Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Szállást, lakást, házat keresek

+68
MateValer
Vica
geri88
L. Molnar
****
Beluscsák Csilla
veronikapeli
uklaci
Ludmilla93
Adamovi26
Gerda és Balázs
csillag
Hans1234
Judit&Krisztián
Atrum
skiraly
kiskaszap1
petragreifenstein
SzabHelena
hedera
Erika1965
Nagyne Erzsebet
littlekics
molben
andreaokos
Nira
ferenc.ezsias
Chaeron
eniflame
Tinty &Anti
Fisher
Myging
TomZ
sarkadiv
hardworking
m.noemi
mne
Senki Alfonz
zazasmith
Adam333
szaszazsu
Bettiii
Linda999
Krisztian Szabo
Dius
bojesz
boglarka
Zazie
zozika
kriszcsi
agnes83
Szuszi
ystvan
zr246
Bogárka
szandra
peter.szabolcs
SandorBozoki
Pola
belussi
monica76
patriqmann
Ági
zsofika1eske
wanaka
..........
dirty_dog
Admin
72 posters

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by littlekics Szomb. Jan. 19, 2013 9:32 am

Sajnos észre vettem nem tolonganak igazán az emberek.De azt sem értem hogy a van akinek a telefonja se elérhető,mikor pedig másfél hónap múlva lesz elérhető az a szállás ami nekem meg pont jó lenne.

littlekics

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Egy szoba kiado Livingstonban, csak nok reszere.

Témanyitás by Nagyne Erzsebet Vas. Jan. 27, 2013 5:33 am

Sziasztok Nagyne Erzsebet vagyok Livingstonbol. Nemdohanyzo noi lakotarsat keresek. Egy nagy agyas szoba 2 gardrobbal.
Heti 70£ amiben minden benne van. Buszmegallohoz kozel jo, parkolasi lehetoseggel. Ladywellben, kozel a korhazhoz. Bekoltozes Marciustol max kicsivel elobb.
Tel szam: 07515722660

Nagyne Erzsebet

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jan. 27.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Erika1965 Hétf. Feb. 04, 2013 10:01 am

Sziasztok! Február 21-től keresek nem dohányzó 24 éves fiamnak egy szobát Edinburgh-ba az nap délután 3 kor érkezik. Ha esetleg valaki munkát is tudna, bármit Smile megköszönném.
Erika1965
Erika1965

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Nov. 14.
Age : 58
Tartózkodási hely : Bicske

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Erika1965 Hétf. Feb. 04, 2013 10:10 am

Erika1965 írta:Sziasztok! Február 21-től keresek nem dohányzó 24 éves fiamnak egy szobát Edinburgh-ba az nap délután 3 kor érkezik. Ha esetleg valaki munkát is tudna, bármit Smile megköszönném.
majd elfelejtettem ha lehet email címre : jeryka65@gmail.com minden megoldás érdekel.
Erika1965
Erika1965

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Nov. 14.
Age : 58
Tartózkodási hely : Bicske

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by hedera Vas. Feb. 10, 2013 1:20 pm

Perthben élők tapasztalatait várom lakás/ ház bérléssel kapcsolatban.
Előre is köszönöm, ha valaki megosztja velem tapasztalatait!
hedera

hedera

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by SzabHelena Hétf. Feb. 11, 2013 4:33 pm

ERika, van már lakás a fiadnak Edinburghban? Ha még nincs, jelentkezz.
SzabHelena
SzabHelena

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Feb. 05.
Age : 59
Tartózkodási hely : Edinburhg

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Erika1965 Kedd Feb. 12, 2013 2:01 am

SzabHelena írta:ERika, van már lakás a fiadnak Edinburghban? Ha még nincs, jelentkezz.


Helena!
Köszönöm hogy megkerestél,úgy tűnik egyenlőre találtunk lakást.
Ha esetleg mégsem úgy alakulna,(mert ugye bármi történhet) megkereslek.
Még egyszer nagyon köszönöm.


Üdv Era
Erika1965
Erika1965

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Nov. 14.
Age : 58
Tartózkodási hely : Bicske

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by SzabHelena Kedd Feb. 12, 2013 4:53 am

Sziasztok! Mi párommal 2013 február 28-án elmegyünk Edinburghból. Átadnánk egy szobánkat közös használatú helyiséggel az Abbyhill-en. Diákok laknak, egy angol fiú és három kínai fiatal. Nagyon kedvesek. Szuper helyen van, és nagyon olcsó. 360 font a szoba és 10 font hetenként a költség. Ha érdekel. jelentkezz!!!
SzabHelena
SzabHelena

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Feb. 05.
Age : 59
Tartózkodási hely : Edinburhg

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by petragreifenstein Vas. Feb. 24, 2013 6:32 am

Sziasztok.

