Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Szállást, lakást, házat keresek

+68
MateValer
Vica
geri88
L. Molnar
****
Beluscsák Csilla
veronikapeli
uklaci
Ludmilla93
Adamovi26
Gerda és Balázs
csillag
Hans1234
Judit&Krisztián
Atrum
skiraly
kiskaszap1
petragreifenstein
SzabHelena
hedera
Erika1965
Nagyne Erzsebet
littlekics
molben
andreaokos
Nira
ferenc.ezsias
Chaeron
eniflame
Tinty &Anti
Fisher
Myging
TomZ
sarkadiv
hardworking
m.noemi
mne
Senki Alfonz
zazasmith
Adam333
szaszazsu
Bettiii
Linda999
Krisztian Szabo
Dius
bojesz
boglarka
Zazie
zozika
kriszcsi
agnes83
Szuszi
ystvan
zr246
Bogárka
szandra
peter.szabolcs
SandorBozoki
Pola
belussi
monica76
patriqmann
Ági
zsofika1eske
wanaka
..........
dirty_dog
Admin
72 posters

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Adam333 Szer. Márc. 14, 2012 3:55 am

Sziasztok, én most szeretnék szeptembertől kimenni az edinburghi egyetemre. Kaptam egy conditional offert, de sajnos az árak miatt szinte lehetetlennek látom, hogy ki tudjak menni. Tud valaki mondani valamit a living costs-ról, illetve, hogy hol tudnék olcsó szállást találni? Bármilyen lehetőség érdekel.
Előre is köszi.

Adam333

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by zazasmith Szomb. Ápr. 14, 2012 5:08 am

Udvozlok mindenkit!

Tobb mint fél éve dolgozunk skóciában egy nem túl jó helyen.Szeretnénk váltani de ahhoz el kellene koltoznunk.Edinburghot néztuk ki tobbed magunkal,de még nem béreltunk itt soha ingatlant.Pár kérdésem lenne:a DEPOSIT és a BOND DETAILS az ugyanaz mint otthon a KAUCIÓ.Úgyértve, hogy azt le lehet lakni?Milyen papírokra van szukségunk a lakás kivételéhez?Van a városnak "rossz"korrnyéke?Vagy van esetleg valami fontos tudnivaló ezugyben?
Elore is koszonom a válaszokat és segítséget!

zazasmith

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Apr. 14.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Senki Alfonz Szomb. Ápr. 14, 2012 12:58 pm

zazasmith írta:Udvozlok mindenkit!

Tobb mint fél éve dolgozunk skóciában egy nem túl jó helyen.Szeretnénk váltani de ahhoz el kellene koltoznunk.Edinburghot néztuk ki tobbed magunkal,de még nem béreltunk itt soha ingatlant.Pár kérdésem lenne:a DEPOSIT és a BOND DETAILS az ugyanaz mint otthon a KAUCIÓ.Úgyértve, hogy azt le lehet lakni?Milyen papírokra van szukségunk a lakás kivételéhez?Van a városnak "rossz"korrnyéke?Vagy van esetleg valami fontos tudnivaló ezugyben?
Elore is koszonom a válaszokat és segítséget!

Ugy altalanossagban,a teljesseg igenye nelkul clown : lehet kozvetlenul a tulajtol is berelni es lehet ugynoksegen keresztul.A tulajnak altalaban eleg,ha a regi tulaj /azaz a mostani landlord vagy lady/ pozitiv referenciat ad rolatok,ill.ha tudja,hogy van munkatok es tudjatok fizetni a havi berleti dijat es koltsegeket.A deposit lehet 1 vagy 2 akar 3 honapi lakber osszege,ez altalaban nem lelakhato,csak biztositek a tulajnak.Ha korrekten zartok,visszakapod,ha pedig kart teszel a lakasban vagy nem fizeted ki a szamlakat,keresztet vethetsz ra...+ az elso havi lakber elore.
Ugynoksegen keresztul nehezebb: nekik altalaban kell referencia a regi tulajtol,kell munkahelyi referencia es deposit,ami 1,2 vagy 3 honapi lakbernek felel meg+ az egyszeri kozvetitesi dij,ami 50 es 150 kozott mozog.
Amit meg tudok : ha nincs munkad meg es referenciad sem,akkor is talalhato lakas mindket oldalrol,de akkor a deposit min.6 honapi lakber..+az elso ho elore.Azaz a legfontosabb papir mindenhol: a papirpenz Very Happy
Rossz kornyek:az en tapasztalatom szerint Edinburgh tipikus nagyvaros: ami nagyon olcso,annak meg van az oka /szomszedok,tavolsag,zaj,lakas allapota/de ott is lehetsz normalis korulmenyek kozott,ill. a dragabb helyen is talalkozhatsz nem szimpatikus dolgokkal...ami talan meg szamit,hogy eltero a lakasok adoja..de az biztos,hogy csak szemelyesen tudsz meggyozodni a lakasrol,a neten levo kepek csalokak,lehet,hogy mar tobb evesek What a Face
A legjobban porgo hirdetesi felulet a Gumtree,itt naprakesz minden,amugy pedig a google kereso,itt kidob egy rakas kozvetito ceget.
Remelem segitseg ez is,de valszeg minden ittlakonak kulon regenye van a lakaskeresesrol Very Happy

