Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Munkát keresek

+91
****
Bánfalvi Oszkár
Bodza81
Dite
Sophie1989
krisztiinedinburgh
Atika34
schindler mihály
lordinka
enirox
Külföldi
kamarov
gobszi
KFeri80
littlekics
VKata
steven1967
Kiskókusz
Myging
Tinty &Anti
fitnesshajni
Fisher
molben
nikolett
tpeter33
csandlizsu
daniel.csonka
perditacska
Fejo
Mark01
Tantor
Sanjoy
Longus77
timikeee
mne
hardworking
Andi1971
Senki Alfonz
csinoscsor
Eddie24000
bak71
Tigriscicus
richardd
Judit22
Zsolesz&Dóra
ulee86
Betti
zsovikk1983
Hannah
sitiri
kovács attila
csibemokec
Fantanarancs
Gábor
FM
Elit86
Timike89
palotaiarpi
Ruben
peti65
Zizi
Melike25
Gergely Attila
Attila Papp
noticen24
Kedves Szabolcs
Zsuzsi123
menaxe
juhaszwik
zr246
Andi
Opauszki András
Moncsi
peter.szabolcs
Dori06
Bubu
..........
SandorBozoki
szabozsolt
Teodóri
kryszty81
sebespatak
dumber
Bendora
lzoli80
kakrikmun
Ági
dryka
udyandi
tomedi
Admin
95 posters

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty munkát keresek

Témanyitás by molben Szomb. Aug. 18, 2012 2:32 am

Sziasztok, Bence vagyok, 2 hete költöztem Glasgowba és munkát keresek, érettségim van, angolt jól beszélem(2évet jártam Szegedre English studies-ra), és eddig csak otthon dolgoztam mint ifjúságsegítő, önkormányzatnál pályázat író, civil szervezeteknél pályázat író, és egy ifjúsági szálláshely kialakításában és beindításában vettem részt (recepció, foglalások intézése, takarítás, szokásos dolgok). Aki tud valamit, kérem jelezze :-) Mindent elvállalok, nem büdös a munka és faluról jöttem úgyhogy nem vagyok finnyás, bár előző munkaköreim inkább office tipusúak voltak, most nem válogatok :-) Jogsim sajna nincs Sad

molben

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Fisher Szomb. Aug. 18, 2012 4:49 am

Hello Bence,

Ezeket mind írd bele egy szépen megszerkesztett CV-be, a net tele van how-to-kkal. Gumtree.com, jobseekers.direct.gov.uk, http://www.indeed.co.uk meg van még egy pár használható oldal, ezeken böngéssz. Aztán térj be minden üzletbe, ahol el tudod képzelni, hogy tudnának munkát adni. Add be a CV-det, még ha nem is keresnek azonnal embert, kérdezd meg, hogy CV-t elfogadnak-e. Általában bólogatnak sebesen, aztán ha van valami és tetszel is nekik hívnak. Ne légy válogatós, sosem tudhatod kinek kell éppen ember. Smile Na meg siess, hogy beelőzd a diákokat. Wink

Fisher

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Dundee

https://www.facebook.com/akos.halasz.58

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by molben Szomb. Aug. 18, 2012 5:20 am

Ezt már mind megtettem :-) igyekszem és nem válogatok, csak hát türelmetlen az ember no :-) Folyamatosan napi 4-5 helyre küldöm, előbb utóbb csak akad valami a horogra :-)

molben

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Fisher Vas. Aug. 19, 2012 11:56 am

Csak, hogy felkészítselek a legrosszabbra, én volt hogy napokig 10-20 helyre küldtem el/adtam be és kb másfél hónapig semmi nem volt. :/ Eléggé lutri. Kitartás. Smile

Fisher

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Dundee

https://www.facebook.com/akos.halasz.58

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty child benefit

Témanyitás by fitnesshajni Hétf. Aug. 20, 2012 2:05 pm

Tudtok olyan céget,személyt aki segítene a child benefit,-tax,stb. igénylésében,persze pénzért.De csak megbízhatót keresünk és aki már sokszor intézett ilyen ügyeket.
fitnesshajni
fitnesshajni

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Admin Pént. Aug. 24, 2012 9:17 am

Szia,

Ez nem annyira bonyolult, te magad el tudod intezni. Marmint a Child Benefit-et. Szinten szivesen segitenek a Citizens Advisory Bureau - ban, illetve a helyi Inland Revenue Office-ben. Csak idopontot kell kerni, s nagyon rendesek. Ezer ne fizess penzt.

