Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Segítségre van szükségem

+114
hthbence
karfiol
bejjatrix
Sophie1989
zolilondi
Farkas Anita
molben
fitnesshajni
vtomi
Lóri
Nikó24
Myging
Manndy
TomZ
zotya
julius5
Senki Alfonz
m.noemi
Meli80
mikimano
sziszi
irisheri00
Dory
tomaa1981
Dius
Mobi802
orchidea
laszlo
Fisher
zita850621
Kiken
Betti
AngelTunde
Kilala
ayadi
Zazie
kazerniel
juharon
czaby
etuso
bitu_man
b.martina90
Nadi84
WAdam
zsovikk1983
Jana76
zozi72
Rono
Blase
drszinyikaroly
L. Molnar
mohlerika
Gibzon
panna
Smea
Kiseleva svetlana
monika130
agnes83
peti65
painter
puskaaa
ildiko50
iopab
HunSzkita
kozmetikus hölgy
mzigike
juliano631
kiskaktusz01
zr246
katicabogár
noticen24
Rijka
Krisztián77
Gyurik Zsuzsanna
fonix78
amuhi
szalon
bazsy111
Norbi
szabi1982
margaret
geckoman
peter.szabolcs
Sziszi1
Monic
peet54
mesterné anikó
SandorBozoki
kryszty81
schmidt
szilvia1981
BelaBela
Sanders
Assassin
RP
k.kata
Edi
Ági
kenguru78
Ella
Teodóri
dryka
blan
hajnio@hotmail.co.uk
Enikő & Gábor
lazaristvan
Kriszta
GINA22
..........
Meli
patriqmann
Andrea Remenyik
Cimbibaba123
Admin
118 posters

10 / 16 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by panna Szomb. Jan. 15, 2011 5:05 am

Sziasztok!

Mennyibe kerül Abeerdinbe egy olcsóbb másfél szobás lakás és mennyiért lehet fenntartani?
Ha kimegyünk és úgy döntünk, hogy a gyermekem nem főiskolával kezdi hanem valami collegeevel(ha jól tudom ez a szakmunkásképző) akkor ott kell fizetni és mi a módja?

panna

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Dec. 25.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by mohlerika Vas. Jan. 16, 2011 6:40 am

Az öcsém Skóciában dolgozik /Bathgate/ egy tesco áruházban.
Nagyon szeretnék a családommal egy kis időre kiköltözni hozzá.

Szeretném, ha abban tudnál segíteni, hogy ha 16 7 6 éves gyerekekkel költözök, akkor mennyi Skóciában a családi pótlék? Nekem egyenlőre nem lenne munkám, de a férjemnek igen. /Nem szeretnénk szétszakítani a családot/

A végzettségem szociális gondozó. Tudom, hogy előbb utóbb én is eltudok helyezkedni, most az angol leckéket veszem itthon.

mohlerika

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jan. 16.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by L. Molnar Hétf. Jan. 17, 2011 10:46 pm

sziasztok...

azt szeretném kérdezni, ha kimegy valaki, és szobát akar bérelni, nem egy egy szobás lakást, akkor azt hol tud keresni, mennyi körül van a reális ár, és van-e lehetőség, arra, hogy mire kiérkezik, akkor már oda költözhessen, és ne kelljen bed and breakfast-be költöznie, míg talál magának valamit?

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by .......... Kedd Jan. 18, 2011 11:12 am

Hali...
Lapozz vissza a hozzászólásaimhoz...ott tal társbérlőt keres oldalakat.
Reális ár 200-350 brutto... ennél többet nem érdemes fizetned mert mi marad a megélnire?...

üdv
K.

