Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Bemutatkozások

+58
llivi84
L. Molnar
Mythraboszi
mestererzsi
Reney
geza
vikivikivikiviki
hedera
hworm
schindler mihály
llivi
v.brigitta
Robandi
Kolesz
Süveges Bálint
Nira
szaszazsu
molben
szandy50
fitnesshajni
TomZ
daniel.csonka
vpeti42
Bendusz
Fejo
grofuram
Owl owl owl
irisheri00
Dóra21
Senki Alfonz
laci79
Dius
Kufirc
Jodie
Kartal
zsolt_zsigmond
Teodóri
orleani
Buksi
nikol
ivett4
udyandi
blan
..........
patriqmann
Meli
csepplo
csilla75
wanaka
ancsaa
dirty_dog
Cimbibaba123
Szarvas
Kukac
BelaBela
Margó
csib
Admin
62 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Bemutatkozások Empty Bemutatkozások

Témanyitás by Admin Szer. Ápr. 09, 2008 1:15 pm

Hello Mindenkinek! flower

Úgy gondoltam, hogy érdemes lenne szólni magunkról pár szót. Ezt a topikot azért nyitottam, hogy mindenki írhasson magáról néhány olyan dolgot, ami fontos neki, hogy mások is tudják. (pl. Mióta él kinn? Mivel foglalkozik? Hol él? Érdeklôdési kör. Stb.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by csib Csüt. Ápr. 10, 2008 4:44 pm

Sziasztok!

Orulok nagyon ennek a forumnak. Aberdeenshire-ban lakom a csaladommal es nagyon jol erzunk magunkat itt. Laughing

Udv, csib Like a Star @ heaven

csib

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Apr. 10.
Tartózkodási hely : Aberdeenshire

http://www.discover-horse-carriage-driving.com

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Udvozlet Invernessbol

Témanyitás by Margó Vas. Ápr. 13, 2008 7:17 am

Sziasztok! lol!

Margo vagyok queen . Woooow, vegre valami izgalmas! Szivesen ismerkednek meg mas magyarokkal. En Inverness kozeleben lakom affraid , eppen munkat keresek. Nagyon jo otletnek tartom a forumot es a levelezo listat is. Majd oda is beregelek. Az angolom jo, a magyarom megjobb, ugyhogy irjatok minel tobbet.

Margo Very Happy Very Happy Very Happy

Margó

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty En meg Dundeeben tengetem eletem.....

Témanyitás by BelaBela Vas. Ápr. 13, 2008 7:33 am

Szep jo napot!

Remek otlet ez a forum. En Dundeeban lakom mar 3 eve. Szomoruan vettem tudomasul, hogy ket hete itt volt egy magyar nap. Honnan lehetett errol tudni? Mert en bizony semmi infot nem lattam-hallottam rola. Igazan sajnalom, hogy lemaradtam, mint egy borravalo. A lengyelek mar kisebbsegi onkormanyzatot akarnak alapitani, mi meg meg arrol sem tudunk, hogy van egy magyar nap Skociaban.

Mindent bele, dobjuk mar fel ezt az oldalt! Legyen elo!!!

BelaBela

BelaBela

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2008. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Hahooooooooooooo

Témanyitás by Kukac Hétf. Ápr. 14, 2008 2:16 am

Udvozlok mindenkit!
Huntly kozeleben lakom, Aberdeenshire-ben. Most meg dolgozom, de jovore szeretnek egyetemre jarni. Addig az angolom meg jobb lesz. Tervezzuk, hogy a volegenyem is kijonne Skociaba, de minden a munkatol fugg, hogy meg tudjuk-e oldani. En nagyon jol erzem magam itt kinn. A magyar szo nagyon hianyzik. Ezert is orulok, hogy van ez a forum. Fenn vagyok az IWIW-en is, de eleg sokat kell keresgelni, ha mas skociai varosba akarok bekukkantani. Itt legalabb egy helyen van minden. Remek!!!!!! Tuti jo otlet ez a forum.
Van valaki Huntly kozelebol????????? Aki errefele lakik, dobjon mar egy personal uzit a postafiokomba!!!!!!!
Csok,
Kukac elephant (olyan edi ez az elefani)

Kukac

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Apr. 14.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Itt is Inverness

Témanyitás by Szarvas Hétf. Ápr. 14, 2008 4:26 am

Udvozlok mindenkit, aki itt van!

Gyerekek, ez egy szuper hely. Illetve az lesz. Csak rajtunk mulik. Invernessben elek fel eve. 52 eves vagyok, webdesignerkent tengetem eletem.