Tax - hacsak nem vagy maganvallakozo, akkor neked ezzel nem kell foglalkoznod. Ezt a munkahelyed intezi. Ha alkalmazott vagy, nem kell adobevallast keszitened, hacsak nincs extra beveteled a fizeteseden kivul.

Ha van tovabbi kerdesed, kerdezz nyugodtan.

Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by fitnesshajni Pént. Aug. 24, 2012 4:15 pm

a páromnak van munkája magán vállalkozóként.Nekem nincs és nem is volt itt.NI száma is csak neki van.Otthon én kapom a családit.Kinek a nevére kell igényelni?Hogy egyszerűbb?Ha a férjem igényli itt meg ,de az otthoni az én nevemen van,attól még le kell mondani az otthonit?köszönöm a segítséget!!!:*
fitnesshajni
fitnesshajni

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Tinty &Anti Kedd Szept. 25, 2012 3:55 am

Sziasztok!
Szeptember 6-án érkeztünk Edinburgh-ba a párommal. Barátok segítségével jöttünk ki, hamar sikerült szobát találni, én dolgozom is az egyik Hotelben, de sajnos a párom még nem talált semmit. Nyelvtudásom nekem majdnem nulla, itt már úgy érzi az övé is:-) szóval nagyon kezdők vagyunk.Tanulunk, az nem kérdés.
Szeretném kérni a segítségeteket! Keresünk takarítói állást, eddig eredménytelenül.Tudjuk, nem könnyű, sok mindennel szembesülünk, a nyelvtudás elengedhetetlen.
De ha hallotok valamit és akár láttok esélyt, akár nem, hogy sikerülhet, megköszönnénk ha szólnátok.
A barátaink is mindent megmozgattak, eddig semmi.
Több Hotelben adtunk be CV-t, hirdetéseket, hátha előbb vagy utóbb lesz eredménye.
Elérhetőségünk : barathtinty@gmail.com
telefon: 07501858779
vagy akár itt a fórumon!
Mindenki segítségét megköszönjük!!!!

Tinty &Anti

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Diak, kiegeszito munka Glasgowban

Témanyitás by zr246 Vas. Szept. 30, 2012 9:46 am

Az ASA Recruitment alkalmi munkasokat keres:

'Refer a friend - we are looking to grow our database of workers - please refer anyone you know who
is looking for work. Thanks

For more information please contact;

Hospitality Team
GLASGOW
T: 0141 221 4166
F: 0141 221 3499
e: H&CGlasgow@asarecruitment.co.uk'

Altalaban este ill. hetvegen kell dolgozni, 4-6 oras muszakok, minimalber. Rendezvenyeken, vacsorakon kell felszolgalni. Minimum kozepszintu nyelvtudas szukseges, vendeglatos gyakorlat elony.

Udv

ZR

zr246

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Myging Vas. Okt. 14, 2012 9:54 am

Sziasztok, Glasgowban elek es tanulok mar egy honapja. Ha valakinek szuksege lenne egy megbizhato takaritora vagy babysitterre az szoljon, en szivesen elvallalom. Smile
Kutyak teren is otthon vagyok, tudom oket tanitani, nevelni, felugyelni rajuk. De nagyon orulok barmilyen mas munkalehetosegeknek is.
Myging
Myging

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Aug. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Glasgow

http://mygingworks.blogspot.co.uk/

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Munkát keresek

Témanyitás by Kiskókusz Hétf. Nov. 12, 2012 1:08 pm

Sziasztok!

Betanított munkát keresek Shocked Glasgowban. Esetleg valaki tudna ajánlani munkát előre is köszönöm.

Üdv.:
Kókusz

Kiskókusz

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 05.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Looking for Hungarians to help with translation project

Témanyitás by steven1967 Hétf. Dec. 03, 2012 8:09 am

Kedves Magyarok,
I am a Scottish man who is looking for people who might be interested in working on a translation/proof-reading project with the long-term aim of turning it into a business. If there is anyone out there who has ideas, energy and interest in this, then drop me a line. Also, if anyone has written material that they need proofread or translated, then I can help you; free of charge. Vagy talan szeretnel talalkozni azzal a cel, hogy gyakoroljuk a ket nyelvet is, akkor irjal.
Addig, minden jot kivanok.
Steven

steven1967

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 03.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Fisher Hétf. Dec. 10, 2012 5:39 pm

