Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Segítségre van szükségem

+114
hthbence
karfiol
bejjatrix
Sophie1989
zolilondi
Farkas Anita
molben
fitnesshajni
vtomi
Lóri
Nikó24
Myging
Manndy
TomZ
zotya
julius5
Senki Alfonz
m.noemi
Meli80
mikimano
sziszi
irisheri00
Dory
tomaa1981
Dius
Mobi802
orchidea
laszlo
Fisher
zita850621
Kiken
Betti
AngelTunde
Kilala
ayadi
Zazie
kazerniel
juharon
czaby
etuso
bitu_man
b.martina90
Nadi84
WAdam
zsovikk1983
Jana76
zozi72
Rono
Blase
drszinyikaroly
L. Molnar
mohlerika
Gibzon
panna
Smea
Kiseleva svetlana
monika130
agnes83
peti65
painter
puskaaa
ildiko50
iopab
HunSzkita
kozmetikus hölgy
mzigike
juliano631
kiskaktusz01
zr246
katicabogár
noticen24
Rijka
Krisztián77
Gyurik Zsuzsanna
fonix78
amuhi
szalon
bazsy111
Norbi
szabi1982
margaret
geckoman
peter.szabolcs
Sziszi1
Monic
peet54
mesterné anikó
SandorBozoki
kryszty81
schmidt
szilvia1981
BelaBela
Sanders
Assassin
RP
k.kata
Edi
Ági
kenguru78
Ella
Teodóri
dryka
blan
hajnio@hotmail.co.uk
Enikő & Gábor
lazaristvan
Kriszta
GINA22
..........
Meli
patriqmann
Andrea Remenyik
Cimbibaba123
Admin
118 posters

8 / 16 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Katicabogarnak

Témanyitás by zr246 Csüt. Júl. 22, 2010 2:47 pm

Szia,
Nekem meg tavaly az utolso pillanatban sikerult bekuldenem, valaki akkor felrakta az iwiw forumra.
Amugy meg nagyon jol titkoljak a dolgot, szinte senki nem tud rola.
En az APEH-el nem szorakoznek, nagyon mocskok tudnak lenni. Ne azon az egy belyeg aran muljon h az elevulesi ido lejarta elotti utolso honapban (nem hazudok, tenyleg ezt csinaljak!) kuldjek ki a kezelesi kolteseggel, kesedelmi kamatokkal megterhelt buntetest.
Udv
ZR

PS: ha nem dolgozol otthon akkor is kell jarulekot fizetni, azt hiszem 4500 Ft/ho, ugyhogy ez az 'eddig a szuleim nyakan eltem' megsem olyan jo duma, nezz utana az oep.hu-n h mit tudsz tenni ebben a helyzetben. Nyomtalanul eltunni sztem nem jo otlet.

zr246

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by katicabogár Vas. Júl. 25, 2010 9:35 am

Kedves Kujo!!!

Megtaláltam a nyomtatványt a nagykövetség honlapján, amit tanácsoltál nekem. Azt olvastam, hogy egyszerűen csak le kell töltenem, kitölteni, és feladni a megadott címre......és gondolod ennyi lenne a történet??? Te ezt csináltad?? Vagy nem is foglalkoztál vele?? Mert én inkább ezt az utat választanám, mintsem otthon elintézni, otthon úgyis barátságtalanok lennének...vagy problémáznának.

Köszönöm szépen előre is, és köszönöm az eddigi segítségedet.

Kati

katicabogár

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by .......... Hétf. Júl. 26, 2010 12:03 am

A dolgok nagyon egyszerűen működnek dddde hajlamosak vagyunk a bolhából elefántot....

üdv.K.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by kiskaktusz01 Pént. Júl. 30, 2010 4:11 am

Siasztok.Azt szeretném megkérdezni hallotatok e valamit bizonyos
AZ Team work ltd. nevü glasgowi munkaközvetitö cegröl?
Augusztus vegen mennek ki glasgowba dolgozni.Ajánlottak munkát angol nyelv tudás nélkül építkezésen 8,5 fontos oraberel.
Nem kérnek pénzt a közvetitésért ,csak 200 fontot a 1 havi szálásert,plusz 1 havi kauciot.Amugy szivessen fogadok bármilyen tanácsot/pl.melyik repülötársaság a olcsobb stb./.Köszi.

