Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Barátokat keresek

+55
karfiol
L. Molnar
turkf
Reney
geza
Hans1234
vikivikivikiviki
hedera
kyl
Barbszy
Nira
molben
marcsi58
Myging
nemethvera
deltasjimmy
Tündérke
Tomi27
Fenyvesi Izabella
kata.bruder
zsolemo
Dóra21
Senki Alfonz
cherry
..........
Kiken
rapaman
Fisher
Nadi84
menyhartgergo85
WAdam
mcadry
2009myra
kid88
Elit86
ivic
noticen24
Viktor
Kedves Szabolcs
Edith
Maargit
nina
nightingale
Dori06
jucus
nagybasa
orleani
Yordana
ancsaa
blan
zsofika1eske
Meli
dirty_dog
Cimbibaba123
Admin
59 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Admin Kedd Dec. 27, 2011 4:08 am

Mr. Senki, a Fórumon el tudod ôt érni. A postja jobb oldalán látsz mindent. mp -> privát üzenet, email -> email
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Senki Alfonz Kedd Dec. 27, 2011 9:58 am

Admin írta:Mr. Senki, a Fórumon el tudod ôt érni. A postja jobb oldalán látsz mindent. mp -> privát üzenet, email -> email
Koszi Admin! Te hamarabb irtal,mint a barathianyos cherry Very Happy
Igy kimarad a kapcsolat-felvetel Very Happy
Senki Alfonz
Senki Alfonz

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Dóra21 Kedd Jan. 17, 2012 4:47 am

Sziasztok! Én dél-Skóciában vagok, Annanban, látom a legtobben Edinburgh, Glasgow, Aberdeen kornyeken éltek. Van itt valaki aki a kornyékemen lakik? Dumfries, Carlisle? Jó lenne talalkozni valakivel, de akar csak e-mailezni vagy skype-ozni is!
Irjatok:D

Dóra21

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by zsolemo Csüt. Jan. 26, 2012 1:09 pm

sziasztok enis baratokat keresek foleg glasgow kornyekerol de egessz skocia szobajohet Very Happy
zsolemo
zsolemo

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jan. 25.
Age : 47
Tartózkodási hely : dumbarton

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by zsolemo Szomb. Jan. 28, 2012 3:33 pm

oooooooooooooooo nem gondoltam hogy ennyien jelentkeznek majd Very Happy Very Happy Very Happy ha jol szamolom nulla Very Happy Very Happy Very Happy
zsolemo
zsolemo

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jan. 25.
Age : 47
Tartózkodási hely : dumbarton

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by zsolemo Vas. Jan. 29, 2012 1:03 pm

koszonom!!!!
zsolemo
zsolemo

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jan. 25.
Age : 47
Tartózkodási hely : dumbarton

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re:

Témanyitás by .......... Szer. Feb. 01, 2012 2:48 am

Hali...
Nem jellemző a haverkodás viszont a véletlen találkozások,látogatások kellemesek.
Ez azért van így mert mindenki járja a maga útját nem pedig azért mert előítéleteink vannak a másikkal szemben.
Adminnal mi is véletlenszerűen találkoztunk egy ...részünkről...fontos megbeszélés közepén és szinte a pár pill bemutatkozáson kívül nem maradt idő semmire.
Ne várj sokat és kellemesen fox csalódni.Ha AB felé visz az utad bekukkanthatsz hozzánk is.
Üdv. Very Happy
zsolemo írta:koszonom!!!!
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by kata.bruder Vas. Márc. 18, 2012 12:05 pm

Sziasztok,

Prestwickben lakom, Glasgowtól 50percre és mivel még csak jobseeker vagyok, időm mint a tenger. Szívesen megismerkednék helyi magyarokkal egy jó beszélgetés, programozás reményében.