Minden jot

Szarvas

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2008. Apr. 14.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Edinburgh is calling

Témanyitás by Cimbibaba123 Hétf. Ápr. 14, 2008 4:54 am

Szep napot mindenkinek!

Edinburghbol vagyok, az egyetemen tanulok. Szivesen veszem barki megkereseset. Akar elmehetnenk valahova, egyre szebb az ido. Talan mar vege a telnek. Szivesen levelezek, csetelek is, akik messzebb laknak se kimeljenek.

Take care, Cimbibaba123 afro
Cimbibaba123
Cimbibaba123

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2008. Apr. 14.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty meg angliaban elek, de lelekben mar veletek vagyok :lol!:

Témanyitás by dirty_dog Hétf. Ápr. 14, 2008 9:53 am

sziasztok,

adamnak hivnak es majus elejen koltozok glasgowba. 3 eve elek angliaban del-nyugaton es "kozepfolden" (cheltenham es milton keynes). munka miatt koltozom es eddigi legjobb tudasom szerint a legkozelebbi ismerosom is sok oranyi autozasra lesz, ezert is orulok nagyon ennek a forumnak. majd probalom elintezni a levlistat is.


irjatok minnel tobben, hogy ne unatkozzak lol!

a/
dirty_dog
dirty_dog

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2008. Apr. 14.
Tartózkodási hely : milton keynes (glasgow rovidesen)

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Hi there,

Témanyitás by ancsaa Kedd Ápr. 15, 2008 1:52 am

Sziasztok!

En Hamiltonban elek, Glasgowtol kb 20 percre. Ket eve vagyok kint es egy sutigyarban melozom, ami sokszor dog unalom. Sad Ezert most fontolgatom a tanulas lehetoseget, vagy esetleg masik allas kereseset Very Happy
Szivesen megismerkednek magyarokkal, hiszen itt nem sokat ismerek kb 4 -et a batyamat es a volt baratomat is belefoglalva Very Happy
Remelem jo lesz ez a forum!

Mindent bele Magyarok!

Udvozletem mindenkinek,

Annamaria
ancsaa
ancsaa

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2008. Apr. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : Hamilton

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Hello Mindenki!

Témanyitás by wanaka Kedd Ápr. 15, 2008 2:09 am

Sziasztok! Nagyon orulok a forumnak,en Perth-ben elek kis csaladommal immar 4 eve.Van egy tunderi 10 honapos kislanyunk:-).
Itt nem sok magyar van de azert akad 1-2 ismeros (na persze csak ha kell valami...).
Szivesen segitek informacioval barkinek! Latom mindenki dicseri skociat, hat en nem nagyon vagyok kibekulve sem az idovel sem az emberekkel.Jelenleg mindketten tanulunk,ha vegeztunk irany del-anglia:-)
Udv
Anita


A hozzászólást wanaka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 15, 2008 12:57 pm-kor.

wanaka

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2008. Apr. 15.
Tartózkodási hely : PERTH

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by csilla75 Kedd Ápr. 15, 2008 3:37 am

Sziasztok!
Én Ill.Én és a családom májusban lesz 1 éve,hogy Skóciában Aberdeenben élünk.
Jelenleg csak a férjem dolgozik,és a gyerekeimet rendezem ,iskola,ovi ,lakás stb..
Örülök énis ennek a fórumnak.
Szépnapot mindenkinek.
Csilla
Surprised

csilla75

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Apr. 15.
Tartózkodási hely : Aberdeen

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re:Dundee - Magyar Nap

Témanyitás by Admin Szer. Ápr. 16, 2008 3:41 am

Szia BelaBela,

Igazan sajnalom, hogy nem hallottal a dundee-i Magyar Naprol. Talakozhattunk is volna. Pedig Ildiek eleg komoly szervezo munkat vegeztek. Valojaban csak azokat tudjak ertesiteni, akikrol tudjak, hogy itt vannak, illetve akik ismerik az oldalukat. Nezz szet itt rendszeresen: http://www.skocia.co.uk
Mar a jovo evi Magyar Naprol is van par felvetes.
Egyebkent pontosan az volt a Forumunk celja, hogy legyen egy hely, ahol rendszeresen "talalkozhatunk", ismerkedhetunk, s tudathatjuk egymassal a fontosabb dolgokat.
Remelem, segitettem egy picit.

Laci

BelaBela írta:Szep jo napot!