kiskaktusz01

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Kiskaktusznak

Témanyitás by zr246 Pént. Júl. 30, 2010 6:14 pm

En a helyedben kicsit korulszaglasznam ezt a ceget (google a minimum). Legjobb(?) esetben is feketemunka. Itt a Health&Safety az isten. Nyelvtudas nelkul? Hogy egy figyelmezteto tablat nem tudsz elolvasni vagy a site induction-on felfogni h mirol van szo? Epitkezesre CSCS kartya(munkabiztonsagi) nelkul be sem engednek. Itt valami nem kerek.

zr246

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Szomb. Júl. 31, 2010 3:34 pm

http://www.azteamwork.co.uk/index.html

Az oldal csak lengyel nyelven beszél. Lehet, hogy ez a lengyeleknek jól ki van találva, s nekik, mivel mindenki beszéli a lengyelt a cégnél, minden le van rendezve. Tartok tôle, hogy ott neked nem sok babér terem.

Nyelvtudás nélkül itt kinn ne vállalj munkát. Az alapvetô dolgokra képtelen vagy. Fogalmad nincs, milyen szerzôdést íratnak veled alá, számlát képtelen vagy nyitni a banknál, az orvosnak nem tudod megmagyarázni, hogy mi bajod. Stb, stb, stb...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Szomb. Júl. 31, 2010 3:38 pm

Bocsánat, az oldal szlovákul és csehül beszélôknek szól, de a lényeg ugyanaz.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by kiskaktusz01 Vas. Aug. 01, 2010 2:29 am

Köszi.Azota én is megtudtam ezt-azt.A ceg cseh melosokkal van tele.Az egyetlen amit elintez a szálás egy honapra,utána már lehetetlen elérni öket.Csak azt nem értem mi nekik a üzlet ebben.
Hacsak nem a saját lakásaikat adják ki bérbe...

kiskaktusz01

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by juliano631 Vas. Aug. 01, 2010 6:55 am

Szevasztok en mar 4-eve Glasgoban elek es dolgozok,de adhatok tanacsot,ha megfogadjatok vagy nem az mar mindenkinek a sajat dolga.Legyen az akarmilyen munkakozvetito,de penzt nem kerhet el senkitol elore,ami a Team work LTD-t illeti egy sunyi dogok,akik elszedik apenzt az emberektol es melot soha semkeritenek!Kerditek mi ebben a biznisz?a havi szalas es a kaucio ami 200+200font.Ezt a penzecsket mintha kihajitottatok volna maris az ablakon.Egy 2-3 szobas lakasban meg 10 szemelyt is elszalasolnak!Ahogy tudjatok mindenutt krizis van ugy hogy itt is,angol nekul nagyon nehez lessz,vagy lehetetlen!Felteve ha nincsen ismerosotok aki betudja biztositani a melot es a szalast.Eleg sok munkakozvetito van Glasgowban es majdnem mindeggyikben dolgozik egy lengyel is,ha nemtudod az angolt vagy a lengyelt nincsen eselyetek!Ami pedig a repuloket illeti a legjobb es a legolcsobb a Ryanair,Pestrol egyenesen Glasgowba repul.Remelem hogy sokatoknak segitettem,ha volna valamilyen kerdesetek csak batran ha tudok segiteni akkor segitek .Szep napot mindenkinek!

juliano631

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Aug. 01.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by kiskaktusz01 Vas. Aug. 01, 2010 8:44 am

Szia juliano631.Még anyit kérdeznék,hogy van e kereslet glasgowban soförökre,vagy auto szerelökre. Kuldhetsz emailt vagy privat uzenetet is. Köszi.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 01, 2010 3:19 pm-kor. (Reason for editing : Admin)

kiskaktusz01

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by juliano631 Kedd Aug. 03, 2010 12:31 pm

Szevasz kiskaktusz01,nemtudom milyek az elkepzeleseid?Elsosorban milyen idos vagy?mire van jogositvanyod?van -e prakszod?es kepes lennel-e az angolt rovid ido alatt megtanulni,legalabb konyha nyelven?pl.autobusz soforoket keresnek allandoan.Az autoszereleshez is tudnod kellene az alapot legalabb,tudnal ervenyesulni ha valamilyen szlav nyelvet tudnal,ahogy mar irtam sok a lengyel,cseh,szlovak,ha valamelyiket tudod ezek kozzul akkor meglehet probalni,de az elso az angol!!!!Meg ha valamit szeretnel tudni kerdezz,ha tudok segitek!!Tovabbi szepestet!!!

juliano631

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Aug. 01.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Kérdések..