Udv

Senki Alfonz
Senki Alfonz

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by mne Csüt. Május 10, 2012 11:35 pm

Sziasztok!
Rövid időn belül, 1-2 fö nek kiadó szobát keresek, aki tud kérlek segítsetek !előre is köszönöm..

mne

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. May. 01.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by m.noemi Hétf. Május 21, 2012 9:36 am

Június 5-én érkezem Edinburgh városba. Szörnyen nehéz jó szállást találni. 3 hónapig megfelelne a szoba is. Se ha van lakás az még jobb lenne. 200-350 GBP maximum amit tudok fizetni. Tud valaki segíteni? Edinburgh és Livingston érdekelne.
Előre is köszönöm szépen!

m.noemi

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. May. 21.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by m.noemi Szer. Jún. 06, 2012 10:32 am

Sziasztok!
Én már két napja Edinburgh-ban vagyok és szállást keresek. Szoba jó 3 hónapra, lakást pedig (stúdió, vagy 1 hálós) ha jó áron van akkor hosszú időre. Livingstone is lehet.
Aki tud tippet SOS kellene, mert csak 7 napra foglaltam Hostelben szállást, és addig állást sem tudok keresni, meg számlát nyitni.
Köszönöm előre is!

m.noemi

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. May. 21.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by hardworking Vas. Júl. 01, 2012 8:44 am

Sziasztok!

2012. augusztus 1-tol keresnék kiado szobát, vagy bérlotársat és ugy egy lakast Edinburgh kornyeken.
minden megoldas erdekel. en jelenleg Loanheadban dolgozom, de ha valaki tud egy jobb állást másfelé az is érdekel.
Koszonom

hardworking

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. May. 07.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by sarkadiv Vas. Júl. 15, 2012 11:58 am

Sziasztok!
Szeptember közepétől keresnék lakást/szobát Glasgowban. Tudtok nekem segíteni? Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

sarkadiv

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jul. 15.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by TomZ Vas. Júl. 15, 2012 4:06 pm

Helló!

Én kb. egy hete kezdtem keresni, de nem túl egyszerű. A jókat pár órán belül elkapkodják :S
Konkrét lakást/szobát nem tudok ajánlani, azaz nem szeptembertől, de tanácsot tudok adni vagy ilyesmi, főleg hogy most így benn vagyok a dologban =)
TomZ
TomZ

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Jul. 08.
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Myging Kedd Júl. 17, 2012 10:32 am

Sziasztok! Én is Glasgow-ban szeretnék keresni egy lakást, lehetpleg a Glasgow Caledonian Univesity környékén, a minél olcsóbb megoldás lenne a legjobb. Szívesen osztoznék másokkal is, mivel úgy könnyebb fizetni a szállást (remélem nem főre megy a lakbér).
Myging
Myging

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Aug. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Glasgow

http://mygingworks.blogspot.co.uk/

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Fisher Vas. Júl. 29, 2012 4:58 am

Myging írta:Sziasztok! Én is Glasgow-ban szeretnék keresni egy lakást, lehetpleg a Glasgow Caledonian Univesity környékén, a minél olcsóbb megoldás lenne a legjobb. Szívesen osztoznék másokkal is, mivel úgy könnyebb fizetni a szállást (remélem nem főre megy a lakbér).

