Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Munkát keresek

+91
****
Bánfalvi Oszkár
Bodza81
Dite
Sophie1989
krisztiinedinburgh
Atika34
schindler mihály
lordinka
enirox
Külföldi
kamarov
gobszi
KFeri80
littlekics
VKata
steven1967
Kiskókusz
Myging
Tinty &Anti
fitnesshajni
Fisher
molben
nikolett
tpeter33
csandlizsu
daniel.csonka
perditacska
Fejo
Mark01
Tantor
Sanjoy
Longus77
timikeee
mne
hardworking
Andi1971
Senki Alfonz
csinoscsor
Eddie24000
bak71
Tigriscicus
richardd
Judit22
Zsolesz&Dóra
ulee86
Betti
zsovikk1983
Hannah
sitiri
kovács attila
csibemokec
Fantanarancs
Gábor
FM
Elit86
Timike89
palotaiarpi
Ruben
peti65
Zizi
Melike25
Gergely Attila
Attila Papp
noticen24
Kedves Szabolcs
Zsuzsi123
menaxe
juhaszwik
zr246
Andi
Opauszki András
Moncsi
peter.szabolcs
Dori06
Bubu
..........
SandorBozoki
szabozsolt
Teodóri
kryszty81
sebespatak
dumber
Bendora
lzoli80
kakrikmun
Ági
dryka
udyandi
tomedi
Admin
95 posters

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Én is munkát keresek

Témanyitás by peter.szabolcs Kedd Dec. 08, 2009 10:50 pm

Sziasztok !

Januárban tervezem a kiutazást Aberdeen városába. Tudom, hogy a gyakorlatban a munkáltató személyes interjú után alkalmaz és ezért ott kell lennem de megpróbálok ezen a fórumon előre keresni. Tud valamelyikőtök egy 35 éves, terhelhető férfinak bármilyen melót ?

Válaszotokat előre is köszönöm !

Szabolcs
email : peter.szabolcs@emailstudio.hu

peter.szabolcs

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2009. Dec. 07.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by sebespatak Pént. Jan. 08, 2010 2:14 am

Minden féle fajta munkát keresek Anglia - Skócia területén.
Nem válogatok, sok mindenhez értek. Skóciában dolgoztam már szállodában. Szóba
jöhető munkák: szállodai mindenes, londiner, takarító, csak felszolgáló, segéd
pincér és mindenféle segéd, futár, postás, kertész főleg városi kertészmunkák.
Akkor még raktári munkák, szalag meló, csomagoló stb.


Ami a szakmámba vág igazából, az grafikusi munkák, filmezés,
fotózás, designe munkák stb.


+ ami a művészettel – grafikával – designe-val még
összeköthető.


Ha tud valaki ajánlani v.mit, v valakink a valakije, kérem
szépen jelezze. Emailom: szabi.agoston@gmail.com

sebespatak

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2009. Apr. 07.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Moncsi Hétf. Jan. 11, 2010 2:13 pm

Sziasztok!

Én is munkát keresek. 1 hónapja költöztem Glasgowba, a férjemmel. Ő kamionsofőr, én pedig a logisztikától kezdve a vendéglátásig sok mindenben dolgoztam már. Angolul én alapfokon beszélek, németül egész jól, a férjem pedig angolul egész jól. Smile Már az összes munkakereséssel foglalkozó oldalt végigpróbáltunk, házaltunk önéletrajzokkal, több agency-nél regisztrálva vagyunk, de nagyon úgy tűnik, hogy a január elég "holt" időszak. Viszont februárig meg nem tart ki a pénzünk, így ha nem találunk a héten munkát (és munka alatt már azt értem, hogy tényleg akármit, pl. gyermekfelügyelet, takarítás, stb.), akkor mehetünk vissza Magyarországra.
Ha esetleg hallotok valamit... kérlek jelezzetek nekem: menczelm@gmail.com
Előre is köszi! Smile

Moncsi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Opauszki András Szer. Jan. 20, 2010 6:40 am

Sziasztok! Rendszeresen dolgoztam Glasgow-ban mint szobafestő-mázoló-tapétázó,de más területeken is.Szeretnék újra kimenni.Ha tud valaki segíteni,szívesen fogadnám:) Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezem.Bármilyen munkát vállalok.Ha tud valaki segíteni,kérem vegye fel velem a kapcsolatot. E-MAIL: o.fruzsi@freemail.hu Előre is köszi:)

Opauszki András

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Andi Csüt. Jan. 21, 2010 6:40 pm

Sziasztok!

