Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál

+5
..........
dirty_dog
patriqmann
adamvarga
Admin
9 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty Re

Témanyitás by .......... Vas. Szept. 07, 2014 12:15 pm

hali...no roviden mert hosszasabban csak Te tudsz utána olvasni...
Magyarorszag valoban nem kerhet vissza semmit amit politikusai elkotyavetyeltek de viszont /pill egy "magasabb hatalom" neveben kernek es eme keres halandoknak nem elutasithato.
L. Molnar írta:Ha egy kolcsont 5 evig, ingatlan eseteben 15 evig nem kersz vissza, akkor az semmisse valik. Szoval az 500 evvel kicsit kicsusztal az ido korlatbol. Valamint ha hivatalosan lemondasz valamilyen kovetelesedrol, akkor az is semmisse teszi a kolcsont. Marpedig Magyarorszag hivatalosan is kijelentette, hogy semmilyen orszaggal szemben nincsen semmilyen nemu kovetelese. Meg teruleti sem. Szivas tudom, de ez van.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty Re: Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál

Témanyitás by L. Molnar Vas. Szept. 07, 2014 1:18 pm

Hogy klasszikust idezzek. "En ugyan nem szavaztam ra. Es kulonben is, legfelsobb vegrehajtoi hatalommal csakis a tomegek ruhazhatnak fel." Tehat az ugynevezett magasabb hatalom, amennyiben a jogait akarja ervenyesiteni ebben a rendszerben, akkor eloszor is, el kell fogadnia a szabalyait. Es maris visszatertunk az elejere. Senkinek sincsen joga onkenyesen felulbiralnia a rendszert, meg akkor sem, ha hatalmasabb akarkinel is. Nem tudom mit szolnanak, ha en azt mondanam, hogy "En vagyok a csaszar, mert egy elazott tyuk fejbe vagott egy buzogannyal"... Biztos senkinek sem tetszene. (na jo abba hagyom a hulye idezeteket.) Csak meg annyit, hogy "NI"

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty Re..

Témanyitás by .......... Hétf. Szept. 08, 2014 1:31 am

Hja...ezidaig igaz amit irtal csak h itt nem errol leven szo...
mit tudsz a Magyar Kiralyi Koronarol? erdekes es misztikus mondhatni.../pill az O neveben kertek es kerni fognak..azannak pediglen nem lehet ellent mondani mert ma nincs az a hatalom ami felette allana...segithettem remlem...
szia
L. Molnar írta:Hogy klasszikust idezzek. "En ugyan nem szavaztam ra. Es kulonben is, legfelsobb vegrehajtoi hatalommal csakis a tomegek ruhazhatnak fel." Tehat az ugynevezett magasabb hatalom, amennyiben a jogait akarja ervenyesiteni ebben a rendszerben, akkor eloszor is, el kell fogadnia a szabalyait. Es maris visszatertunk az elejere. Senkinek sincsen joga onkenyesen felulbiralnia a rendszert, meg akkor sem, ha hatalmasabb akarkinel is. Nem tudom mit szolnanak, ha en azt mondanam, hogy "En vagyok a csaszar, mert egy elazott tyuk fejbe vagott egy buzogannyal"... Biztos senkinek sem tetszene. (na jo abba hagyom a hulye idezeteket.) Csak meg annyit, hogy "NI"
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty Re: Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál

Témanyitás by L. Molnar Hétf. Szept. 08, 2014 10:59 pm

En anno eskudtem a szent koronara. Szep hagyomany, buszke vagyok ra. Viszont meg mindig ott tartunk, hogy te a magyar jogot akarod raeroltetni mas orszagokra. Az ideologia mar ismeros. Sok orszag csinalta, es csinalja ma is. Nem ezzel vivjak ki a nepszeruseguket.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty Re

Témanyitás by .......... Kedd Szept. 09, 2014 9:50 am

"Szep hagyomany"? ezennel tobbet vartam... itt bovitheted az ismereteid mert ha megsugnam ugysem hinned el mit jelkepez,
miert van pont a Magyaroknal es meddig tart az ameddig...
orultem a szerencsemnek...
K.
http://www.arvisura.van.hu/keret.cgi?/0646-koronarejtely.htm
L. Molnar írta:En anno eskudtem a szent koronara. Szep hagyomany, buszke vagyok ra. Viszont meg mindig ott tartunk, hogy te a magyar jogot akarod raeroltetni mas orszagokra. Az ideologia mar ismeros. Sok orszag csinalta, es csinalja ma is. Nem ezzel vivjak ki a nepszeruseguket.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty Re: Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál

