Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Barátokat keresek

+55
karfiol
L. Molnar
turkf
Reney
geza
Hans1234
vikivikivikiviki
hedera
kyl
Barbszy
Nira
molben
marcsi58
Myging
nemethvera
deltasjimmy
Tündérke
Tomi27
Fenyvesi Izabella
kata.bruder
zsolemo
Dóra21
Senki Alfonz
cherry
..........
Kiken
rapaman
Fisher
Nadi84
menyhartgergo85
WAdam
mcadry
2009myra
kid88
Elit86
ivic
noticen24
Viktor
Kedves Szabolcs
Edith
Maargit
nina
nightingale
Dori06
jucus
nagybasa
orleani
Yordana
ancsaa
blan
zsofika1eske
Meli
dirty_dog
Cimbibaba123
Admin
59 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Barátokat keresek Empty Barátokat keresek

Témanyitás by Admin Szer. Ápr. 09, 2008 1:39 pm

cheers

Ha egyedül érzed magad, ha szórakozni szeretnél, de nincs kivel elmenni, vagy egyszerûen csak tele van a hócipôd a benszülöttekkel, itt találhatsz barátokat közülünk.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Edinburgh is calling

Témanyitás by Cimbibaba123 Hétf. Ápr. 14, 2008 4:57 am

Szep napot mindenkinek!

Edinburghbol vagyok, az egyetemen tanulok. Szivesen veszem barki megkereseset. Akar elmehetnenk valahova, egyre szebb az ido. Talan mar vege a telnek. Szivesen levelezek, csetelek is, akik messzebb laknak se kimeljenek.

Take care, Cimbibaba123 afro
Cimbibaba123
Cimbibaba123

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2008. Apr. 14.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty van itt valaki Somogybol vagy Baranyabol?

Témanyitás by dirty_dog Csüt. Ápr. 17, 2008 9:49 am

valoszinuleg nincs, rajtam kivul. afro
dirty_dog
dirty_dog

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2008. Apr. 14.
Tartózkodási hely : milton keynes (glasgow rovidesen)

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Admin Csüt. Ápr. 17, 2008 5:28 pm

dirty_dog írta:valoszinuleg nincs, rajtam kivul. afro

Én borsodi vagyok, de remélem, hogy a fórumozóink növekvô táborában biztosan lesznek földijeid.

Laci
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Reg voltal erre

Témanyitás by Admin Kedd Május 13, 2008 5:12 am

Szia dirty_dog,

Reg voltal erre, mi ujsag Veled? Mi van Glasgow-val. Mar van par ember a Forumon, aki ott vagy a kozelben lakik. Felvetted veluk a kapcsolatot?

Laci
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Meli Csüt. Május 15, 2008 12:23 am

Admin írta:
dirty_dog írta:valoszinuleg nincs, rajtam kivul. afro

Én borsodi vagyok, de remélem, hogy a fórumozóink növekvô táborában biztosan lesznek földijeid.

Laci

Szia Laci,
Mi is borsodiak vagyunk. Te honnan való vagy?
Üdv,
Meli

Meli

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2008. Apr. 26.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by zsofika1eske Csüt. Május 15, 2008 5:08 pm

dirty_dog írta:valoszinuleg nincs, rajtam kivul. afro
Sziasztok! Én kaposvári vagyok , ha valakit érdekel. Very Happy
zsofika1eske
zsofika1eske

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2008. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Zsofi

Témanyitás by dirty_dog Vas. Május 18, 2008 2:47 am

zsofika1eske írta:
dirty_dog írta:valoszinuleg nincs, rajtam kivul. afro
Sziasztok! Én kaposvári vagyok , ha valakit érdekel. Very Happy

Szia Zsofi,

Kicsi a vilag, nem szamitottam senkire meg somogybol se nemhogy szulovarosombol. Very Happy

Udv a forumon!

Hol laksz itt skociaban?
en hetfon koltoztem glasgowba. az elso het eltelt gyorsan, meg nem is volt nagyon idom szoba utan nezelodni. most is bent vagyok a cegnel (grrrrrrr.....).
dirty_dog
dirty_dog

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2008. Apr. 14.
Tartózkodási hely : milton keynes (glasgow rovidesen)

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by zsofika1eske Vas. Május 18, 2008 4:12 am

dirty_dog írta:
zsofika1eske írta:
dirty_dog írta:valoszinuleg nincs, rajtam kivul. afro
Sziasztok! Én kaposvári vagyok , ha valakit érdekel. Very Happy

Szia Zsofi,

Kicsi a vilag, nem szamitottam senkire meg somogybol se nemhogy szulovarosombol. Very Happy

Udv a forumon!