Én műkörmös-pedikűrös vagyok, és érdeklődnék, hogy tudtok e valamit erről a szakmáról Skóciában??? Szeretnék kiköltözni, de nem tudom, hogy ott van e igény erre a szakmára??? Kíváncsi vagyok bárkinek az észrevételére, de elsősorban gondolom a lányok ebben jártasabbak. Munkát keresek - Page 2 Icon_biggrin

Andi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Pincerkedes, Glasgow

Témanyitás by zr246 Hétf. Jan. 25, 2010 6:09 am

Sziasztok!
Egy alkalmi munkalehetosegre szeretnem felhivni a figyelmeteket, de ha mar be vagy regisztralva a cegnel (Brightwork), tovabbi munkakat is kaphatsz. Ide masolom a legutobbi hirleveluket:

"Brightwork have now taken on a new section in hospitality and events and over the next few coming months we will be looking for waiters and waitresses for big events across Glasgow and surrounding areas.
Our first event is a
Burns Supper Night in Kirkintilloch
Thursday 28th January 2010
6pm-10pm
£6.00 per hour
Must have previous experience

Duties will involve taking food and beverage orders, collecting orders from bar and kitchen areas and plating at tables, clearing away and serving customers tables quickly and effectively, clearing away the tables and cleaning hall at the end of the evening.
Black trousers, black shoes and white shirt is the uniform.
If you know of any friends or family that is interested, please pass this mailer to them and get them to contact me.
For further information please contact Kim Hill on 01412728107"

Sok sikert!
zr

zr246

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Munka

Témanyitás by juhaszwik Szer. Márc. 24, 2010 8:17 am

Sziasztok
Mi a párommal egy hete érkeztünk Edinburgh-ba.
Nem vesztegettük az időt,a központban végig jártuk a boltokat szállodákat,folyamatosan nézzük az internetet de eddig nem találtunk munkát,ha valaki hall valamit nagyon hálásak lennék a segítségért,bármilyen munka érdekel.

előre is köszönet Munkát keresek - Page 2 Icon_biggrin

juhaszwik

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Mar. 24.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by menaxe Pént. Jún. 04, 2010 2:28 pm

Sziasztok!

Jelenleg Aberdeenben tartózkodom és dolgozom mint pizza szakács.
Magyarországon szakács iskolát végeztem, de sajnos elég nagy bajban vagyok a nyelvvel. Ez előtt Edinburghban dolgoztam a magyar étteremben, de sajnos bezárt és kénytelen voltam eljönni. Sajnos itt egyedül vagyok és nem érzem jól magam, szeretnék visszamenni Edinburghba. Ha esetleg tudna valaki segíteni akármilyen munkát szívesen vállalnék amihez nem kell nagyon a nyelv. Konyhán akár konyhai kisegítő. Bármihez értek pizza, szakácskodás (bár az felejtős a nyelvtudás nélkül, igaz a csekk alapján megtudok csinálni bármilyen kaját)
Kérem segítsen aki tud.

Köszönöm előre is.
Üdv honfitársak.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 11, 2010 5:12 am-kor. (Reason for editing : Admin)

menaxe

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Jun. 04.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Zsuzsi123 Kedd Jún. 08, 2010 12:49 am

Szisztok!