Hi Steven,

I have a friend who is a professional translator, though he is still a student so his price is quite reasonable. If you are interested send me an email. Smile
Regards,
Ákos.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 29, 2012 6:15 am-kor. (Reason for editing : Admin)

Fisher

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Dundee

https://www.facebook.com/akos.halasz.58

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by VKata Vas. Jan. 13, 2013 3:25 am

Sziasztok!
A végzettségem szerint középiskolai tanár vagyok, de személyes asszisztensként dolgoztam 4 évig egy multinacionális cégnél Magyarországon. Általános irodai adminisztrációs tevékenységek és rendezvényszervezés mellett foglalkoztam fordítással, tolmácsolással, angol nyelvű előterjesztések lektorálásával. Évek óta tartok angol különórákat nyelvvizsgára készülőknek - de biztos vagyok benne, hogy angol nyelvterületen még sok mindent kellene tanulnom. alien
Egyelőre még Magyarországon élek, alaposan tájékozódom a külföldi lehetőségekről, és kitartóan pályázok. Smile
Nagyon megköszönöm, ha bármilyen infóval tudtok segíteni.
Előre is köszi!
Kata

VKata

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jan. 13.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Senki Alfonz Vas. Jan. 13, 2013 8:43 am

VKata írta:Sziasztok!
A végzettségem szerint középiskolai tanár vagyok, de személyes asszisztensként dolgoztam 4 évig egy multinacionális cégnél Magyarországon. Általános irodai adminisztrációs tevékenységek és rendezvényszervezés mellett foglalkoztam fordítással, tolmácsolással, angol nyelvű előterjesztések lektorálásával. Évek óta tartok angol különórákat nyelvvizsgára készülőknek - de biztos vagyok benne, hogy angol nyelvterületen még sok mindent kellene tanulnom. alien
Egyelőre még Magyarországon élek, alaposan tájékozódom a külföldi lehetőségekről, és kitartóan pályázok. Smile
Nagyon megköszönöm, ha bármilyen infóval tudtok segíteni.
Előre is köszi!
Kata
Haho Kata:)

Szerintem a kilt nem is olyan rossz,mint elso latasra,a haggis kiraly es mar tudom,hogy az utca egyik oldalat nem feltetlenul ugy hivjak,mint a masik oldalat:) de igazan tartalmas infokat ugy szerzel,ha nekifekszel a forumnak es elolvasod az elejetol a vegeig..es utana mar-felmerve a sajat kepessegeidet es igenyeidet-celzottaban is tudsz erdeklodni itt clown

Udv es szep napot
Senki Alfonz
Senki Alfonz

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by littlekics Szomb. Jan. 19, 2013 9:30 am

Én Márciustol keresnék munkák Edinburghban és igazábol bármi érdekelne Szakács végzetségem van.Barátnőm pedig varrás vagy takarítást is szívesen elválalna első ízben ha bárki bármit tud jelezze ha kérhetem!Köszönöm

littlekics

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by littlekics Csüt. Márc. 14, 2013 11:39 am

Vki nem tud munkát Edinburgh területén nekem és barátnőmnek barátnőm takarítást én konyhai munkát válalnék

littlekics

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Érdeklődés Skóciáról!

Témanyitás by KFeri80 Csüt. Márc. 21, 2013 8:24 am

Sziasztok!

Tervezem, hogy kint fogok dolgozni min. fél évet!

Szórólapos munkát hirdetnek Glasgowba és Edinburghba,
használt ruhát áruló cégek.

Tud e erről és a kezdéssel kapcsolatban valaki fontos infókkal szolgálni?

Köszönettel:
Feri

KFeri80

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 21.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by gobszi Csüt. Ápr. 04, 2013 1:03 pm

Sziasztok!
A barátnőmmel ki szeretnénk menni dolgozni Skóciába de nem nagyon tudjuk, hogy lenne a legjobb hozzáfogni. Örömmel vennénk minden segítséget. Éncsak nagyon keveset beszélel angolul a barátnőm már úgy-ahogy megérteti magát. Jelenleg is külföldön dolgozunk Németben de Skócia a vágyunk. Főleg húsipar esetleg csomagolás érdekelne minket de bármilyen lehetőség érderkelne.
Előre is köszönöm a segítségeteket és a tanácsaitokat.

gobszi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Apr. 04.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by littlekics Szomb. Ápr. 06, 2013 3:23 pm

Nekem és barátnőmnek 1 hónapba tellett állást találni és csak gumtreen keresgéltünk meg kitettünk hirdetést.Rengetegen kerestek meg részmunkaidős munkával szóval még válogatni is tudtunk.Aki ide jön annak az az első hogy ne féljen bemenni helyekre és megkérdezni van e munka, mellette meg neten nyomi az önéletrajzot.Csak kitartóan kell csinálni!

littlekics

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by kamarov Hétf. Ápr. 29, 2013 8:04 am

Helló kedves mindenki!