Témanyitás by mzigike Kedd Aug. 03, 2010 12:40 pm

valaki segítsen nekem..szeretnék kiköltözni Falkirkbe..lakás volna...de van egy 11 éves nagy fiam..aki nem beszél angolul..hogyan tudnám neki az iskolát elintézni...nagyon nagyon fontos volna..köszönöm

mzigike

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by kozmetikus hölgy Szer. Aug. 04, 2010 7:59 am

Sziasztok!

Új vagyok itt, mondhatni vadonat új, 5 perce regisztráltam.
52 éves kozmetikus vagyok és jövőre mennénk ki a 17 éves fiammal, valószínűleg Dundee-be. Ő tanulni szeretne, én pedig dolgoznék.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek reális esélyem van-e arra hogy a szakmámban dolgozzak, van-e rá igény és persze szalonok? Még abban a formában is érdekel, ha saját üzletet nyitnék.

Mi erről a véleményetek? Előre is köszönöm.

kozmetikus hölgy

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by kiskaktusz01 Szer. Aug. 04, 2010 1:46 pm

juliano631 írta:Szevasz kiskaktusz01,nemtudom milyek az elkepzeleseid?Elsosorban milyen idos vagy?mire van jogositvanyod?van -e prakszod?es kepes lennel-e az angolt rovid ido alatt megtanulni,legalabb konyha nyelven?pl.autobusz soforoket keresnek allandoan.Az autoszereleshez is tudnod kellene az alapot legalabb,tudnal ervenyesulni ha valamilyen szlav nyelvet tudnal,ahogy mar irtam sok a lengyel,cseh,szlovak,ha valamelyiket tudod ezek kozzul akkor meglehet probalni,de az elso az angol!!!!Meg ha valamit szeretnel tudni kerdezz,ha tudok segitek!!Tovabbi szepestet!!!

Szia.37 éves vagyok,17 év tapasztalat kamionon/europa és a balkáni országok,beleértve a törököt is/.Mivel felvidéki magyar vagyok beszélek szlovákul,csehül,megértem magam a lengyellel,szlovénnal,szerbel és konyha nyelven
beszélem a törököt és németet.A nyelv tanulás szerintem menne.A buszon kivül mindenre van jogsim.Csak az a fránya angol...az még nem megy.

kiskaktusz01

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by HunSzkita Szomb. Aug. 07, 2010 3:13 pm

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki olyan autókölcsönzőt Skóciában, ahol nem kérnek hitelkártyát, elég a bankkártya, vagy készpénzes letét, amit ott hagynék... Már megvan a repjegyünk Aberdeenbe szeptember 3-ára és két napra szeretnénk bérelni egy kocsit, de eddig ahol kérdeztük, azt mondták, hogy csak hitelkártyával adják ki... Korábban már béreltünk pedig kocsit Skóciában, akkor nem volt gond, csak mikor Londonban ugyanezzel a közvetítő céggel béreltünk, már nem fogadták el a kártyát... Nagy nehezen végül kiadták készpénzes letéttel, de most inkább előre megkérdeztük és azt mondták, nem lehet...

Szóval ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.

HunSzkita

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Szer. Aug. 11, 2010 4:30 am

Autókölcsönzô - Skócia
A készpénzes letétet elfelejtheted, mivel ez nem biztosíték. Gondolj csak bele, ha véletlenül ellopják vagy összetörik az autó (esetleg nem a te hibádból, mert ez is megeshet), és te csak 500 font letétet hagytál, a cég nem tudja a további költségeket honnan levonni.
Ha a bankkártyád dombornyomott VISA, MasterCard esetleg Maestro minden eséllyel tudsz autót bérelni. A Maestro nem hitelkártya, viszont ha van rajta elég fedezet (értem ezalatt a deposite összegét), tudsz vele rendelni. De errôl minden kölcsönzô oldalán láthatsz infót, milyen kártyákat fogadnak el.
Sok szerencsét!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by HunSzkita Szer. Aug. 11, 2010 5:29 am

Szia!

