Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Szállást, lakást, házat keresek

+68
MateValer
Vica
geri88
L. Molnar
****
Beluscsák Csilla
veronikapeli
uklaci
Ludmilla93
Adamovi26
Gerda és Balázs
csillag
Hans1234
Judit&Krisztián
Atrum
skiraly
kiskaszap1
petragreifenstein
SzabHelena
hedera
Erika1965
Nagyne Erzsebet
littlekics
molben
andreaokos
Nira
ferenc.ezsias
Chaeron
eniflame
Tinty &Anti
Fisher
Myging
TomZ
sarkadiv
hardworking
m.noemi
mne
Senki Alfonz
zazasmith
Adam333
szaszazsu
Bettiii
Linda999
Krisztian Szabo
Dius
bojesz
boglarka
Zazie
zozika
kriszcsi
agnes83
Szuszi
ystvan
zr246
Bogárka
szandra
peter.szabolcs
SandorBozoki
Pola
belussi
monica76
patriqmann
Ági
zsofika1eske
wanaka
..........
dirty_dog
Admin
72 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Albérlet keresése

Témanyitás by Gerda és Balázs Hétf. Júl. 29, 2013 4:09 am

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Augusztus 1-én utazunk Edinburgh-ba. Sajnos, mint ahogy már ti is tapasztalhattátok, nem egyszerű lakást találni. Az első két hétre van ideiglenes szállásunk, de továbbra is keresünk albérletet. Természetesen már az ismert oldalakat nézzük és kapcsolatba is vagyunk pár ügynökséggel, de ha valaki tud segítséget ajánlani, akkor azt NAGYON SZÍVESEN fogadjuk, mert kicsit el vagyunk veszve :)Esetleg valaki pont kiköltözik, vagy ismerős a lakásból, vagy éppen valaki ki akarja adni a lakást....
Előre is köszönjük Smile
Balázs és Gerda

Gerda és Balázs

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Feb. 24.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Tinty &Anti Hétf. Szept. 09, 2013 12:47 pm

Sziasztok !

Mi ( a párom és én ) itt lakunk Edinburgba már egy éve és új szállást keresünk valahol a belváros környékén. Érdekel minket studió, 1 szoba +nappali vagy maximum 2 szobás flat de csak párral együtt. Mi dolgozunk nappal. Tulajdon képen csak aludni járunk haza mint itt mindenki. Ha valaki tud valamit azt szívesen fogadjuk és viszonozzuk.
Email: edinburghtanty@gmail.com
Köszi!

Tinty &Anti

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by szaszazsu Szer. Dec. 18, 2013 9:38 am

Sziasztok!
Aberdeenben keresunk 1-2 hónapon belul 3 szobas lakast, - nem surgos a mostani 2 szobasból elkoltoznunk, de hamarosan szeretnenk.
Aki tud a kozeljovoben kiadó 3 szobasról, kérem, értesítsen!
Itt, vagy a kov. e-mail címen: szaszazsu@gmail.com
Koszonom! Szasza

szaszazsu

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Mar. 05.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re:

Témanyitás by .......... Pént. Dec. 27, 2013 4:01 am

Hali... ismet ketten maradtunk...egy kis memoriafrissites igaz?
a helyedben kozvetitonel keresnem a megfelelo keccot ,megjelennek a bemutatason,ajtonyitas es ropke korbenezes utan irany az iroda es lefoglalni persze ha erdekel a cucc...ez a legjarhatobb utja egy a szamotokra megfelelo es kifizetheto haromszobas lakasnak Ab-ben gondolom en...es Te?
M.
szaszazsu írta:Sziasztok!
Aberdeenben keresunk 1-2 hónapon belul 3 szobas lakast, - nem surgos a mostani 2 szobasból elkoltoznunk, de hamarosan szeretnenk.
Aki tud a kozeljovoben kiadó 3 szobasról, kérem, értesítsen!
Itt, vagy a kov. e-mail címen: szaszazsu@gmail.com
Koszonom!    Szasza
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by szaszazsu Szomb. Dec. 28, 2013 2:53 am