A férjem és én még itthon vagyunk Magyarországon. Mindketten jól beszélünk angolul, neki ez a munkanyelve is. Egy szállítmányozási cégnél dolgozik, és ilyen munkát keres kint is. Air freight, ocean freight coordination management. Ha tudtok valamit, kérlek, írjatok! Én angol-oroszt breszélek és végzett tanár vagyok referenciával. Köszi! Zsuzsi

Zsuzsi123

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Jun. 06.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Kedves Szabolcs Csüt. Jún. 17, 2010 3:51 am

Sziasztok,
Kedves Szabolcs vagyok Erdelybol, Tusnadfurdorol, jelenleg kint elek Greenock-ban. Szeptembertol egyetemet kezdenek, de addig is jo lenne nagyon, ha munkat tudnek talalni. Eloszor vagyok Skociaban. Erdelybe 3 evig egy Gyermekvedelmi Kozpontban dolgoztam nevelokent, 11 kisfiut neveltem nap, mint nap. Barmilyen munkat elvallalnek: gyerek felugyeles, idos gondozas, etteremben pincerkent vagy baroskent, kerti munkak. Nagy szuksegem lenne arra, hogy munkat talaljak. Megkerem szepen, aki tud segitsen, irjon nekem emailt az email logora kattintva jobb oldalon, ez az en email cimem. Az angolt tarsalgasi szinten beszelem, de ugy gondolom, hogy meg jobban el fogom sajatitani, ha itt kint vagyok. Elore is koszonom szepen, varom a leveleket, minel hamarabb. Nagyon fontos , hogy munkam legyen.

Koszonom,Szabolcs

Kedves Szabolcs

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Jun. 17.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by noticen24 Szer. Jún. 30, 2010 5:26 am

Köszönöm szépen, körül nézek, mit várnak ott el tőlem:)


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 06, 2010 6:32 pm-kor. (Reason for editing : Admin)

noticen24

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Bármilyen munka érdekel!!!

Témanyitás by Attila Papp Hétf. Aug. 09, 2010 12:19 pm

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra. Én is munkát keresek, van NI-m, most intézem a bankszámlát. Az angollal nagy bajban vagyok sajnos, ezért bármilyen munka érdekel amihez nem igazán kell. TÉNYLEG BÁRMILYEN! Már jelentkeztem kukásnak, szemétszedőnek (litter picker), kitchen porternek, room attendantnak, warehousemannak, és még kitudja hány pozicióra. A legtöbb helyre e-mailben, de volt akit felhívtam. Eddig semmi visszajelzés. Voltam 2-3 interjún és kész. 1.5 hónapja vagyok kint Glasgow-ban és lassan elfogy a pénzem. Van még 40 fontom abból 1 hónapig eszek, de semmi másra nem költök. Eddig is gyalog jártam be a városba (45perc) de nem probléma. Ha kell, hajnal 2-kor kelek, hogy beérjek gyalog dolgozni, csak lenne hova!

Szóval ha bárki bármi munkát tud kérem szóljon.

A nevem mellett az emailre kattintva küldhetsz nekem emailt, vagy akár privát üzenetet.
Üdvözlöm az összes honfitársam:

Papp Attila


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 11, 2010 4:35 am-kor. (Reason for editing : Admin)

Attila Papp

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 09.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Gergely Attila Vas. Aug. 15, 2010 8:47 am

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni jövő tavaszán szeretnék menni Edinburgh,ba vagy környékére.Azt szeretném kérdezni,hogyan lehet munkát keresni csak agencyn keresztül és miket kell el intézni-igényelni és hol.Középfok angolt beszélek.Köszönöm előre is

Gergely Attila

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Aug. 15.
Age : 44
Tartózkodási hely : Magyarország

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Melike25 Szer. Szept. 01, 2010 1:34 pm

Admin írta:jocolor

Azt hiszem, a topik címe magáért beszél. Írj ide, ha elsô munkád keresed, ha munkahelyet akarsz váltani vagy ha éppen megszûnt az eddigi melód.

Szia!