Hol laksz itt skociaban?
en hetfon koltoztem glasgowba. az elso het eltelt gyorsan, meg nem is volt nagyon idom szoba utan nezelodni. most is bent vagyok a cegnel (grrrrrrr.....).
Szia! Még nem lakom Skóciában , majd aug 7 től : Aberdeenbe fogok: mert felvettek suliba..Smile már alig várom. Próbálom gyűjteni az infokat.... de elég nehéz itthonról.. szívesebben lennék már kinn!Munka ügyben költöztél ki? MIlyen az élet kint?
puszi: Zsófi
zsofika1eske
zsofika1eske

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2008. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by dirty_dog Vas. Május 18, 2008 4:34 am

zsofika1eske írta:
dirty_dog írta:
zsofika1eske írta:
dirty_dog írta:valoszinuleg nincs, rajtam kivul. afro
Sziasztok! Én kaposvári vagyok , ha valakit érdekel. Very Happy

Szia Zsofi,

Kicsi a vilag, nem szamitottam senkire meg somogybol se nemhogy szulovarosombol. Very Happy

Udv a forumon!

Hol laksz itt skociaban?
en hetfon koltoztem glasgowba. az elso het eltelt gyorsan, meg nem is volt nagyon idom szoba utan nezelodni. most is bent vagyok a cegnel (grrrrrrr.....).
Szia! Még nem lakom Skóciában , majd aug 7 től : Aberdeenbe fogok: mert felvettek suliba..Smile már alig várom. Próbálom gyűjteni az infokat.... de elég nehéz itthonról.. szívesebben lennék már kinn!Munka ügyben költöztél ki? MIlyen az élet kint?
puszi: Zsófi

En is igy voltam vele, az ember varja nagyon. Aberdeen gyonyoru, nekem nagyon tetszett. foleg az epuletek, meg a tengerpart. voltam ott 4 hetig es a kint elo magyarok is nagyon baratsagosak. vannak "magyar talakak" kethetente ahova eljarnak sokan. biztos szivesen segitenek mindenben. ha gondolod menj fel aberdeen forumra iwiw-en (eleg aktiv) es ott tudsz erdeklodni. biztos segitenenk!

gondolom a szallasod el van intezve ha iskolaba fogsz jarni. ha tudsz koltozz be az egyetemre. konnyebb lesz a tanulas is (jegyzetek, stb) meg ismerkedni helyiekkel is egyszerubb.

en angolt tanulni jottem ki es ugy voltam vele majd alakul. voltam angliaban 3 evet es most koltoztem fel skociaba. egyelore nem sietek haza, de egyszer hazakoltozom. nem akarom itt leelni az elet, de hat ki tudja ezt meg...
mivel nem vagyok itt hosszu ideje nem nagyon tudom osszehasonlitani angliat skociaval. az biztos, hogy az emberek itt baratsagosabbak es konnyebb ismeretsegre szert tenni vagy akar csak beszelgetesbe egyeledni emberekkel. az idojaras olyan amilyen. ki lehet birni. bar majd kivancsi leszek a telre.
x
dirty_dog
dirty_dog

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2008. Apr. 14.
Tartózkodási hely : milton keynes (glasgow rovidesen)

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by zsofika1eske Vas. Május 18, 2008 5:24 am

dirty_dog írta:
zsofika1eske írta:
dirty_dog írta:
zsofika1eske írta:
dirty_dog írta:valoszinuleg nincs, rajtam kivul. afro
Sziasztok! Én kaposvári vagyok , ha valakit érdekel. Very Happy

Szia Zsofi,

Kicsi a vilag, nem szamitottam senkire meg somogybol se nemhogy szulovarosombol. Very Happy

Udv a forumon!

Hol laksz itt skociaban?
en hetfon koltoztem glasgowba. az elso het eltelt gyorsan, meg nem is volt nagyon idom szoba utan nezelodni. most is bent vagyok a cegnel (grrrrrrr.....).
Szia! Még nem lakom Skóciában , majd aug 7 től : Aberdeenbe fogok: mert felvettek suliba..Smile már alig várom. Próbálom gyűjteni az infokat.... de elég nehéz itthonról.. szívesebben lennék már kinn!Munka ügyben költöztél ki? MIlyen az élet kint?
puszi: Zsófi

En is igy voltam vele, az ember varja nagyon. Aberdeen gyonyoru, nekem nagyon tetszett. foleg az epuletek, meg a tengerpart. voltam ott 4 hetig es a kint elo magyarok is nagyon baratsagosak. vannak "magyar talakak" kethetente ahova eljarnak sokan. biztos szivesen segitenek mindenben. ha gondolod menj fel aberdeen forumra iwiw-en (eleg aktiv) es ott tudsz erdeklodni. biztos segitenenk!

