jól teszitek. Viszont előre szólok, hogy a Skót felföld nem itt kezdődik, hanem kicsit északabbra. Sok sikert a kiköltözéshez, és ha bármi kérdésed van, írjál nyugodtan.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Mythraboszi Vas. Nov. 03, 2013 1:26 am

L. Molnar írta:Hali Nita.

Én Edinburghban élek a feleségemmel már második éve. Mindketten dolgozunk. Szerintem ez a város király. Pláne a karácsonyi park. Ha ide akartok költözni, akkor azt mondom, jól teszitek. Viszont előre szólok, hogy a Skót felföld nem itt kezdődik, hanem kicsit északabbra. Sok sikert a kiköltözéshez, és ha bármi kérdésed van, írjál nyugodtan.
Kedves L. Molnar Very Happy

Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Valamiért még nem tudok privát üzenetet küldeni, így egyelőre marad ez a fajta kommunikáció. Szívesen begyűjtenék néhány barátot, ismerőst a világnak arról a feléről, mert hamarosan az én életem részévé is válik Skócia csodás valója. Eléggé emberközpontú vagyok, és nyitott szinte bármire. Szóval örülnék, ha beilleszkedhetnék ebbe a csapatba.
A karácsonyi park nagyon jól hangzik. Very Happy
Egyébként mit dolgoztok ott kint?

Nita
Mythraboszi
Mythraboszi

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Oct. 31.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by L. Molnar Vas. Nov. 03, 2013 7:30 am

Én évek óta vagyok fenn ezen a fórumon, és nem tudok privát üzenetet írni. Amúgy én sem zárkózok el az ismerkedéstől, mert nekünk nem igazán van csapatunk. Nem különösebben van itt kint magyar ismerősünk. Ismerünk néhány magyart, de nem járunk össze.
Én egy gyárban dolgozok, a feleségem meg Étteremben konyhán.
Amúgy megjegyzem, hogy a dolognak van árnyoldala is. Ezeket csak azért mondom el, mert ha felkészülsz ezekre a dolgokra, akkor kevésbé rontja el az összképet. Nem tudom, hogy hogyan állsz hozzá, a dologhoz, de én még mindig nem tudtam megszokni azt, hogy rengeteg a köpködős ember, a csámpás ember, és nem akarok senkit sem megbántani, de szerintem koszosabbak mint az átlag magyar. Ezt mondjuk már csak azért is tudom, mert egy ideig takarítóként dolgoztam.
Viszont mindent összevetve szerintem nagyon király hely. Ha szeretsz bulizni járni, akkor itt szerintem megtalálhatod a számításodat, mert talán a vasárnap az, amikor az emberek többsége pihen, de amúgy minden nap partik vannak. Szinte minden fajta klub van. Egyedül talán kőkemény disco-t nem találtam még. Bár nem is nagyon kerestem. Leginkább talán azzal tudnám leírni, hogy egy hónapja voltam Magyarországon, és Edinburgh után egy hétvégi belvárosi kép olyan volt, mint egy kihalt világ a zombi apokalipszis után.
Szóval a lényeg az, hogy szerintem baromi jó itt kinn.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Mythraboszi Hétf. Nov. 04, 2013 1:57 am

Azt hiszem, elég sok mindenre fel vagyok készülve. Wink 
Mivel párom szintén éttermi munkás, ráadásul chef-headchef szerepet tölt be, ismerünk sok árnyoldalt. London a nemzetiségek megszámlálhatatlan sokaságának olvasztótégelye.
Nem igazán vágyom bulikra. Leginkább nyugodt, békés, családi életet szeretnénk végre a sok nyüzsi után. Van egy 6 éves kislányunk, így az ő jövőjének megteremtésére szeretnénk koncentrálni leginkább.
Szégyen, nem szégyen...én már utálok Magyarországon élni. Vegetálsz, napról napra élsz, úgy bánnak veled, mint egy ronggyal, főleg, ha tartósan beteg vagy...szóval nem szimpi.
Új élet kell, nagyon új helyen! Elég sok mindenre képesek vagyunk mindketten.

Ami a barátkozást illeti...nem zárkózom el előle, hogy kialakítsunk egy kisebb közösséget a mi "fajtánkból" ott kint. Very Happy 
Gondolom, mióta kint vagytok azért jócskán körbenéztetek Skóciában... (irigy Smile )
Mythraboszi
Mythraboszi

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Oct. 31.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by L. Molnar Hétf. Nov. 04, 2013 2:59 pm

A magyarországi dologgal kapcsolatban tökéletesen megértelek. Mi sem véletlenül léptünk le. Mi mondjuk a gyerek témában kicsit máshogy állunk, ugyanis nekünk majd most fog kijönni a 18 éves lányunk, ha minden igaz. Egyébként a nyugodt életet szerintem itt ugyanúgy megtalálhatod, mert itt aztán senki sem nyaggat. Elmész, dolgozol, aztán otthon már nem kell semmin sem idegeskedni. Valójában nekem ez az egyik kedvencem ebben az országban.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Mythraboszi Kedd Nov. 05, 2013 1:16 am

Jó lenne, ha többen is bekapcsolódnának. Le kell vadásznom még embereket, de így, hogy nem lehet PM-et írni, elég nehéz...
Szó mi szó, eddig csak pozitív visszajelzést kaptam Tőled. Very Happy Ennek örülök. Ha van kedved, cseveghetünk itt is tovább, vagy adok más elérhetőséget.
Szép napot!
Mythraboszi
Mythraboszi

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Oct. 31.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Senki Alfonz Kedd Nov. 05, 2013 6:07 am