Gumtree-n nézelődj, ha osztozni akarsz, akkor flatshare. Bár azt nem tudom, hogy otthonról hogy működik a dolog, mert mindig kell deposit, esetenként lakbér előre vagy guarantor (ez olyan személy aki garantálja, hogy ha te nem fizetsz, fizet helyetted). Esetleg utalhatsz pénzt, de azt akkor csak körültekintően, egy kis jogi támogatást kérj valakitől. Smile

Fisher

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Dundee

https://www.facebook.com/akos.halasz.58

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Tinty &Anti Vas. Aug. 19, 2012 7:50 am

Sziasztok!

Mi a párommal szeptember elején kezdenénk Edingburgh-ban. Keresnénk olyan párt akivel a szállást, és annak költségeit hosszútávon meg tudnánk osztani. A bonyodalmak elkerülése miatt csak párral osztoznánk. Ha valaki tud ebben segíteni azt megköszönnénk. De bármilyen szállás megoldás is érdekel minket az amíg elindulunk egy megfelelő irányba.

Tinty &Anti

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by eniflame Szer. Aug. 29, 2012 3:32 pm

Edinburghben keresünk lakást, kérlek adjatok tippeket SOS-ben, most érkeztünk. Egyelöre nem találtunk semmit, valamilyen olcsó átmeneti megoldás is érdekel. Elöre is kösz minden választ !

eniflame

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 29.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by .......... Csüt. Aug. 30, 2012 3:19 am

Hali...proba itt a magankeccoknal...kozvetito nem johet szoba ha nincs folyamatos utalas ill.refer
http://www.gumtree.com/flatshare/edinburgh
orulok h segithettem
K.


eniflame írta:Edinburghben keresünk lakást, kérlek adjatok tippeket SOS-ben, most érkeztünk. Egyelöre nem találtunk semmit, valamilyen olcsó átmeneti megoldás is érdekel. Elöre is kösz minden választ !
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Lakás kerestetik Glasgow-ban!!

Témanyitás by Chaeron Pént. Szept. 07, 2012 5:03 pm

Heló mindenki!

5-én érkeztünk Glasgow-ba a barátommal, mivel megnyertük az erasmus ösztöndíj pályázatot a glasgow-i egyetemre. A problémánk az, hogy egyszerűen nem bírunk lakást találni, mert csak 4 hónapot vagyunk itt. Dcember 14-én véget érnek itt a tanulmányaink. Jelenleg youth hostelből youth hostelbe járunk, ami elég költséges. Éjjel nappal keresünk lakást online, meg a városban is. 3. napja nincsen szerencsénk. Leginkább a west end-ben szseretnénk szállást, de jó central glasgow-ban is. A lényeg, hogy ne a külvárosban legyen!!

Ha esetleg valaki tudna valaki segítséget nyújtani, nagyon hálásak lennénk! Bármilyen segítség jó! Tanács, ötlet.. és persze szállás is Very Happy

Üdv:

Áron és Ákos

Chaeron

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Sep. 07.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Nagycsalád keres 3 szobás házat vagy lakást.

Témanyitás by ferenc.ezsias Kedd Szept. 11, 2012 12:19 am

Sziasztok!

Most költöztem a családommal Edinburgh-be, illetve a nagy fiammal 7-én jöttem ki, és a többiek 25én jönnek utánunk. Ha valaki tudna segíteni egy 3 szobás házat vagy lakást találni. 3 fiunk van szóval sürgős lenne. Ha valaki tud bármit, bárhol edinburgh-ban nagyra értékelném a segítséget. Jó lenne depostit nélkülit találnunk, vagy ha van deposit akkor sajnos csak havi részletben tudnánk kifizetni. Hasonta max 700-800 fontot tudnánk rászánni az albérletre. Segítségeteket előre is köszönöm. A telefonszámom: 07742020033

Ézsiás Ferenc

ferenc.ezsias

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Sep. 10.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Nira Szomb. Szept. 15, 2012 4:24 am

Sziasztok

December-januárba szeretnék kivenni egy 1,5 szobás lakást Falkirkbe. Milyen árba mennek ezek? + rezsit is tudnátok írni nagyjából? (tudom sok mindentől függ, de nekem gőzöm nincs ezekről.)
Nira
Nira