gondolom a szallasod el van intezve ha iskolaba fogsz jarni. ha tudsz koltozz be az egyetemre. konnyebb lesz a tanulas is (jegyzetek, stb) meg ismerkedni helyiekkel is egyszerubb.

en angolt tanulni jottem ki es ugy voltam vele majd alakul. voltam angliaban 3 evet es most koltoztem fel skociaba. egyelore nem sietek haza, de egyszer hazakoltozom. nem akarom itt leelni az elet, de hat ki tudja ezt meg...
mivel nem vagyok itt hosszu ideje nem nagyon tudom osszehasonlitani angliat skociaval. az biztos, hogy az emberek itt baratsagosabbak es konnyebb ismeretsegre szert tenni vagy akar csak beszelgetesbe egyeledni emberekkel. az idojaras olyan amilyen. ki lehet birni. bar majd kivancsi leszek a telre.
x
Szia! Nos hát igen: a szállás egyenlőre még nem biztos: de majd kitalálom, meg már rááltam a témára. Most néztem meg : h biztosít a suli szállást szept 19 ig egy elég jó kollégiumban , ami viszont a reptérnél van , vagyis nem igazán városközpont, ! Nem is nagyon maradnék ott hiszen 25 font/ éjszaka kb, de mi erre az időszakra szept 19 ig megkapjuk 75 font/hétért. Így már elviselhetőbb. Majd ha kinn eszek mindent elrendezek. Remélem néha majd jársz Aberdeenben , és akkor összefuthatunk
puszi, Zsófi
zsofika1eske
zsofika1eske

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2008. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty valaki a kornyeken?

Témanyitás by blan Vas. Júl. 06, 2008 12:32 pm

valaki itt a kornyeken? ertem ezalatt Perth-t vagy Blairgowriet vagy ilyesmit... bevallom, hogy itt dolgozom es elek egy birtokon, es sokszor mar tele a hocipo hogy minden nap ugyanazok vesznek korul munkaban meg "otthon" is... hm? mokas egy lany vagyok am, Laughing csak most kicsit depresszios Sad

blan

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2008. May. 30.
Age : 38
Tartózkodási hely : Ballathie

http://blanka-vilaggament.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Baratokat keresek

Témanyitás by ancsaa Kedd Júl. 29, 2008 7:38 am

Sziasztok!

En Hamiltonban vagyok, nem messze Glasgowtol, ha valakinek van kedve talakozhatnank elmenni valamerre vagy csak beszelgetni Smile

Anna
ancsaa
ancsaa

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2008. Apr. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : Hamilton

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Yordana Szomb. Aug. 09, 2008 2:11 pm

Sziasztok!

Én még Magyarországon élek, de szeretném Skóciában folytatni a tanulmányaimat, ha lesz erre lehetőség. Arról érdeklődnék, hogy Ti hogyan kerültetek ki. Akinek van kedve, mesélhetne Skóciáról, az ottani életről, az egyetemről.
mailcímem: yordana@freemail.hu
Szép napot!

Yordana

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty baratokat keresek

Témanyitás by orleani Csüt. Szept. 04, 2008 12:35 pm

Sziasztok,Tarbetbol irok,mentsen meg valaki,mert normalis embereket keresek:)Orulnek,ha jelentkezne valaki a kozelbol (Loch Lomond es kornyeke,Arrochar,Trossachs National Park...).

orleani

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Van itt valaki Somogybol?

Témanyitás by orleani Csüt. Szept. 04, 2008 12:41 pm

Van am,belso somogyi:)Kaposvar mellol!Ha itt vagy meg,orulnek ha irnal,en eppen egy hete erkeztem Tarbetbe (Loch Lomond).Udv nektek!

orleani

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by nagybasa Pént. Szept. 12, 2008 2:34 am

én somogyi vagyok, október 05-én mennék Fort Williambe, az LSI Hungary közvetítő cégen keresztül. Kertészeti meló, Rhododendron szedés állítólag:)))) van valakinek infoja erről?
30-5609919

nagybasa

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Sep. 12.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Admin Pént. Szept. 12, 2008 2:52 am

Szia nagybasa,

Nem tudom, hogy hol lehet ennek igazabol utana nezni info teren. Biologia szakos letemre fogalmam sincs, mit kell szedni a rhododendronokon. Jol ismerem a novenyt, semelyik reszet nem hasznaljuk, pusztan szep cserjek a parkokban, kulonosen viragzas idejen.
Szolj, ha mar kinn vagy, komolyan erdekel, mi ez a melo. Nem munkat keresek, pusztan a noveny szempontjabol foglalkoztat a dolog. ;-))))))
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty 2. napon