Hali, Kujo!
Igen, persze... az interneten follelheto osszes hirdetest nezzuk naponta tobbszor is, jartunk mar az irodakban is...
A mult honapban a mostani landlordunk 3 szobasat vartuk: mar minden sinen volt, a landlord raadasul mar a legutobbi koltozesunkkor se kert depozitot, amikor az o nagyobb lakasaba koltoztunk, most is megvolt az egyezseg, csak az utolso pillanatban telefonalt, hogy megsem koltozik ki a jelenlegi berlo.
Aztan meg a kovetkezo lakasnal (ugynoksegen keresztul) ugy estunk pofara, hogy mar meg is neztuk a lakast az ugynokkel Bucksburnben, leadtuk az osszes szukseges dokumentumot, vartuk a landlord ertesiteset... ehelyett a vejem munkatarsa orommel ujsagolta, hogy klassz lakasba koltozik - szerinted melyikbe? Kiderult, hogy az ugynokseget nem is ertesitette a landlord, foltette a gumtreera a lakast es 3 perc alatt kiadta  Crying or Very sad 
No, szaz szonak is egy a vege: gondoltam, ha esetleg valaki a forumozok kozul mostanaban koltozik ki, eselyesebb innen megtudni az infot.
Boldog uj evet es jo egeszseget kivanok Neked, a csaladodnak es persze minden aberdeeni (skociai) magyarnak!
Szasza

szaszazsu

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Mar. 05.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re:

Témanyitás by .......... Szomb. Dec. 28, 2013 8:46 am

Hali...foglalozd le eloszor ztan a papirmuka...onnan nincs vissza
Nektek is hasonlokat
udv.
M


szaszazsu írta:Hali, Kujo!
Igen, persze...  az interneten follelheto osszes hirdetest nezzuk naponta tobbszor is, jartunk mar az irodakban is...
A mult honapban a mostani landlordunk 3 szobasat vartuk:  mar minden sinen volt, a landlord raadasul mar a legutobbi koltozesunkkor se kert depozitot, amikor az o nagyobb lakasaba koltoztunk, most is megvolt az egyezseg, csak az utolso pillanatban telefonalt, hogy megsem koltozik ki a jelenlegi berlo.
Aztan meg a kovetkezo lakasnal (ugynoksegen keresztul) ugy estunk pofara, hogy mar meg is neztuk a lakast az ugynokkel Bucksburnben, leadtuk az osszes szukseges dokumentumot, vartuk a landlord ertesiteset...   ehelyett a vejem munkatarsa orommel ujsagolta, hogy klassz lakasba koltozik - szerinted melyikbe? Kiderult, hogy az ugynokseget nem is ertesitette a landlord, foltette a gumtreera a lakast es 3 perc alatt kiadta  Crying or Very sad 
No, szaz szonak is egy a vege: gondoltam, ha esetleg valaki a forumozok kozul mostanaban koltozik ki, eselyesebb innen megtudni az infot.
Boldog uj evet es jo egeszseget kivanok Neked, a csaladodnak es persze minden aberdeeni (skociai) magyarnak!
Szasza
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by szaszazsu Szomb. Dec. 28, 2013 1:27 pm

hat igen, koszi az otletet! A jo pap is holtaig tanul...
Udv: Szasza
 Smile 

szaszazsu

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Mar. 05.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Adamovi26 Szer. Jan. 08, 2014 8:14 am

Sziasztok!

Márc. 3.-án mennék ki Aberdeen-be. Ha tud valaki kiadó szobát, kanapét Smile, megköszönném!!!

Adamovi26

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Ludmilla93 Vas. Jan. 12, 2014 10:08 am

SEGITSEG!!!

Baratomnak kene szallas, viszonylag olcson! Tanulni jott ide erasmus-al es segitseget keresunk a lakhatassal kapcsolatban! Nagyjabol 4 honaprol van szo, de ha ennel az idoszaknak kevesebb megoldast tudsz annak is nagyon orulunk!
Nagyon varjuk a valaszokat!!!!

Ludmilla93

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Lol

Témanyitás by .......... Hétf. Jan. 13, 2014 2:47 am

Szia...
a kozel 80e nkm-bol hova ide?...pontositsd kerlek a kedest ha valaszt varnal...igy senki nem segithet:-P
a program szervezoket kerdeztetek-e mar?sok esetben van a suliknak szallaslehetoseguk pfff jo penzert sajnos
udv.