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Falkirk

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re level

Témanyitás by .......... Szomb. Szept. 15, 2012 2:48 pm

Szia itt tajekozodhatsz a rezsi £100-£....toled fugg fozol...sokat mosol stb.stb.
orulok h segithettem,szivesen
K.

http://lettingweb.com/Results.aspx


Nira írta:Sziasztok

December-januárba szeretnék kivenni egy 1,5 szobás lakást Falkirkbe. Milyen árba mennek ezek? + rezsit is tudnátok írni nagyjából? (tudom sok mindentől függ, de nekem gőzöm nincs ezekről.)
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Nira Szomb. Szept. 15, 2012 3:52 pm

Köszönöm szépen


Kujo írta:Szia itt tajekozodhatsz a rezsi £100-£....toled fugg fozol...sokat mosol stb.stb.
orulok h segithettem,szivesen
K.

http://lettingweb.com/Results.aspx


Nira írta:Sziasztok

December-januárba szeretnék kivenni egy 1,5 szobás lakást Falkirkbe. Milyen árba mennek ezek? + rezsit is tudnátok írni nagyjából? (tudom sok mindentől függ, de nekem gőzöm nincs ezekről.)
Nira
Nira

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Falkirk

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Myging Hétf. Okt. 01, 2012 9:45 am

Biztosan hallhattatok mar rola, de ha nem, akkor jol johet az, hogy probaljatok meg peldaul a spareroom.co.uk (-fizetos, de bizonyos szinten megeri) oldalt, rengeteg lakast felraknak es nehanynal csak par honap a szerzodes. Aztan itt van meg a http://uk.easyroommate.com/ (- ez fizetos) vagy az http://www.homesforstudents.co.uk/ (- ez az oldal ritkan frissitett de ha szerencsetek van, talaltok valami jot.) Meg persze itt van a http://www.gumtree.com/. Szallast sajnos nem tudok adni, de remelem azert igy is tudtam segiteni valamicsket. Es kitartas!
Myging
Myging

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Aug. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Glasgow

http://mygingworks.blogspot.co.uk/

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Aberdeen lakas / haz arak (Milyen brutto fizetes tekintheto jonak?)

Témanyitás by andreaokos Hétf. Okt. 15, 2012 6:38 pm

Nem talaltam konkret arakat aberdeeni lakasra / hazra. Mi harman leszunk, ferjemmel es kisfiammal es valoszinuleg 2-3 szobas lakast vagy inkabb hazat szeretnenk berelni a Queen rd korul. Milyen arra szamithatunk? Probalom kitalalni mennyibol tudnank harman kijonni.

Most kaptam egy allasajanlatot (meg csak szoban, most keszitik az irasbeli ajanlatot is) es valoszinuleg januarban kezdek. Nem tudom meg a fizetesemet. Szerintetek, egy haromtagu csalad, kenyelmesen mennyibol tudd kijonni Aberdeenben (milyen brutto fizetest tekinthetek nagyon jonak, kozepesnek vagy pocseknak)?. Persz meg nem tudjuk, hogy a ferjem mit fog talalni, es mikor, ezert probaljuk kitalalni mi az a minimum amit nekem kellene keresni, illetve attol fuggoen mennyire tudnank megengedni, hogy egy 2-3 szobas hazat bereljunk?

Azt hallottam jo a tomegkozlekedes Aberdeen-ben. Ez tenyleg igaz? Mennyire tudnank auto nelkul vagy egy autoval meglenni?

Koszonettel barmi tanacsot, velemenyt Smile

andreaokos

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Oct. 15.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by .......... Kedd Okt. 16, 2012 2:55 pm