Témanyitás by jucus Vas. Feb. 08, 2009 9:26 am

sziasztok,
dublinból jöttem át 2 napja egy indiai családhoz au pair-kedni...
otthon bp-en lakom...
tud vki nyelvtanfolyamot, már ami nemcsak nyártól indul, hanem folyamatosan indít csoportokat? keresgéltem már, de nem akadtam ilyenre...
remélem vki feljön a napokban, aki erre is jár és infóval is tud szolgálni.
köszi!
jucus
ja és nemcsak az infó jöhet, csakúgyis írhattok...
jucus
jucus

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2009. Feb. 08.
Age : 42
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty baranyaiak

Témanyitás by Dori06 Csüt. Szept. 17, 2009 9:15 am

sziasztok en baranyabol vagyok, jelenleg a glasgowi egyetemen tanulok. Bar egy hete erkeztem ide, mar ugy erzem evek ota itt elek.
Odahaza az angol jo kozepfoknak felelt meg, de itt hogy oszintelegyek egy kukkot se ertek az emberek beszedebol.

Jelenleg munkat keresek, mert sajna mar csak egy hetre van kifizetve a koleszom es nem tudom mi lesz oktoberben.
ha nem talalok melot akko irany haza.
Legalabb elmondhatom, hogy megprobaltam.

Valakinek kedve talizni?

Dori

Dori06

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2009. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty kapcsolat

Témanyitás by nightingale Pént. Feb. 19, 2010 5:14 pm

Admin írta:cheers

Ha egyedül érzed magad, ha szórakozni szeretnél, de nincs kivel elmenni, vagy egyszerûen csak tele van a hócipôd a benszülöttekkel, itt találhatsz barátokat közülünk.


Először is köszönteni szeretnék mindenkit, mivel úgy gondolom mint új „tag” az illem is ezt kívánja meg tőlem!!



A fórumot olvasgatva már nagyon sok hasznos információt szereztem a kinti dolgokról, és nem utolsó sorban a fórum látogatóiról. Olvastam valakinek a bejegyzésében, hogy sok magyar él kint Skóciában, és mindezek ellenére nem sokan használják ezt az oldalt. Meg tudja valaki mondani, hogy úgy durván ……de tényleg csak úgy nagyságrendileg mennyi honfitársunk él kint???.....................olvastam még az évente megtartandó magyar napról és ennek kapcsán lenne még egy kérdésem, nagyobb közösséget tömörítő ún. magyar közösségi házak működnek kint, mint például más országokban?......... ha léteznek akkor hol, mely városokban?
nightingale
nightingale

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by nightingale Vas. Feb. 21, 2010 3:20 pm

nightingale írta:
Admin írta:cheers

Ha egyedül érzed magad, ha szórakozni szeretnél, de nincs kivel elmenni, vagy egyszerûen csak tele van a hócipôd a benszülöttekkel, itt találhatsz barátokat közülünk.


Először is köszönteni szeretnék mindenkit, mivel úgy gondolom mint új „tag” az illem is ezt kívánja meg tőlem!!



A fórumot olvasgatva már nagyon sok hasznos információt szereztem a kinti dolgokról, és nem utolsó sorban a fórum látogatóiról. Olvastam valakinek a bejegyzésében, hogy sok magyar él kint Skóciában, és mindezek ellenére nem sokan használják ezt az oldalt. Meg tudja valaki mondani, hogy úgy durván ……de tényleg csak úgy nagyságrendileg mennyi honfitársunk él kint???.....................olvastam még az évente megtartandó magyar napról és ennek kapcsán lenne még egy kérdésem, nagyobb közösséget tömörítő ún. magyar közösségi házak működnek kint, mint például más országokban?......... ha léteznek akkor hol, mely városokban?







……..a leglényegesebb dolgot kifelejtettem az előbbi bejegyzésből,
mikor is van pontosan az-az éves magyar találkozó??---remélem valaki meg tudja
mondani.


Előre is köszönöm!
nightingale
nightingale

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Admin Vas. Feb. 21, 2010 5:28 pm

Helló nightingale,

Beteszem a Magyar Nap hirdetését a Magyar nap c. topikba. Ott megnézheted
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by nina Hétf. Május 24, 2010 12:39 pm

Hali
Van itt valaki Dundee-ból?
Én még csak egy hónapja lakom itt és szívesen találkoznék itteniekkel, akik jobban ismerik a várost.
Üdv, Nina

nina

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. May. 24.
Age : 40
Tartózkodási hely : dundee

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Maargit Csüt. Május 27, 2010 3:41 am

Sziasztok! 3 hete elek Edinburghban au-pairkent. Szivesen talalkoznek magyarokkal, kicsit kezdek besokallni az angoltol.Smile

Maargit

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. May. 27.
Age : 37
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.