Ludmilla93 írta:SEGITSEG!!!

Baratomnak kene szallas, viszonylag olcson! Tanulni jott ide erasmus-al es segitseget keresunk a lakhatassal kapcsolatban! Nagyjabol 4 honaprol van szo, de ha  ennel az idoszaknak kevesebb megoldast tudsz annak is nagyon orulunk!
Nagyon varjuk a valaszokat!!!!
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Ludmilla93 Hétf. Jan. 13, 2014 2:57 am

Szia!
Huhhh, koszi a valaszt, azt hittem kihaltak innen az emberek... Smile

Uppsz, bocsi, tenyleg...

Nos, Edinburgh-ban vagyunk(Arden Street),es a suli nem tamogatta ilyen teren.
Koszonjuk!

Ludmilla93

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Edinburghba szoba kiado

Témanyitás by uklaci Szer. Jan. 15, 2014 9:06 am

Edinburghban tengerparti lakasban szoba kiado egy vagy ket szemelynek.Mi ket eve lakunk itt, es a lakas illetve a kornyezet az arhoz kepest nagyszeru.Tiszta rendezett konyha, furdo, nappali.
2014 februartol. Erdeklodni a 07530204307-es szamon lehet

uklaci

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. May. 02.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Adamovi26 Szer. Jan. 15, 2014 12:27 pm

Sziasztok!

Valaki írt már nekem, ilyen ügyben de nem találom a válaszát.Szállás érdekelne április 3.-tól. 4 éjszakát foglaltam le egy hostelben, de szeretnék mielőbb szobát bérelni mert a így elmegy az összes spórolt pénzem. Szóval tud valaki kiadó szobát Aberdeenben?
Köszönöm előre is!

Adamovi26

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Adamovi26 Szomb. Jan. 18, 2014 1:40 am

Köszönöm Kujo!
Igen, sajnos nem enged privát üzit küldeni.
Pedig én válaszoltam, de szerintem akkor nem jó helyre írtam, vagy mégse küldte el. Nehezen találom még a dolgokat ezen a fórumon felületen.
Repülővel fogok menni, ápr.3.-án. Pár éjszakára foglalok szállást egy hostelben, de drága.
Szóval még egyszer köszönöm és kereslek!
(A telefonszamod eltettem:-p)

Adamovi26

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by .......... Szomb. Jan. 18, 2014 3:21 am

Hali...a telszamod toroltem miutan lekarcoltam magamnak...Apr.4-en radcsorgok ez Pentek este 678...ha hozzank jonnel gyalogolnod kell gondold vegig alaposan...fizetsz tobbet v elsetalsz mint ahogy utobbit a Skotok is teszik
remlem beszelsz angolul valamennyire mert nagyon fontos az h minel elobb dolgozhass es onallosulhass...1-3 honap utan
nem tartom jo otletnek ha par het mulva ures kezzel es csalodottan hazafordulnal:-))
udv.

Adamovi26 írta:Köszönöm Kujo!
Igen, sajnos nem enged privát üzit küldeni.
Pedig én válaszoltam, de szerintem akkor nem jó helyre írtam, vagy mégse küldte el. Nehezen találom még a dolgokat ezen a fórumon felületen.
Repülővel fogok menni, ápr.3.-án. Pár éjszakára foglalok szállást egy hostelben, de drága.
Szóval még egyszer köszönöm és kereslek!
(A telefonszamod eltettem:-p)
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Adamovi26 Szer. Feb. 12, 2014 2:22 am

Kedves "Kujo"!

Köszönöm az infót. Az angollal nincs baj, a nyelvtanárom is megerősítette ezt, "elboldogulós" szinten van.
Kaphatnék kicsit több infót, a szállásról? Akkor van kiadó szobátok? Stb. Kérlek írd már meg. (privátban)
Köszönöm szépen!
Most ott tartunk, hogy ideiglenes szállásom sincs... A gyaloglás nem baj.

Adamovi26

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Adamovi26 Hétf. Feb. 17, 2014 3:20 am

.

Adamovi26

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Szobát keresek Lerwickben!