Mythraboszi írta:Jó lenne, ha többen is bekapcsolódnának. Le kell vadásznom még embereket, de így, hogy nem lehet PM-et írni, elég nehéz...
Szó mi szó, eddig csak pozitív visszajelzést kaptam Tőled. :DEnnek örülök. Ha van kedved, cseveghetünk itt is tovább, vagy adok más elérhetőséget.
Szép napot!
Facebook: Skociai Magyarok, Magyarok Skociaban, stb..ott eleg aktiv elet van,porog,sok mindent lathatsz,hallhatsz. Ez az oldal itt sajna nagyon csendes...
Udv
Senki Alfonz
Senki Alfonz

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Mythraboszi Kedd Nov. 05, 2013 7:15 am

Köszönöm szépen a tippet! Be is kértem magam az egyik helyre...hátha Smile
Mythraboszi
Mythraboszi

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Oct. 31.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by L. Molnar Kedd Nov. 05, 2013 4:15 pm

Na mindenesetre ha van valami, akkor nekem ide írjál, mert én nem vagyok fenn a fészbukkon. Addig viszont sok sikert a kiutazáshoz, és ha kinn vagytok már mind a ketten, ki tudja, majd akár össze is futhatunk a városban. Persze, ha egyáltalán Edinburghba jöttök.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Mythraboszi Szer. Nov. 06, 2013 12:56 am

Ha nem, akkor is meg tudjuk majd oldani. Smile
Nektek könnyen ment a lakásvadászat? Házban vagytok vagy lakásban? Úgy láttam, ott jóval olcsóbbak, mint Londonban, vagy környékén.
Mythraboszi
Mythraboszi

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Oct. 31.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by L. Molnar Szer. Nov. 06, 2013 11:05 am

Mi egy lakást bérlünk, viszonylag olcsón. Első évben egy flatshareben voltunk. Ott egyszobánk volt, abból nyílt egy saját fürdőszoba, és a konyhát kellett megosztanunk két másik lakóval. Az is jó volt, de a lakással összehasonlíthatatlan. Házat nem tudom, hogy mennyi lehet bérelni, de mivel kocsink nincsen, és nem is nagyon akarunk, így nem igazán lenne szükségünk házra udvarral. A másik ami miatt nem nagyon ugrálok érte, az, hogy itt olyan hülyén vannak megoldva a házak, hogy mindenki belát az udvarról. Most meg a lakás a hátsó kertre néz, a stadion mellett, szóval nincsenek szembe szomszédok. Szeretnénk pár évet itt ellenni. Bár mivel nálatok van gyerek, ezért úgy tudom, hogy lehet lakást is igényelnetek kedvezményesen. Nem tudom, hogy hogyan. Meg azt hiszem, valami segélyre is jogosult vagy. Ezeknek mindnek nézz utána. Más most nem jut eszembe.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Mythraboszi Szer. Nov. 06, 2013 12:20 pm

Ha nem veszed tolakodásnak, esetleg válthatnánk egy olyan "fórumra", ahol tudnánk folyamatosabban is beszélni? Skype, email...
Lehet, hogy lennének majd kérdéseim. Smile
Egyébként igen, mindenképpen házat szeretnénk. Panelban nőttem fel, és vágyom már egy kis természetközelibb otthonra.
Mythraboszi
Mythraboszi

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Oct. 31.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by L. Molnar Szer. Nov. 06, 2013 11:10 pm

ugh442@hotmail.com
Ez az imélcímem, és többé kevésbé napi rendszerességgel meg is nézem a leveleimet. Amúgy én is panelos voltam Magyarországon, de engem nem zavart. Valójában itt is szívesen laktam volna panelban, de azt azért nem mertem eddig bevállalni. Akkor ha bármi egyéb kérdésed van, és úgy gondolod, hogy tudok segíteni, írjál ímélt.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by llivi84 Vas. Dec. 01, 2013 1:21 pm

Sziasztok!
Most regisztráltam ide, és nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Én vajdasági magyar vagyok, és családommal tervezünk hamarosan kiköltözni Skóciába. Az itteni magyarok, na de a szerbek is csak csodálkoznak amikor azt hallják, hogy Skócia Smile .Mindenkit a hideg ráz amikor azt hallják, hogy oda akarunk kiköltözni, ezért nem is támogat bennünket senki, na de nem is várjuk el igazán. Még csak információkat gyűjtünk, na meg pénzt is Very Happy és tanuljuk a nyelvet. Remélem sok hasznos infóra találok itt a fórumon!
Üdv mindenkinek!

llivi84

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Dec. 01.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by L. Molnar Vas. Dec. 01, 2013 11:27 pm

Hali.
Bármi kérdésed van, csak nyugodtan tedd fel. Többé kevésbé mindenre megkapod a választ. És sok sikert a kiutazáshoz.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Bánfalvi Oszkár Szer. Dec. 18, 2013 7:32 am

Bánfalvi Oszkár vagyok tavasszal szeretnék kitelepedni Skóciába,azt szeretném megtudni hogy a bevándorlókkal szembeni januári megszorítások Skóciára is érvényesek vagy nem.

Bánfalvi Oszkár

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Dec. 11.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by bolyka Vas. Dec. 29, 2013 8:16 am

Sziasztok!
Olvastam az utolsó oldalak hozzászólásait, s látom, hogy egy kis csapat készül összejönni. Én tegnap érkeztem meg Edinburghba, s szeretnék magyarokkal is találkozni. Mivel úgy látom, hogy nyitottak vagytok új ismeretség szerzésére, én is szívesen csatlakoznék hozzátok Smile!!!

bolyka

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 4 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.