Edinburgh-ban rövid távra egy/két személyre szoba kiadó, ha valaki éppen erre járna nyaralni vagy tudtok ismerősökről akit érdekelne itt vagy email-ben irhattok:)

A városközponttól és turista nevezetességektől 10 percre gyalog található a lakás, de busszal is könnyen megközelíthető (5-10 perc).

Több infóért és képekért érdeklődjetek nálam.
Petra

petragreifenstein

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by kiskaszap1 Vas. Márc. 03, 2013 9:51 am

Üdv Mindenkinek! Nem tudom, hogy halott-e az oldal, de megpróbálom. Dundee mellett lakom nem sokkal és szeretnék munkahelyet váltani, esetleg belépni egy kosárcsapatba. Alapszinten beszélem a nyelvet, mivel csak pár hónapja vagyok kint. Valaki tud segíteni, hogyan juthatnék be egy kosárlabda csapatba?(olyanba, amelynél naponta van edzés és fizetnek érte) Vagy egy másik munkahelyre?

kiskaszap1

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Mar. 03.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty szoba szallas

Témanyitás by skiraly Kedd Márc. 05, 2013 10:36 am

Sziasztok

A nevem Sanyi es frissen regszitralt erdeklodo vagyok. Arrol erdeklodnek esetleg tud e valaki kiado szobat barmelyik nagyobb varosban kulturalt korulmenyekkel es arral?
Magamrol roviden:
25 eves srac vagyok jelenleg hollandiaban nyomom az igat lassan 5. eve. Kezd az agyamra menni ez az orszag egy gombostut nem lehet eldobni ugy hogy ne erintsen 8 embert az orszag tul zsufolt es embertelenul draga egy normalis kertes haz 2000 euro korenyeken kostal........... szoval ugy dontottem hogy skociat veszem celba!
a szamom +3163012593 ha csak csorgettek az is eleg visszahivlak titeket!

skiraly

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Mar. 05.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re

Témanyitás by .......... Kedd Márc. 05, 2013 1:21 pm

Szia udv. Neked...
a Scot-ads-on probald v a Gumtree-n most epp jokor mert "holt ido" van
soxerencset



skiraly írta:Sziasztok

A nevem Sanyi es frissen regszitralt erdeklodo vagyok. Arrol erdeklodnek esetleg tud e valaki kiado szobat barmelyik nagyobb varosban kulturalt korulmenyekkel es arral?
Magamrol roviden:
25 eves srac vagyok jelenleg hollandiaban nyomom az igat lassan 5. eve. Kezd az agyamra menni ez az orszag egy gombostut nem lehet eldobni ugy hogy ne erintsen 8 embert az orszag tul zsufolt es embertelenul draga egy normalis kertes haz 2000 euro korenyeken kostal........... szoval ugy dontottem hogy skociat veszem celba!
a szamom +3163012593 ha csak csorgettek az is eleg visszahivlak titeket!
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by petragreifenstein Szomb. Márc. 16, 2013 9:04 am

[Szia Sanyi,

En noveremmel lakom Edinburgh-ban tanulunk mindketten illetve reszmunkaidoben dolgozunk. A foutcatol tiz percre lakunk, nagyon konnyen megkozelitheto minden a lakastol de megis csendes a kornyek. Van egy kiado szobank ha erdekel Edinburgh Smile Irtam sms-t is ha erdekel szolj es akkor bovebb informacioval is tudnek szolgalni.
Udv
Petra

quote="skiraly"]Sziasztok

A nevem Sanyi es frissen regszitralt erdeklodo vagyok. Arrol erdeklodnek esetleg tud e valaki kiado szobat barmelyik nagyobb varosban kulturalt korulmenyekkel es arral?
Magamrol roviden:
25 eves srac vagyok jelenleg hollandiaban nyomom az igat lassan 5. eve. Kezd az agyamra menni ez az orszag egy gombostut nem lehet eldobni ugy hogy ne erintsen 8 embert az orszag tul zsufolt es embertelenul draga egy normalis kertes haz 2000 euro korenyeken kostal........... szoval ugy dontottem hogy skociat veszem celba!
a szamom +3163012593 ha csak csorgettek az is eleg visszahivlak titeket![/quote]

petragreifenstein

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Atrum Vas. Márc. 17, 2013 12:09 pm

Sziasztok!