Kata

kata.bruder

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Mar. 15.
Age : 39
Tartózkodási hely : Prestwick

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Fenyvesi Izabella Hétf. Ápr. 30, 2012 6:04 am

[qSuote="dirty_dog"]valoszinuleg nincs, rajtam kivul. afro[/quote]Sajnos itt vagyok Somogyban ,és nem Edinbugben!Nem birom az itteni klimát és Skóciába vágyom!Ha arra gondolok,hogy most kezdődik a nyár és már 30 fok van ez elég rémisztően hat Rám.

Fenyvesi Izabella

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Tomi27 Szer. Május 23, 2012 4:40 am

Sziasztok!

Lehetne egy pár kérdésem? Most készülök ki skóciába a barátnőmmel és az érdekelne hogy összesen ketten fogunk majd keresni 1600-1700 Fontot.Ebből meglehet élni?
Pl mennyi egy albérlet ami kulturált nem azt mondom hogy luxus szintű legyen,de kulturált legyen.4-en laknák egy lakásba az kb fejenként rezsivel együtt mennyire jönne ki?Csak egy olyan átlagár érdekelne.
A másik kérdésem az ha már kifizettem az albit akkor a megmaradt pénzből ketten meglehet élni és még félre is lehet rakni esetleg?
Én ugy hallottam hogy rezsivel együtt egy olyan albi ahol négyen laknak kb fejenként olyan 200 fontra jön ki.Ez igaz?
Valamint még egy olyan kérdésem lenne hogy valaki van e kint az euwork munkaközvetitőn keresztül,meg lehet bennük bizni?Clothes aid ltd.--illetve ennek az alapitványak dolgozik e valaki az euworkon keresztül?
Köszi előre is a válaszokat.
Üdv:
Tomi Smile

Tomi27

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. May. 23.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: levél

Témanyitás by .......... Vas. Május 27, 2012 9:23 am

Szia Tomi....nos kérdésed nem jó helyen fogalmaztad meg....jó Admin tal helyre teszi remjük
a lakhatási költs választ kapsz ha végig böngészed a fórum e témában hozzászólásait ill a közvetítősdiről is tal némi hozzáfűznivalót...jómagamtól egész biztosan...soxerencsét
K.

Tomi27 írta:Sziasztok!

Lehetne egy pár kérdésem? Most készülök ki skóciába a barátnőmmel és az érdekelne hogy összesen ketten fogunk majd keresni 1600-1700 Fontot.Ebből meglehet élni?
Pl mennyi egy albérlet ami kulturált nem azt mondom hogy luxus szintű legyen,de kulturált legyen.4-en laknák egy lakásba az kb fejenként rezsivel együtt mennyire jönne ki?Csak egy olyan átlagár érdekelne.
A másik kérdésem az ha már kifizettem az albit akkor a megmaradt pénzből ketten meglehet élni és még félre is lehet rakni esetleg?
Én ugy hallottam hogy rezsivel együtt egy olyan albi ahol négyen laknak kb fejenként olyan 200 fontra jön ki.Ez igaz?
Valamint még egy olyan kérdésem lenne hogy valaki van e kint az euwork munkaközvetitőn keresztül,meg lehet bennük bizni?Clothes aid ltd.--illetve ennek az alapitványak dolgozik e valaki az euworkon keresztül?
Köszi előre is a válaszokat.
Üdv:
Tomi Smile
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Tündérke Szomb. Jún. 16, 2012 11:14 am

Sziasztok! 27 éves vagyok. Nem rég érkeztem ide Skóciába.Egy Hotelben dolgozom Ballaulish falván a hegyek között. Társaság nem sok. Szeretnék szocializálódni Very Happy Szóval barátokat társaságot keresek. Innen nem messze van Fort Williem de Edinburgh és Glasgow is "csak" pár óra. szeretek beszélgetni hülyülni bulizni na de ki nem ez is igaz. Remélem van pár rokon lélek aki hasonló cipőben jár mert amúgy kénytelen leszek Jeti vadászatra indulni.. Írjatok! puszik