Remek otlet ez a forum. En Dundeeban lakom mar 3 eve. Szomoruan vettem tudomasul, hogy ket hete itt volt egy magyar nap. Honnan lehetett errol tudni? Mert en bizony semmi infot nem lattam-hallottam rola. Igazan sajnalom, hogy lemaradtam, mint egy borravalo. A lengyelek mar kisebbsegi onkormanyzatot akarnak alapitani, mi meg meg arrol sem tudunk, hogy van egy magyar nap Skociaban.

Mindent bele, dobjuk mar fel ezt az oldalt! Legyen elo!!!

BelaBela
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty császtok

Témanyitás by csepplo Csüt. Ápr. 24, 2008 12:44 pm

sziasztok kinti magyarok, de engem is nagyon érdekel mizu kint én is megyek de még tartanak az előkészűletek Very Happy
Nehéz itthonrol informáciot szerezni, de igyekszem ezért örülök ha minél többen írtok
bocs a zaklatásért
üdv nektek
pirat Lackó pirat


A hozzászólást csepplo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 28, 2008 8:39 am-kor.

csepplo

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Apr. 24.
Age : 45

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Meli Szomb. Ápr. 26, 2008 8:13 am

Sziasztok!
Én is örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra.
A férjemmel mi is készülünk ki, val.színű júli 1-től mi is a skóciai magyarok közzé fogunk tartozni. Most szervezzük a munkát és az utat. bár nem biztos, hogy Skóciában kötünk ki, lehet, hogy D-Anglia, vagy Wales lesz belőle. Szerettek kinnt élni? Még sosem voltam Skóciában...
Szép napot!
Meli

Meli

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2008. Apr. 26.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty még egy edinburgh-i arc!

Témanyitás by patriqmann Szomb. Ápr. 26, 2008 1:38 pm

Sziasztok!

En meg a Patrick volnék (sokan még a glasgowi idömböl ismernek - a glasgowiak legalábbis:)

En a Heriot-Watt edinburgh-i egyetemen tanulok jelenleg, angol-német másoddiplomás (egyéves) fordítóképzésen.

Ha minden jól alakul, jùniusra végzek is.

Fordító/tolmácsként tengetem éltem a skótok fövárosában.

Jó lenne egy találkozót összehozni Edinburgh-ban, hogy személyesen is be tudjunk mutatkozni egymásnak, nemde?

Na Udv.:
Patrick

patriqmann

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2008. Apr. 17.
Age : 46
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Kujórol pár szó

Témanyitás by .......... Szer. Május 14, 2008 1:10 am

Asszem ideje lenne bemutatkoznom a hozzászólás-halmok után.
Nos...Aberdeenshire-ban élek családommal.Valóban csodálatos környezetben, csodálatos házban körülvéve csodálatos emberekkel...
hmmm ha Valaki meg nem tudna Mindenkit szívesen latunk az "osszeragadas elottig"...pfff
Hirtelen ennyi jutott szembe...üdvözlettel
Kujó


A hozzászólást Kujo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 18, 2013 9:28 am-kor.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Ki is az Admin?

Témanyitás by Admin Szer. Május 14, 2008 3:52 am

Udv Mindenkinek!

Eleg gyakran megjelenek itt, de meg magamrol nem sokat irtam. Aberdeentol nem tul messze lakom a csaladommal, s egy kozepiskolaban tanitok. Eszak-Angliaban kezdtuk, de mar 5.5 eve elunk Skociaban. Szeretunk itt elni. Sem az idojarassal sem az emberekkel sincs bajom, sot az embereket kimondottan szeretem. Alapjaban veve kedvesek, s sokkal nyugodtabbak, mint otthon. Mi, azt hiszem megtalaltuk azt a helyet, ahol szeretunk elni.
Az itteni magyarokrol altalaban. Mivel mar hatodik eve kinn elunk, van boven tapasztalatunk. Pozitiv es negativ egyarant. Sajnos keves pozitiv, s sok negativ. Nekunk nem segitett senki, mikor kijottunk. De nem is kertuk. Szerencsere mindent meg tudtunk oldani. Vannak mas forumok is, ahol skociai magyarok "osztjak az eszt" - ahogy Kujo mondta. Az elejen en is latogattam azokat az oldalakat, postolgattam. Aztan jopar kioktato es okoskodo valasz utan elment a kedvem. Sajnos nem az osszetartas jellemez bennunket, amit nagyon sajnalok. Szivesen segitettem es segitek masoknak. Volt, hogy miutan elmondtam valakinek, hogy mit kell tennie ha ki akar jonni, az volt a valasz, hogy miert nezem le az otthoniakat, a mar biztosan megszedtem magam, miota megpattantam hazulrol. Volt, aki elfogadta a segitseget, s azota sem tudok rola semmit. S van, aki rendszeresen segitseget ker, de csak akkor jelentkezik, ha bajban van. Csak egy dolog nem tortent eddig: jo kapcsolat valakivel, aki akkor is jelentkezik, ha nem segitsegre van szuksege. Mar reg tull vagyok azon, hogy sirankozzak, hogy mi, kinti magyarok miert nem tartunk ossze. Talan az otthoni mentalitas begyuruzik ide is, nem tudom.
Mindjart folytatom, de at kell mennem egy masik kompjuterhez.