Témanyitás by veronikapeli Pént. Feb. 21, 2014 1:13 pm

Sziasztok! Valaki nem tud Scallowy-ben vagy Lerwicben kiadó szobát/lakást?
Megköszönném ha írnátok  Smile

veronikapeli

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Feb. 21.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Adamovi26 Szer. Márc. 05, 2014 3:42 am

Sziasztok! Kiadó szobácska, tömegszállás, kanapé, tyúkól...  Laughing  , bárminemű fekhely érdekelne Aberdeen-ben Április 3.-tól.
Köszi!!!

Adamovi26

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Jan. 08.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Beluscsák Csilla Szer. Márc. 05, 2014 9:39 am

Sziasztok! Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Skóciába való beutazáshoz kell-e az útlevél vagy elég csak a személyi igazolvány felnőttnek és 18 éven alatti gyermeknek.

Beluscsák Csilla

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. Mar. 05.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Tinty &Anti Pént. Márc. 07, 2014 3:31 am

Skóciába is elég csak a személyi igazolvány, a fiam is utazott már hozzánk úgy, hogy nem volt csak személyi és semmi gond nem volt!!! Azu útlevél inkább azért szükséges (jó ha van ) mert hazamenetelkor nem mindig éri meg a közvetlen járattal utazni, mert drága és előfordulhat, hogy olyan országon keresztül megy az ember haza ahol esetleg az útlevél kell. De elegendő .

Tinty &Anti

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by **** Vas. Márc. 23, 2014 6:27 am

Beluscsák Csilla írta:Sziasztok! Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Skóciába való beutazáshoz kell-e az útlevél vagy elég csak a személyi igazolvány felnőttnek és 18 éven alatti gyermeknek.

A fentivel egyet nem teljesen értve, beutazáshoz elvileg természetesen nem kell útlevél, elég a személyi - minden máshoz erősen javasolt az útlevél. Talán a skótók ebben is civilizáltabbak és európaibbak (sokmindenben tudom, hogy azok), de Angliában a legtöbb hivatalos ügyben szaroznak, ha nincs útleveled. Ha külföldre mész, egyébként is legyen útleveled. Szerintem. Pl. jogsi becserélése esetén, a régit (ha előzőleg ugye nem csináltattál másolatot mert az eredeti "elveszett") beküldöd, mellérakod a személyit mert muszáj lesz - ha a posta elveszti meilőtt a DVLA visszaküldené a személyidet az új UK jogsiddal együtt, milyen ID-d marad útlevél hiányában, ha hirtelen más hivatalos ügyhöz kellene?
****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by L. Molnar Vas. Márc. 30, 2014 5:21 am

Szerintem te túlbonyolítod. Én két éve nem láttam az útlevelemet, mert valahova el van rakva egy fiókba. És a plasztik kártya jogsimat is elfogadták, pedig sofőrként dolgoztam. Nem kellett honosítanom. Soha nem kérték az útlevelemet, meglátták a személyimet, és az mindenhez tökéletes volt. 18 éven alulinak is elég a személyi, ha van már neki. (17 éves lányom is azzal jött, kapott NI számot, stb.)

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by **** Szomb. Ápr. 05, 2014 6:18 am

Skóciában talán, ezért írtam sokkal civilebb skótokról. Megjegyzem, ha eddig mindenhez elég volt a személyi, akkor nem is kell az útlevél, avagy ha eddig becsukott szemmel bicikliztem perec nélkül, akkor igazából nincs is gravitáció. Logikus. UK törvény szerint 6 hónap után be kellene elvileg cserélned au EU jogsidat UK jogsira, ami ugye homlokegyenest ellentmond az EU törvényeknek. Ez meg tipikus - imsét lehet hogy mindenki leszarja, teljes joggal, Skóciában.

Na, jók legyetek, mert rossznak lenni bonyolultabb.

****
****

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Feb. 23.
Tartózkodási hely : Englandistan (unfortunately, ya dancers)

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by geri88 Hétf. Május 05, 2014 1:26 am

Sziasztok!

Május közepétől keresnék hosszú távra kiadó szobát Glasgow vagy Edinburgh környékén!! Minden megoldás érdekel!

geri88

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2014. May. 05.

Vissza az elejére Go down

Szállást, lakást, házat keresek - Page 5 Empty Re: Szállást, lakást, házat keresek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.