Nagyon rendes tőled hogy segítséget nyújtasz munkakeresés ügyben! :-)
Az igazság az hogy én fejlesztő pedagógus vagyok, és inkább az ápolás-fejlesztés területén szeretnék valami lehetőséget, idős gondozás, betegápolás, és a fő területem a képességek fejlesztése illetve szellemi sérültek ellátása. Remélem nem zavarlak és nem írok rossz helyre, de ha esetleg tudnál bármi infót hogy hogyan induljak el ilyen munkát keresni kintre az nagyon jól jönne.

Előre is köszönöm.

Üdv: Melinda :-)

Melike25

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 02, 2010 7:57 am

Orulok, hogy olyan is van, aki a sajat vegzettsege szerint keres allast. Ez sokkal konnyebb.
Privat cegek is vannak, akik ilyen alkalmazottat keresnek, de leginkabb az Onkormanyzatok keresnek ilyen szakembereket. Carer, care person lenne a kulcsszo, amire ra kellene keresned. Habar igy specifikusan jobban lehet keresni, annyi azert van, hogy a legtobb szakterulten regisztraltatni kell magunkat, illetve rendelkeznunk kell az alapveto minositesekkel. Itt most nem a vegzettsegre gondolok. Minden teruletnek megvan a maga szak testulete. Mint peldaul az orvosoknal az orvosi kamara, stb. Itt kinn eleg sok van, s a legtobb professzionalis szakma rendelkezik ilyennel. Tudom, hogy a szakapoloknal is van ilyen, lattam az allashirdeteseknel. Nem hinnem, hogy vizsgahoz lenne kotve, pusztan igazolni kell a vegzettsegedet es a tapasztalattal eltoltott eveket. Otthonrol hivatalos forditas kell a vegzettsegedrol. A hivatalok picit lassan mukodnek. Ha ez a hivatalos testulet akceptalta a vegzettsegedet, semmi akadalya nincs, hogy megpalyazz allasokat.
Itt most nem arrol irok, hogy a vegzettseget fogadjak el. Ezt kotelesek, miota Magyarorszag benne van az EU-ban. Inkabb arrol, hogy a vegzettsgednek megfelelo testuletnel nyilvan kell, hogy legyel tartva.
De ez csak elsore nez ki bonyolultnak. Valojaban egy regisztracios procedura, de enelkul nem dolgozhatsz.
Elegge keresett szakma. Most ezzel nem azt mondom, hogy konnyen talalsz munkat, de gyakran lehet talalni ilyen hirdeteseket. Tovabbi teruletek, amiket a Google-be irhatsz, SOCIAL CARE, COMMUNITY CARE

Ha tovabbi segitseg kell, irj megint.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Zizi Pént. Szept. 03, 2010 8:24 am

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Szeretném kivinni a szüleimet egy körutazásra Skóciába. Kérlek, ajánljatok szálláslehetőséget vagy kisebb településeket, ahol elfogadható áron bérelhetnénk szobát vagy apartmant.

Előre is köszönöm a segítséget.

Zizi


Zizi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Sep. 03.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Melike25 Szomb. Szept. 04, 2010 9:17 am

Szia!

Köszönöm a hasznos tanácsokat, megnézem az általad ajánlott oldalakat és elkezdem a végzettségeim hivatalos fordítását is intézni. :-)

Még egy kérdésem lenne az angolom alap és közép szint közé esik. Szerinted megpróbálhatom így is megpályázni az állásokat, vagy mindenképpen kell az erős közép szint? (Folyamatosan tanulok angolt)

Előre is köszönöm a választ.

Szép hétvégét! Üdv: Melinda :-)

Melike25

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Sep. 01.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 18, 2010 2:08 pm

Minél jobb az angolod, az esélyed is annál nagyobb. Az interjún úgyis minden eldôl. ha jónak találják, felvesznek. Szerintem az erôs középfok, ahol folyamatosan tudsz társalogni elengedhetetlen a szakmádban. Csak nyomjad szorgalmasan tovább az angolt, hamarosan meglesz a gyümölcse.
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by peti65 Vas. Szept. 19, 2010 9:34 am

Szia Admin!