Én is munkát keresnék, csak az a problémám, hogy én hajós végzettséggel rendelkezem, és hotelhajókon eltöltött 3,5 év gyakorlattal. (Az angol nyelv nem jelent túl nagy problémát) Viszont én már szeretnék megállapodni és egy normális munkát ( pl. napi 8 órás munkakört ), hogy hazamehessek esténként a Mátkámhoz:)

Szívesen dolgoznék továbbra is a szakmámban, de nem igazán sikerült a már korábban említett pár álláskereső oldalon ilyesmibe belefutnom. Volna bárkinek ötlete, hogy merre kutakodjak..?

Üdvözletem mindenkinek!

kamarov

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Apr. 29.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Külföldi Hétf. Május 13, 2013 3:31 pm

Szia!

Kaptál már választ a kérdésedre?
Üdv

KL

Külföldi

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by KFeri80 Kedd Május 14, 2013 11:46 am

Még nem írt senki! Sad

üdv:
Feri

KFeri80

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 21.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Külföldi Kedd Május 14, 2013 1:58 pm

Egy kis korrekcio...a helyi Jobcenterbe faradj be es kerj szemelyesen randit,de mielott....igazolnod kell a lakcimedet egy a cimedre elozoleg kuldott levellel...ezt megoldhatod ugy 'hogy egy akarmilyen reklamujsagot kersz a neten pl.Tesco v vasarolsz egy piti dolgot online - megvan a lakcim/bankkartyahoz is kernek es bizonyos allasokhoz is kerhetik - a munkaltatotol szukseges egy igazolas a kezdesrol...1 sor, datummal...no mindezek birtokaban kapsz csak majd lehetoseget az allando NI-re
a munkat ha elkezded ideiglenes NI szamot irnak a felveteli lapodra ami a szuletesi datumod roviditese viszont ezt egy gyakorlott munkaado tudja.tehat....elso a szallas,majd munka,NI es bankszamla....bocs h belejavitottam.

Munkavállaláshoz szükséged lesz National Insurance Number-ra.
Evégett telefonon időt kell kérni egy nagyon általános interjura, amiután 1-2 héten belül megküldik címedre az itteni társadalom biztosítás (NI) számot(az Egyesült Királyságban így lehet hivatalosan munkát vállalni).
Az NI interju után asszem elkezdhetsz dolgozni, nem fontos megvárni azt, hogy a NI szám megérkezzék, de ezek részleteit nem tudom pontosan. Az is lehet, hogy a munkáltatón múlik.
A hirdetésben megjelenő munkák hamar elkelhetnek, erre számítanod kell.
Ha van hol laknod, akkor egyszerűbb a helyzet, ha szobát is kell bérelned, akkor több pénzre van szükséged a kezdéshez, szoba alapár 300 Font körül havonta, esetleg megosztott szoba olcsóbb. Élelemre heti Ł 30-40 elég lehet. A skótok angol kiejtése elég eltérő az általunk otthon megismert angol nyelvhez képest, de az angolok angolja sem bizsu..
Kérdezz nyugodtan
Üdv: KL

Külföldi

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. May. 13.

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Kútásással kapcsolatban kérek infót!!!

Témanyitás by enirox Vas. Május 26, 2013 6:39 am

Sziasztok!Én most igazából nem munkát keresek,csupán információt próbálok gyűjteni.Eléggé speciális munkám van,kútásó vagyok.A kérdésem az volna és elsősorban a vidéken élőkhöz,hogy Skóciában láttatok-e ásott kutakat,használnak-e még ilyet ott az emberek.Sajnos itthon a piac eléggé beszűkült,nincs fizetőképes kereslet és valamerre nyitnom kellene.Ha valakinek volna ezzel kapcsolatos infója,esetleg látott,hallott ebben a témában valamit és megosztja velem,megköszönöm.
További szép napot mindenkinek:Tamás

enirox

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. May. 26.
Age : 54

Vissza az elejére Go down

Munkát keresek - Page 6 Empty Re: Munkát keresek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.