Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



ADOK - VESZEK

Go down

ADOK - VESZEK Empty ADOK - VESZEK

Témanyitás by BelaBela Vas. Ápr. 13, 2008 7:31 am

Szep jo napot!cheers

Remek otlet ez a forum. Very Happy En Dundeeban lakom mar 3 eve. Szomoruan vettem tudomasul, hogy ket hete itt volt egy magyar nap. Honnan lehetett errol tudni? Mert en bizony semmi infot nem lattam-hallottam rola. Evil or Very Mad Igazan sajnalom, hogy lemaradtam, mint egy borravalo. A lengyelek mar kisebbsegi onkormanyzatot akarnak alapitani, mi meg meg arrol sem tudunk, hogy van egy magyar nap Skociaban.

Mindent bele, dobjuk mar fel ezt az oldalt! Legyen elo!!!

BelaBela

BelaBela

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2008. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

ADOK - VESZEK Empty Ja, a TOPICot en csinaltam

Témanyitás by BelaBela Vas. Ápr. 13, 2008 7:37 am

Bocsesz, azt elfelejtettem bepotyogni, hogy a topicot en alapitottam. En orulnek neki, ha feladhatnank hirdeteseket is. Nem jo otlet?

BelaBela Suspect

BelaBela

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2008. Apr. 13.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.