Hali...
pár válasz de ne menjen el a kedved...a végével kezdem
Ab-ben valóban jó a tömegközlekedés...havi 60Ł körül de már több...a bérlet v gyalogolsz mint a skótok és megannyi diák
ez itt természetes mert nem lusták....ha a városban éltek nem kell autó.
Minimálbérrel havi 750Ł, egy jó fizu 2000Ł/hó az olajipari és egyetemi végzettséghez kötött állások jövedelmezőbbek term.
Ha az én példám írom tal megfelel...Ab-től 30 percnyire laktunk, a kétszobás panel kedvező áron volt 650+rezsi ami azt jel h 1000Ł-al számolhatsz és még akkor nem is ettünk....a buszjegy sehol,a lakást úgy kaptuk meg h két fő számlájára folyamatos utalás történt már fél éve,kauciót is kértek.6 hóra kötik le és ezt ha tetszik ha nem kifizeted...ha előbb felmondod...ráfizettetnek.
Röviden..AB-ben az 1 szobás lakás 550+rezsi semennyire sem tudod megengedni magatoknak h 2 v 3 szobás házat béreljetek...1200Ł-felfelé+rezsi... ahol Te szeretnél ott még több de ha van tőkétek semmi gond.



"Most kaptam egy allasajanlatot (meg csak szoban, most keszitik az irasbeli ajanlatot is) es valoszinuleg januarban kezdek. Nem tudom meg a fizetesemet. Szerintetek, egy haromtagu csalad, kenyelmesen mennyibol tudd kijonni Aberdeenben (milyen brutto fizetest tekinthetek nagyon jonak, kozepesnek vagy pocseknak)?. Persz meg nem tudjuk, hogy a ferjem mit fog talalni, es mikor, ezert probaljuk kitalalni mi az a minimum amit nekem kellene keresni, illetve attol fuggoen mennyire tudnank megengedni, hogy egy 2-3 szobas hazat bereljunk?

Azt hallottam jo a tomegkozlekedes Aberdeen-ben. Ez tenyleg igaz? Mennyire tudnank auto nelkul vagy egy autoval meglenni?

Koszonettel barmi tanacsot, velemenyt Smile[/quote]"
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by andreaokos Kedd Okt. 16, 2012 3:35 pm

Koszonom a valaszod. A 2000Ł/hó brutto vagy netto? Azert szeretnek ott talalni valamit, mert kozel lenne a munkahelyhez, meg ugy olvastam az jo iskola negyed, es a fiunk jovore megy iskolaba. Szoval a 2-3 szobas lakas az legalabb 1200? Ezen a heten vagy legkesobb jovo heten megjon az irasbeli ajanlat is, fizetessel... Olajiparban van, ezert nagyon remenykedem, hogy jo lesz. Jelenleg a ferjem nem dolgozik, egy fizetesbol elunk, szoval jo lenne, ha ezt tovabbra is meg tudnak tartani, mert igy sokat segit a haz korul meg foglalkozik a fiunkkal, mert en nagyon hosszu oraban dolgozom (kb10+ orat naponta) es nem sokmindenre jut idom meg energiam azon felul. De lehet, hogy az UK-ben nem kell annyit tulorazni, majd kiderul. Es persze ha kell, remelhetoleg a ferjem is talal majd valamit...Koszonom nagyon szepen a valaszod, jo ezeket tudni, foleg ha le kell kotni (bar fel ev nem olyan veszes, ahol most elunk ott altalaban 1 eves szerzodest kell kotni).

andreaokos

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Oct. 15.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Lakást/szobát keresek Glasgowban

Témanyitás by molben Szomb. Dec. 15, 2012 3:34 pm

Sziasztok!

Bence vagyok, már augusztus óta itt vagyok Glasgowban, és az a helyzet alakult hogy új lakás/szoba után kell néznem 2013. január 1-től, de legkésőbb január 3-tól. Braehead shopping center-ben dolgozom, így az ahhoz közelebb eső lakások/szobák előnyben részesülnek részemről, de egyelőre egy átmeneti hely is megtenné ameddig nem találok magamnak valami elérhetőbbet és véglegeset, vagy akár egy végleges is szóba jöhet, természetesen megegyezés kérdése. A lényeg, hogy durván max 300-350 fontot tudnék szánni rá havonta (a számlákat is beleértve), de természetesen minél olcsóbb annál jobb. Nincsenek nagy igényeim, aki tud valamit, vagy valakit, az kérem írjon privátban vagy írjon emailt a molnar.bnc@gmail.com-ra. (inkább email azt gyorsabban nézem).

Köszönöm!

molben

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by littlekics Szomb. Jan. 19, 2013 5:47 am

Február 28-tól keresnék szobát 2 főnek Edinburghban ha vki tud esetleg ilyet kérem jelezze privátban!

littlekics

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 3 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.