Tündérke

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jun. 16.
Age : 38
Tartózkodási hely : Ballaulish

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by deltasjimmy Szomb. Jún. 23, 2012 5:27 am

Szia Tündérke. Én 26 éves vagyok és 3 hónapja érkeztem Skóciába dolgozni. Nekem is jó lenne egy-két barát, ha van kedved, írj és msn-en vagy valahogy beszélgethetünk.
Bárki írhat, Kintore (Aberdeen) környékén szívesen járnék el bulizni bárkivel.
deltasjimmy
deltasjimmy

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jun. 23.
Age : 38
Tartózkodási hely : Kintore, Aberdeenshire

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Tündérke Vas. Júl. 01, 2012 1:29 pm

Okééé...Valaki mondja meg nekem hogy miért nem tudok privát üzenetet küldeni? LÉcci! Előre is köszi. Oh Alfonz ha esetleg rápillantanál az oldalra adhatnál egy emial címet vagy facebook nekem mindegy és írok... vaagy mond meg miért nem tudok privátban neked válaszolni Very Happy köszi

Tündérke

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jun. 16.
Age : 38
Tartózkodási hely : Ballaulish

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Senki Alfonz Vas. Júl. 01, 2012 5:16 pm

Tündérke írta:Okééé...Valaki mondja meg nekem hogy miért nem tudok privát üzenetet küldeni? LÉcci! Előre is köszi. Oh Alfonz ha esetleg rápillantanál az oldalra adhatnál egy emial címet vagy facebook nekem mindegy és írok... vaagy mond meg miért nem tudok privátban neked válaszolni Very Happy köszi

Roppent egy privat Very Happy
Senki Alfonz
Senki Alfonz

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2011. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Edinburgh

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by nemethvera Pént. Júl. 20, 2012 6:44 am

Sziasztok!18 éves vagyok,győri diák és én még egyenlőre Mo.-n élek, nem rég információszerzés jelleggel kint voltam Skóciában, mivel kint szeretnék egyetemen BA kurzust kezdeni,és ott szeretném folytatni egyetemi tanulmányaimat. Jövő évben jelentkeznék,legfőképp Dundee-ba,illetve Edinburghba (pszichológia és gazdasági szakokra). Szóval csak tapasztalatokra,élményekre lennék kíváncsi,milyen kint élni,ha valaki esetleg tanul kinn akkor mennyire nehéz,milyen a többi tanuló,a tanárok,stbstb. Smile Előre is köszönöm a válaszokat,nagyon örülnék neki,jó lenne magyaroktól tapasztalat,vélemény. Smile

nemethvera

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jul. 20.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Myging Pént. Júl. 20, 2012 1:34 pm

nemethvera írta:Sziasztok!18 éves vagyok,győri diák és én még egyenlőre Mo.-n élek, nem rég információszerzés jelleggel kint voltam Skóciában, mivel kint szeretnék egyetemen BA kurzust kezdeni,és ott szeretném folytatni egyetemi tanulmányaimat. Jövő évben jelentkeznék,legfőképp Dundee-ba,illetve Edinburghba (pszichológia és gazdasági szakokra). Szóval csak tapasztalatokra,élményekre lennék kíváncsi,milyen kint élni,ha valaki esetleg tanul kinn akkor mennyire nehéz,milyen a többi tanuló,a tanárok,stbstb. Smile Előre is köszönöm a válaszokat,nagyon örülnék neki,jó lenne magyaroktól tapasztalat,vélemény. Smile

Szia, nekem van egy ismerősöm, aki kint tanul dundee-n pszichológiát, ha akarod, megkérdem, van-e kedve mesélni, de szerintem biztosan lesz, mert kedves lány. Smile
Myging
Myging

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Aug. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Glasgow

http://mygingworks.blogspot.co.uk/

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by nemethvera Szomb. Júl. 21, 2012 3:31 pm