Köszi szépen a választ. Sajnos az a baj, hogy lefoglalni még tudom a kocsit, azt engedi az oldal a Visa electronnal (OTP-s), de mindehol azt írják, hogy ahhoz, hogy elvidd a kocsit már hitelkártya kell...

Ami még van az ír Laser kártya, az is Maestro, de nem fogadják el azt sem, a UK-ben valamiért nem szeretik. Egyszer már sikerült amúgy, mikor a helyszínen kiderült, hogy egyik kártya sem jó, akkor megengedték, hogy 250 font készpénzes foglalóval elvihessük, de most rákérdeztünk előre, nehogy most nem fogadják el és azt mondták, hogy se kp, se a meglévő kártyáink. Ahogy keresgettem, mindenhol azt írják, hogy a helyszínen kell a sofőr nevére hitelkártya, hogy elvihesd a kocsit, azért gondoltam, hátha ti tudtok egy olyan céget, amelyiknél elég lenne bankkártya.

HunSzkita

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Szer. Aug. 11, 2010 5:56 am

Nem, sajnos nem nagyon tudok ilyet. Az is stimmel, hogy a sofôr nevére kell, hogy a kártya ki legyen állítva. Itt sajnos kinn a hitelkártya az isten. Azt tudják terhelni, ha szükség van rá. A bankkártyádat csak addig, amíg fedezet van rá.
Megnéztél már mindent? Sixt, National, Budget, Avis, easyCar, Herz,...
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by iopab Szer. Aug. 11, 2010 12:47 pm

Sziasztok 1,5 eve vagyunk itt csajommal,szeretnenk valahogy elintezni az ado visszaigenylest, de nem birjuk mert kell hozza a p60 meg a p45!p60 van, de a p45ot csak akkor kapjuk ha felmondunk a melohelyunkon,de ez hulyeseg mert a kornyezetunkben sokan kaptak vissza lovet de kozuluk senki nem mondott fe!szoval megvagyunk love!valaki segitsen ,hogy lehet felmarkolni a lovet!Smile

iopab

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 11.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Admin Szer. Aug. 11, 2010 1:30 pm

Szia iopab,
Hogy ôszinte legyek, fogalmam nincs, mirôl kérdezel.
Adó visszaigénylés, mint olyan nincs, legalábbis ahogy te gondolod.

Adóbevallás létezik. Amennyiben jogosult vagy visszaigénylésre, kaphatsz vissza adót. Egy könyvelô iroda ezt el tudja intézni neked hivatalosan. Minden év februárjáig be kell vallanod az elôzô adóévben keresett jövedelmedet. Tehát 2010-ben be kellett vallani a 2008-2009-es évben keresett jövedelmet, s ezután, ha jár vissza pénz, megkaphatod. Mivel te még a 2008-2009-es adóévben nem dolgoztál kinn, nem hiszem, hogy járna vissza adó.
A 2009-2010-ben keresett jövedelem bevallásának határideje 2011 február. Ezután kérhetsz csak adóvisszatérítést, és csak akkor, ha jogosult vagy rá.

Ha esetleg a Working Tax Creditrôl beszélsz, az viszont egy adókedvezmény. Ezt meg kell igényelni. Ha jól tudom, egy év folyamatos munkaviszony kell hozzá, csak aztán igényelheted meg. Ebben szintén egy könyvelôi iroda vagy a Job Centre tud neked segíteni.

A legjobb, amit tehetsz, menj el a Job Centre-be vagy egy könyvelôi irodához. Ôk pontos felvilágosítást adnak minden kérdésedre.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by HunSzkita Csüt. Aug. 19, 2010 3:54 pm

Igen, sajnos egyiknél sem tudtam hitelkártya nélkül. Van amelyiknél lehet bankkártyával fizetni a foglalást, de a kocsit elvinni már csak hitelkártyával lehet a leírás szerint.

Köszi szépen a segítséget azért.

Ha esetleg valaki tud olcsó szállást Aberdeenben, azt is szívesen venném, miután úgy tűnik, hogy ott maradunk kocsi híján...