3-4 hét múlva költözünk ki Edinburgh-be, és kicsit bizonytalan vagyok a kinti szállásokat illetően. Nem vagyok biztos hogy találunk olyan szállást, amibe elfér 2 pár kényelmesen. Sajnos 4/3-an beszélünk angolul, egyikünknek sincs munkája még, és fejenként olyan 1200Ł áll rendelkezésünkre. Attól tartok, nem lesz olyan toleráns landlord, aki így 0 credit/reference-el befogad minket+munkanélkül. Ha van aki esetleg tud, vagy a landlordja nem szívbajos ilyen téren, szólna nekem?
Atrum
Atrum

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 17.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by littlekics Vas. Márc. 17, 2013 1:09 pm

07772464550 Jie Song őt kellene felhívni.Rendes és nem kell semmilyen referencia hozzá!Lehet épp chinában van de hívogassátok és fölveszi 1-2 napon belül.Kb 300-400 körül van egy szoba dupla ággyal.

littlekics

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Judit&Krisztián Hétf. Márc. 25, 2013 3:03 pm

Sziasztok!


Judit&Krisztián

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 23.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Judit&Krisztián Hétf. Márc. 25, 2013 3:06 pm

Sziasztok!

Idén nyáron úgy néz ki, hogy egy nagy álmom válik valóra és 2 hétre el tudunk menni egy skóciai körútra a feleségemmel. Smile

Nagy szeretjük az autentikus kis családi szállásokat, így abban kérném a segítségeteket, hogy ismertek-e a környéketeken olyanokat, akik szállást adnak ki turistáknak 2-3 napra.

Amennyiben Ti magatok is foglalkoztok ilyennel, azt is szívesen várom.

Előre is köszönöm a segítséget.

Krisztián

Judit&Krisztián

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 23.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Tinty &Anti Csüt. Márc. 28, 2013 1:37 pm

A gumtree.n lehetne nézelődni, hátha adnak ki erre a két hétre is.
De ha nem találtok segítségre, majd próbálok segítséget kérni kinti ismerősöktől akik régóta kint élnek. Én egy Hotelben dolgozom és hátha a kollégák tudnak tanácsot adni.
email-em: barathtinty@gmail.com
privátilag könnyebb lehet:-)
Ha kint lesztek, nem akartok többé hazamenni:-)))))
Jelentkezem.
Üdv! Tinty

Tinty &Anti

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Atrum Pént. Márc. 29, 2013 11:58 am

Atrum írta:Sziasztok!

3-4 hét múlva költözünk ki Edinburgh-be, és kicsit bizonytalan vagyok a kinti szállásokat illetően. Nem vagyok biztos hogy találunk olyan szállást, amibe elfér 2 pár kényelmesen. Sajnos 4/3-an beszélünk angolul, egyikünknek sincs munkája még, és fejenként olyan 1200Ł áll rendelkezésünkre. Attól tartok, nem lesz olyan toleráns landlord, aki így 0 credit/reference-el befogad minket+munkanélkül. Ha van aki esetleg tud, vagy a landlordja nem szívbajos ilyen téren, szólna nekem?


Valaki tudna nekem segíteni hogy kint hogy megy ez a m^2 / fő , vagy szoba / fő dolog? Mivel 2 párról van szó, (vagy ha rosszul sülnek el a dolgok csak én meg asszony) nem fér a fejembe, hogy külön szobába _kell_ lennünk, mert "ez a törvény" vagy. tehát én naivan úgy gondoltam, hogy egy 3 szobás (nappali + 2 szoba) lakásba vidáman ellennénk, 60m^2 körül.
Atrum
Atrum

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 17.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by TomZ Szomb. Márc. 30, 2013 3:29 pm

Tapasztalatom szerint olyat hogy egy lakáshirdetésben (ha csak bérled, s nem megvenni akarod) feltüntetnék hogy hány m^2 a hely biztos nem találsz, de legalábbis mint a fehér holló ...
Per szobára megy általában, illetve hogy a szoba "single" vagy "double", de ezek sem meghatározott értékek, csak hogy a double az nagyobb Very Happy

Hát, én nem tudok semmi ilyen törvényről ... Legalábbis ha mindenki elmúlt 18, akár 4en is lakhattok 1 szobában, s a másikban fogócskáztok, senkit nem fog érdekelni. Valami ilyesmi van, hogy hány főre adható ki a lakás max, de ha a két szoba double vagy king size bed-es, az ugye két főnek való, akkor 2+2=4 fő jó kell hogy legyen.
Jahm, a nappali nem számít szobának.
Tehát a bedroom számít csak. Minden más (nappali, fürdő, folyosó, etc.) az "csak úgy" van.