Laci
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Admin 2. :-)))))))))))

Témanyitás by Admin Szer. Május 14, 2008 4:45 am

No akkor folytatom.

Hogy miert is inditottam ezt a Forumot? Szerettem volna egy olyan helyet, ahol pozitiv a legkor, s az emberek tudnak ismerkedni, segiteni egymast. Ugy gondolom, az evenkenti egyszeri Magyar Nap nagyon keves a kapcsolattartasra, bar fontos szerepe van. Kell egy hely, ahol osszejohetunk "virtualisan" is, hiszen sokan vagyunk sokfele. S ha azt nezem, hogy a Magyar Napon osszejon 70-80 ember (nem magyar csaladtagokkal egyutt), s Skociaban viszont tobb ezren elunk, akkor az nagyon keves. En ennel elobb kapcsolattartast szeretnek. No nem azt, hogy egymas nyakan uljunk allando jelleggel, hiszen mindenkinek megvan a sajat elete, munkaja. Viszont azt igen, hogy tudjuk, vannak itt sokan, akik hasonloan gondolkoznak, s jo emberek.
Amit a Forumon szeretnek, az a pozitiv hangnem. Az epito jellegu kritikanak helye kell, hogy legyen, de semmi mas durvasagnak. Ne kritizaljuk egymas velemenyet, hiszen a velemenyehez mindenkinek joga van. Na tartsuk hulyesegnek, ha mas maskeppen elt meg dolgokat es eltero tapasztalata van. Kulonbozoek vagyunk, s ezt el kell fogadnunk. Aki durva hangnemet ut meg, provokal vagy serteget, sajnos ki fogom tiltani. Nem azert, mert diktatorikus vagyok, hanem azert, mert ilyen viselkedesnek nincs helye ezen a Forumon. Kicsit hivatalos kezdek lenni, ezert abba is hagyom. A vegere meg annyit, hogy nagyon orulok, hogy eddig mindenki pozitivan allt a Forumhoz. Ugy latszik, hogy jo tarsasag van kialakuloban. Orulok, hogy itt vagytok, s legyunk minel tobben!

Tovabbi szep napot MINDENKINEK!

Laci
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Perthshire

Témanyitás by blan Pént. Május 30, 2008 1:53 am

En Ballathie csodalatos birtokan elek es dolgozom mar 3 honapja. 3 csodalatos honapja. Az elejen hideg volt es esos, de mostanra csodalatos zold, viragos es napos. Smile Recepcios vagyok itt egy kis kastelyszalloban. Kicsit elvagva a kulvilagtol gepjarmu nelkul, de egyebkent Perthtol, Blairgowrietol csak 20-20 percre... Februarban fejeztem be a foiskolat, aztan ugy dontottem kiprobalom magam kulfoldon, es a veletlen (?) idehozott... Nem tudom meddig maradok, az elkepzeles a max egy ev aztan Belgium csaladi okok miatt Smile volt... de egyre inkabb elvezem a nyugodt videki eletet (5 ev foiskolas Budapest utan kepzelhetitek milyen munkaba menet a futkoraszo nyuszikat es mokusokat nezni Smile) az idojaras egyre jobb, es hogy meg ejfelkor sincs teljesen sotet???? Smile
Az itteni magyarokkal valo kapcsolatom valtozatos, elsosorban itt van kedves baratnom Glasgowban, akivel elindultam otthonrol, es az o reven szerzett ismerosok, ha ellatogatok hozzajuk... aztan vannak az itt megismert kollegak... hat neha nehez a 24/7 egyutt dolgozas es aztan meg a staff houseban is... na de kit erdekelnek az apro kellemetlensegek, en azert jottem hogy jol erezzem magam! Smile
a kedves emberek tarsasagat elvezem, szarmazzanak barhonnan is, termeszetesen a magyar szonak mindig orulunk... de neha ahogy emlitettetek, sokszor csalodast okoznak, bar szerintem nem tobbszor mint mas nemzetek gyermekei, csak talan ezt jobban szamontartjuk, mert foldik... Vagy nem?