HunSzkita

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by ildiko50 Vas. Aug. 22, 2010 3:32 am

Kedves Krisztián
Ildikó vagyok Máltáról,éppen ma küldtem a hoteletekbe a CV-met munkakeresés céljából.Egyenlőre housekeeper,vagy kitchenhand munkát keresek.Amíg az angolom nem lesz teljesen tökéletes,addig nem szeretnék az eredeti szakmámban dolgozni(szakápoló).A kérdésem az lenne,nem tudsz e a hotelben valamilyen munkalehetőséget?!Szívesen fogadok bármilyen információt.A férjemmel elhatároztuk,hogy Skóciába szeretnénk letelepedni,így ezért is fontos,hogy minél előbb munkát találjunk ott.Most végzem itt Máltán a Front office manager kurzust.Légy szíves tájékoztass,ha valamit tudsz a számomra.Segítségedet nagyon köszönöm.
Szép napot.
Ildi

Krisztián77 írta:Szép napot minden kedves fórumozónak!

Krisztián vagyok, 32 éves.
Először is engedjétek meg, hogy gratuláljak a fórumhoz. Ahogy így olvasgattam, szinte mindenki kapott választ a feltett kérdéseikre.
A héten megkaptam a munkaszerződésem. Jövő héten 9.én utazom Skóciába, 10-én már munkába állhatok Strathpeffer városkában. Észak Skócia, Loch Ness tó felett, Invernesstől kb 30 km-re északnyugatra. Egy szállodában fogok dolgozni, general assistant-ként. Napi 8 fontért biztosítanak szállást, kaját és mosodai szolgáltatást. Nézegettem angliai/Londoni szállás és ellátási díjakat, és ahhoz viszonyítva szerintem a 8 font nem tűnik soknak. Szerintetek?
A kérdésem az lenne, van e közületek olyan, aki azon a környéken lakik vagy dolgozik?
Milyenek mostanában a helyiek a kiutazó külföldiekkel, vagyis velünk?
Nagyjából elolvastam az eddigi topikokat, de minél többet olvasom, annál kuszább, hogy mikor és hogy kell intézni kiutazás után a szükséges okmányokat, biztosítást, stb... Pár mondatban összefoglalná valaki? Segítségre van szükségem - Page 8 Icon_wink Előre is köszönöm.
Bármilyen más, hasznos infó is érdekelne... pl kiutazásnál zsúfoljak bele mindent egy bőröndbe (pl arcszesz, borotva, tusfürdő, egyéb tisztálkodási és higiéniai kütyük, ), és imádkozzak, hogy ne lépje túl a 15 kg-os határt, vagy mindent meg tudok kint is venni elfogadható áron? Pl mennyi egy fogkrém? Very Happy
Üdv:
Krisztián

ildiko50

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 22.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by puskaaa Vas. Szept. 12, 2010 3:26 pm

sziasztok,
egy apro problemam lenne, megpedig, hogy a CsCs kartyat mi modon tudnam megszerezni.
jelenleg sz. festokent dolgozom az Uk-ban de sajna nem hivatalos a dolog.
a kartya megszerzese tobb lehetoseget nyitna munkakereses teruleten
angolul csak alapfokon beszelek
kerem ha valaki tud, segitsen

puskaaa

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Sep. 12.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty CSCS

Témanyitás by zr246 Hétf. Szept. 13, 2010 3:02 pm

A vizsgara kerhetsz tolmacsot. Persze nem ingyenes.
Vagy be is magolhatod a valaszokat a tesztkonyvbol, vagy a cdrol.

zr246

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by painter Kedd Szept. 14, 2010 10:46 pm

puskaaa írta:sziasztok,
egy apro problemam lenne, megpedig, hogy a CsCs kartyat mi modon tudnam megszerezni.
jelenleg sz. festokent dolgozom az Uk-ban de sajna nem hivatalos a dolog.
a kartya megszerzese tobb lehetoseget nyitna munkakereses teruleten
angolul csak alapfokon beszelek
kerem ha valaki tud, segitsen
Szia. Azt irod, hogy nem hivatalos a dolog. Mire gondolsz?? Milyen papirjaid (kártyáid) vannak, illetve nincsenek meg? Azok nelkul nem mehetsz CSCS vizsgára ugy hallottam. Merre vagy, mert azt tudom, hogy Londonban 120 font korul intézik az erre is szakosodott honfitársak. Tolmácsolással megoldják.
painter
painter

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2008. May. 09.
Age : 55
Tartózkodási hely : Shetland Islands

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 8 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 16 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.