Témanyitás by L. Molnar Csüt. Szept. 11, 2014 11:17 am

Koszi, de epp eleget tudok a magyar koronarol. Meg azt is tudom, hogy jelenleg magyarorszag allamformaja koztarsasag. Szoval nem koronazunk senkit. Az orszag hivatalos kepviselojet a parlament valasztja meg ot evente, nem kell fejere tenni semmifele koronat, es akarmit akarnak az "okosok" belemagyarazni, a korona, es arra eskudni egy jelkepes hagyomany. Se az alkotmanyba, se a torvenyekbe nincsen sehova belefoglalva, az, hogy a koronanak barmilyen jogi vonzata lenne.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty L.Molnar

Témanyitás by .......... Szomb. Szept. 13, 2014 8:54 am

Rendben...a kotoszavak,pont-ekezet meg talan a nagy betuk is jo helyen mivel csupan az iras,szerkezetileg ertekelheto...tartalma megalapozatlan es idejet mult.Attol tartok h moderalnanak ha ide irnam reszedre a frankot  no es tulkepp nem kenyerem az alulrol felfele torekvo labdak oda-vissza adogatasa...nem mennek arra a palyara le ha megengeded.
Amennyiben nyitott vagy a tovabbkepzesre -azt nem mernem allitani h keszen is allsz ra-...szal privatban lelevelezhetjuk az emlitett allamforma mikentjet s a tobbi hanyagolhato aprosagot is...DE megertesehez olvasnod szuxeges megpediglen nem keveset! Mit gondolsz menni fog?
"Koszi, de epp eleget tudok a magyar koronarol"...idezett hozza-allas a megerteshez naggyon nem elegseges

tal az alabbi roppant rovid de velos videot nem radirozzak


orultem a szerencsemnek ismet
udv.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty Re: Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál

Témanyitás by L. Molnar Vas. Szept. 14, 2014 12:37 am

A vitanak sajnos vege. Onnantol, hogy a kulalakot minosited, es nem a temaval kapcsolatos szemelyes velemenyedet irod le, valamint, hogy meg sajat bevallasod szerint is moderalnanak, ha leirnad amire gondolsz, (csak szolok, hogy anyam varrono) igy a beszelgetes elment egy olyan sikra, amire nem vagyok kivancsi.

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty ?

Témanyitás by .......... Vas. Szept. 14, 2014 6:40 am

...a reszedrol irt lere beigazolta szamomra h felbecsultem a tudasom...meg roppant keves,roppant!beneztem bocs...pfff
h szemleltessem 1xu pl. a szobafesto sem festhet ra a megkopott oreg falra azonnal,hiszen nem volna ertelme,a melo csak mint osszehanyt es gyorsan kesz taknyolas -alapozassal illdomos a festest kezdeni-szoovaal en sem adnek effele eredmenyert egy fillert sem koszonom tht h figyelmeztettel.

Edesanyadra,hogyleterol,munkajarol /mar megbocsass/de rogzitem pontosan,nem erdeklodtem es bevallom nem is gondoltam szemelyere visz kivanok szamara hosszu es egeszseges,kiegyensulyozott tovabbi eletet mivel O biztosan tudja h az osszes csomot ki kell bontani es ugyesebben kell elvarrni a szalakat.Csak ez az egyetlen megoldas,atforditva tanulni es javitani a sajat hibainkat.
Ismet orultem a szerencsemnek
udv.


L. Molnar írta:A vitanak sajnos vege. Onnantol, hogy a kulalakot minosited, es nem a temaval kapcsolatos szemelyes velemenyedet irod le, valamint, hogy meg sajat bevallasod szerint is moderalnanak, ha leirnad amire gondolsz, (csak szolok, hogy anyam varrono) igy a beszelgetes elment egy olyan sikra, amire nem vagyok kivancsi.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál - Page 2 Empty Re: Programok, amiket másoknak szívesen ajánlanál

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.