Szia, annak nagyon örülnék és megköszönném,jó lenne minél többet tudni mindenről Smile

nemethvera

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jul. 20.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Myging Vas. Júl. 22, 2012 1:13 pm

Szia, akkor majd lehet, megkérnélek arra, hogy dobj meg egy e-maillel. Very Happy Hogy fenn vagy-e facebook-on, mert azon könnyebb lenne ezt a lányt elérni.
Myging
Myging

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2009. Aug. 01.
Age : 31
Tartózkodási hely : Glasgow

http://mygingworks.blogspot.co.uk/

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by nemethvera Hétf. Júl. 23, 2012 4:47 am

Írtam itt e-mailt,benne ellinkeltem magamat facebookon és megírtam az e-mail címemet is! Smile

nemethvera

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jul. 20.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by marcsi58 Hétf. Júl. 23, 2012 8:09 am

Sziasztok! En Helensburgh-ban lakom es dolgozom, baby sitter vagyok egy csaladnal Rhu-ban van hazuk vagyis inkabb kastelynak mondanam Veluk lakom, mos eppen nyaralni vannak Potugaliaban igy egy kicsit jobban raerek baratokat keresni. Aki szeretne jobban megismerni, vagy neha beszelgetni kerem irjon szivesen valaszolok, mert itt igen egyedul van az ember!

marcsi58

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Jul. 23.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Tündérke Pént. Júl. 27, 2012 3:41 pm

Sziasztok! Tudja valaki hogy Edinburghban vagy Glasgowban hova érdemes elmenni szórakozni ha mondjuk nem feltétlenül csak a poharat szeretném emelgetni hanem mondjuk lötyögnék is egy kicsit?

Tündérke

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jun. 16.
Age : 38
Tartózkodási hely : Ballaulish

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Fisher Vas. Júl. 29, 2012 4:54 am

nemethvera írta:Írtam itt e-mailt,benne ellinkeltem magamat facebookon és megírtam az e-mail címemet is! Smile

Ha kell még infó nekem is nyugodtan írj, Dundee-ban tanulok és szeretjük a pszichológusokat. Laughing Sok barát van ott.

Fisher

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Dundee

https://www.facebook.com/akos.halasz.58

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by molben Szomb. Aug. 18, 2012 3:09 am

Sziasztok, Bence (23) vok, 2 hete költöztem Glasgowba és keresnék valami társaságot akivel néha lehet dumálni vagy elmenni valamerre, mert sajna senkit nem ismerek. Ha érdekel írjatok itt priviben vagy válaszoljatok a posztra ;-)

molben

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Nira Szer. Aug. 22, 2012 7:40 am

Sziasztok

Kaposvári voltam (és pár hónapig gyöngyösi).
Falkirkbe költözök 3 hónapon belül a lányommal. A párom, majd áprilisba jön utánunk, ha addig kibírja a kapcsolatunk, mivel még friss és 6 hónapig nem találkozni.. Sok idő. Már nagyon várom a kinti életet. Suliba tanították kb 10-12 évig az angol. Megértek szinte mindent és nagyjából válaszolok is. Lányom semmit nem tud és nem is tanítottam neki, mert nem szeretném összezavarni. Ő 2,5 éves lesz mikor kimegyünk.
Egy nagyon jó barátomhoz megyünk ki. aki segített elhelyezkedni is (ő lesz a közvetlen főnököm). Eleinte mosogatni fogok, majd grillszakács leszek. Ha elsajátítom a nyelvet szeretnék egyetemre menni.
Nagyon nem szeretem az esőt és a párát. Ha ezeket túlélem, akkor mindent Smile
Van itt még valaki Falkirkből? Jelenleg 4-5 családdal tartom a kapcsolatot...
Nira
Nira

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Falkirk

Vissza az elejére Go down

Barátokat keresek - Page 3 Empty Re: Barátokat keresek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.