Jól gondoltad hol dolgozom, ha epret ennél ugorj be hozzánk ha erre jársz!
Én még október közepéig,végéig itt leszek, bár eper már nem sokáig van. Jó lenne jövőre is visszajönni, már rajta vagyok az ügyön. Dolgoztam Angliában is 2 farmon, de nekem Skócia, és a skót emberek sokkal szimpatikusabbak.
Have a nice day!
Cool

peti65

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Sep. 17.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Ruben Hétf. Okt. 11, 2010 3:43 am

Sziasztok:)

Par napja erkeztem Edinburghba es hat en is munkat keresek, mint itt sokan masok. Szakteruletem a szamitogep szervizeles. A-tol Z-ig . ha esetleg tudtok valami lehetoseget irjatok, koszonom szepen!

Ruben

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Edinburghban keresek akármilyen munkát!!

Témanyitás by palotaiarpi Szer. Okt. 13, 2010 5:57 am

Sziasztok!Szeretnénk munkát találni Edinburghban,építőipari,mezőgazdasági,mosogatás,takarítás...bármi.minimális nyelvtudással.(egyenlőre)Ketten mennénk.Hosszútávra terveznénk..Ha valaki tud valamit,írjon mailt vagy üzit.Nagyon várjuk!!!Nem lennénk hálátlanok,de közvetítőirodáknak nem fizetünk!(többet)Előre is köszi!



A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 13, 2010 11:29 am-kor. (Reason for editing : Admin)

palotaiarpi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Oct. 13.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Timike89 Pént. Okt. 15, 2010 4:43 pm

Munkát keresek!
Sziasztok!Smile
Két hónapja tartózkodom Aberdeenben és dolgozom mint au-pair,de mellette még válalnék valamit,főleg hétvégente. Eddig még nem jártam szerencsével, de ha tud esetleg valaki segiteni, irjon:)
Előre is köszönöm:)

U.I: Ha van valaki aki Aberdeenben tartózkodik és barátokat keres az nyugodtan irhat!

Timike89

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Oct. 15.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Elit86 Pént. Okt. 22, 2010 8:04 am

peti65 írta:Szia Admin!

Jól gondoltad hol dolgozom, ha epret ennél ugorj be hozzánk ha erre jársz!
Én még október közepéig,végéig itt leszek, bár eper már nem sokáig van. Jó lenne jövőre is visszajönni, már rajta vagyok az ügyön. Dolgoztam Angliában is 2 farmon, de nekem Skócia, és a skót emberek sokkal szimpatikusabbak.
Have a nice day!
Cool



Szia Peti! Látom farmon dolgozol/dolgoztál. Én is voltam már hasonló cipőben, de aztán elég nagy volt a követelmény és a 30-40 emberből maradt kb 10-15 Smile Szerettem csinálni, mert megfizették, jelenleg egy Prezzo nevű étteremben dolgozom konyhán, de kevés a pénz, és váltanék, ha tudnál segíteni nekem valami farmos melóban nagyon hálás lennék. Irj emailt vagy privat uzit, ha tudsz bíztatót akár jövő évtől.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 26, 2010 2:33 am-kor. (Reason for editing : Admin)

Elit86

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Oct. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Glasgow

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Elit86 Pént. Okt. 22, 2010 8:19 am

Üdv! Mint mindenki munkát keresek. Nem sürgős, csak a jelenlegi munkám nem olyan amilyet vártam. Érdekelne Gyári munka, farm munka, takarítói állás, vagy bármi amihez nem kell folyékony angol. Gügyögni tudok, de folyékony még nem megy Smile)

A hely nem számít bárhova elmegyek és megpróbálom meghálálni Smile

Elit86

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2010. Oct. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Glasgow

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Domestic job

Témanyitás by .......... Pént. Okt. 22, 2010 12:18 pm



A hozzászólást Kujo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 31, 2010 1:44 pm-kor.
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 2 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.