Atrum írta:
Atrum írta:Sziasztok!

3-4 hét múlva költözünk ki Edinburgh-be, és kicsit bizonytalan vagyok a kinti szállásokat illetően. Nem vagyok biztos hogy találunk olyan szállást, amibe elfér 2 pár kényelmesen. Sajnos 4/3-an beszélünk angolul, egyikünknek sincs munkája még, és fejenként olyan 1200Ł áll rendelkezésünkre. Attól tartok, nem lesz olyan toleráns landlord, aki így 0 credit/reference-el befogad minket+munkanélkül. Ha van aki esetleg tud, vagy a landlordja nem szívbajos ilyen téren, szólna nekem?


Valaki tudna nekem segíteni hogy kint hogy megy ez a m^2 / fő , vagy szoba / fő dolog? Mivel 2 párról van szó, (vagy ha rosszul sülnek el a dolgok csak én meg asszony) nem fér a fejembe, hogy külön szobába _kell_ lennünk, mert "ez a törvény" vagy. tehát én naivan úgy gondoltam, hogy egy 3 szobás (nappali + 2 szoba) lakásba vidáman ellennénk, 60m^2 körül.
TomZ
TomZ

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Jul. 08.
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by littlekics Vas. Márc. 31, 2013 3:40 am

Én már kint lakom akkor ezek szerint mert múltkor ezen vitatkoztunk ha 2 hálószobás a kecó akkor elvileg van hozzá egy nappali?Mert ez ugye sosincs feltüntetve.Én meg múltkor vmi családi támogatásnál olvastam hogy a lakásnak a nappali nem számít bele.Lassan majd költöznénk el és ha vki erről tud infót azt megoszthatná megköszönném.

littlekics

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by littlekics Vas. Márc. 31, 2013 3:46 am

Amúgy meg az hogy hányan mehettek egy kecóba úgy is a főbérlőtöl függ.Hogy csinálja meg mint haverom 3 hónapig egy átalakított kamrába volt se ablak se semmi.Na most az azért nem szoba.De ha úgy nézitek hogy dupla ágyas legyen és van 2 szoba ott kiadó akkor az lesz a nyerő.Amúgy meg kiadják azt is amibe csak 1 ember mehet de felárral természetesen.Nekem ugyan ez volt amikor nemrég kerestem a kecókat.De egy darabig a bed & breakfast is szóba jöhet.Csak hát lehet úgy drágább a kiruccanás.Szóval gumtree és írni a leveleket na meg citylets.co.uk, s1rental.com, zoopla.co.uk, írjatok mindenkinek mert még nem indúltak el a rendezvények de most áprilistól már igen.

littlekics

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Galsgow

Témanyitás by Hans1234 Csüt. Ápr. 11, 2013 1:10 pm

Sziasztok!

Conditional offer-t kaptam a GCU-ról és fontolgatom, hogy kimegyek, viszont a lakásprobléma eléggé aggaszt. Van mellém még valaki, aki jönne (kettőnk közül én vagyok az instabilabb). Nézegettünk már lakásokat, de nem igazán láttunk a pénztárcánknak megfelelőt. Ha esetleg valakinek, aki kint él van kiadó helyisége, vagy tud olyat amit egy tanuló, munka mellett megengedhet magának,kérem segítsen. AKi pedig még nem él kint, de hasonló problémái vannak, mint nekem, azt is szívesen veszem, mert úgy meg ugye olcsóbban ki lehetne jönni a szállásból. Köszönöm.


Hans

Hans1234

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Apr. 11.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by hardworking Hétf. Május 27, 2013 3:00 pm

Sziasztok!

Én Edinburghban, konkrétan Musselburghban vagy Portobelloban keresek kiadó szobát július 15-től.
Esetleg ha valaki költözni szeretne, tudnánk társulni egy lakásba is.

Minden megoldás érdekel.

Köszönöm

hardworking

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. May. 07.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Szállás Aberdeenben

Témanyitás by csillag Csüt. Jún. 13, 2013 1:20 am

Sziasztok!

2 fős szállást kersünk Aberdeenbe Aug elejétől akár több évre is. Ha valaki tud valahol megfizethetőt az légyszi írjon! Több helynek is írtunk már de szinte senki sem válaszol!  Sad Előre is köszi a segítséget Smile

csillag

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 4 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.