Amit a segitsegnyujtasrol beszeltetek: szerintem mindenki a maga szerencsejenek kovacsa, persze egyszerubb ha mas is segit, de oszinten szolva... en ugy november kornyeken dontottem el hogy skociai eletet kezdek, ezert kb karacsony ota jelentkeztem mindenfele munkara, aztan februarban egy csutortoki napon megerkeztem Glasgowba, hetfon pedig mar kezdtem is itt Ballathieban... nekem ez igy jo, senkinek nem tartozom, plusz kis buszkeseg, hogy mind egyedul ment... Smile ugyanakkor ha tudok segitek barkinek barmikor...

Na hajra gyereknap Smile

Szecsenyi Blanka

blan

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2008. May. 30.
Age : 38
Tartózkodási hely : Ballathie

http://blanka-vilaggament.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by dirty_dog Kedd Jún. 03, 2008 12:35 am

szia Blan...
dirty_dog
dirty_dog

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2008. Apr. 14.
Tartózkodási hely : milton keynes (glasgow rovidesen)

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by udyandi Szer. Júl. 02, 2008 5:59 am

Sziasztok Andi vagyok, Kedvesemmel elunk Edinburghban. Orulok hogy megtalaltam ezt a forumot, mindenkinek tovabbi szep napot!

udyandi

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2008. Jun. 28.
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Bemutatkozas!

Témanyitás by ivett4 Szer. Júl. 02, 2008 12:22 pm

Sziasztok kedves Mindenki!

Kozel ket eve elunk Skociaban, pontosabban Skye szigeten kedves ferjemmel, es harom honapja a kis Manonkkal. Very Happy
Neha olyan mintha, szelmalom harcot vivnank az igenyeink es a lehetosegeink csatateren. De azert nagyon szep itt. Smile
Baba-mama kerdesekben, az ezzel kapcsolatos tamogatasok ugyeben rengeteg friss infonk van. Ismereteink palettaja nem biztos, hogy teljes, de ha valakinek szuksege van ra, szivesen megosztjuk azokat. Shocked Ha masra nem is eleg, legalabb elindulni segit ebben a temaban. Wink
Orulunk ennek az oldalnak, es minden magyar ismerosunknek tovabb adjuk a hiret, akit csak ismerunk a szigeten.
Szep napot mindenkinek! cheers
ivett4
ivett4

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Jul. 02.
Tartózkodási hely : Isle of Skye

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Glasgowból

Témanyitás by nikol Kedd Júl. 29, 2008 7:02 am

Sziasztok,

a tesókámmal jöttünk ki 4 hónapja, és még mindig 'oda vagyok', gyermekkori álmom volt Skócia. Smile
Isle of Iona-n kezdtük, mintha álmodtam volna, csodaszép!
Aztán nagyobb kereseti és egyéb lehetőségek reményében ide költöztünk.
A munkakeresés kicsit megizzasztott minket, de már sínen vagyunk.
Otthon dolgoztam, és fősulira jártam, és csak most jött össze, hogy kijöjjünk.
Bárkinek szívesen segítek én is, amiben tudok, bár ahogy látom, sokkal nagyobb tapasztalatokkal bíró honfitársaim is felajánlották. Smile
Csodaszép napokat mindenkinek!
nikol
nikol

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Jul. 29.
Tartózkodási hely : Glasgow, Scotland

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Bemutetkozások

Témanyitás by Buksi Szomb. Aug. 02, 2008 2:29 pm

Sziasztok!

Én a barátnőmmel vagyunk és dolgozunk Inverness melletti kis városban.
4 hónapja vagyunk kint. Magyarokkal, még csak egyszer találkoztunk, de ők csak turisták voltak! Néha jó lenne valakivel magyarul is beszélni!

Buksi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Aug. 02.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by patriqmann Pént. Aug. 15, 2008 4:44 am

Buksi írta:Sziasztok!

Én a barátnőmmel vagyunk és dolgozunk Inverness melletti kis városban.
4 hónapja vagyunk kint. Magyarokkal, még csak egyszer találkoztunk, de ők csak turisták voltak! Néha jó lenne valakivel magyarul is beszélni!

Szia Buksi!
20-Invernessbe leszek ugy délután 2-ig, összefuthatnánk ha van kedvetek!
Udv,
Patrick

patriqmann

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2008. Apr. 17.
Age : 46
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.