L. Molnar írta:sziasztok...

azt szeretném kérdezni, ha kimegy valaki, és szobát akar bérelni, nem egy egy szobás lakást, akkor azt hol tud keresni, mennyi körül van a reális ár, és van-e lehetőség, arra, hogy mire kiérkezik, akkor már oda költözhessen, és ne kelljen bed and breakfast-be költöznie, míg talál magának valamit?
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by L. Molnar Kedd Jan. 18, 2011 11:16 pm

köszöntem az információt, feltételezem, te aberdeeni vagy... amúgy találtam korábbi írásaidban több címet is, most fogom őket átnézni. Viszont megkérdezném azt is, (nem csak tőled, hanem mindenkitől), hogy tud-e valaki olyan szállást, ahol más magyarok is élnek...

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by .......... Szer. Jan. 19, 2011 11:42 am

Hali...

Sajna szétszórtan élnek,mindenki külön-külön a családok természetesen nem.So so nekem semmi nem ugrik be.
A Gumtreen kereshetsz és hirdethetsz h keresel.
Az érkező válaszoknál fontos a komoly mail cím...nem mint:ildi2321...alma43g32.
Elöl keresztnév majd a vezetékes... mert sok a csaló.
Ha jó az angolod,hamar sikerül olcsó társbérletet talnod akár 110Ł is.Ők többnyire diákok az egyetemen v más sulikban.
Gyakori h megüresedik egy kis szoba a közösen bérelt lakásban,nemzetiség A-Z.
Ha segíthettem, örülök.

üdv.
K.


L. Molnar írta:köszöntem az információt, feltételezem, te aberdeeni vagy... amúgy találtam korábbi írásaidban több címet is, most fogom őket átnézni. Viszont megkérdezném azt is, (nem csak tőled, hanem mindenkitől), hogy tud-e valaki olyan szállást, ahol más magyarok is élnek...
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by drszinyikaroly Szer. Feb. 02, 2011 11:12 am

Tisztelt Fórumozók ! Tudna-e nekem abban segíteni, ha egyetemista , nyáron szeretne Skóciába menni dolgozni , diákként hogyan lehetséges ez , például egy Nemzeti Parkba ; Válaszotokat várva üdv. Szinyi Károly

drszinyikaroly

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Feb. 02.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Blase Szer. Feb. 02, 2011 11:33 am

Sziasztok nem régóta vagyok itt és szeretném tőkéletesítení az angol tudásom ha tud valaki angol nyelvtanfolyamot és ezek árai Edinburgh-ben kérem szóljon előre is köszönöm

Blase

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re:

Témanyitás by .......... Pént. Feb. 04, 2011 3:19 am

Szia...

Keress rá pl.http://www.ed-coll.ac.uk/.Cím,elmenni,faliújság,angol nyelv órák,beülni és hallgatni ingyen.
Papírt ne akarj...no azért kell sokat fizetni!

Üdv.
K.



Blase írta:Sziasztok nem régóta vagyok itt és szeretném tőkéletesítení az angol tudásom ha tud valaki angol nyelvtanfolyamot és ezek árai Edinburgh-ben kérem szóljon előre is köszönöm
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Kiindulás

Témanyitás by Rono Pént. Feb. 11, 2011 5:55 am

Sziasztok,

Elkezdtem olvasni a fórumot, de nem jutottam a végére, ezért előre is elnézést ha a kérdés már szerepelt korábban.
Augusztus körül érkeznék ha minden jól megy, Dundee-ba, egyetemre. Persze szeretnék majd mellette dolgozni is. A kérdésem csak annyi, hogy nagyjából mennyi kezdő összegnek érdemes a bankszámlán lennie ahhoz, hogy az ember le tudjon tenni két havi kauciót egy szobaalbérletért, neki tudjon indulni a munkakeresésnek, el tudja intézni az orvosi papírokat, bankot, telefonszámot ilyesmit? Elég egy megközelítő összeg, mert korábbi hozzászólásokban már olvastam, hogy kb 90 Ł a Home Office-os regisztráció, meg ilyeneket, csak hogy mennyi pénzt kuporgassak addig össze nagyjából? Smile
Előre is köszi a segítséget!

Rono

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 37

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re:

Témanyitás by .......... Szomb. Feb. 12, 2011 2:18 am


Szia...

Szerencse h itt nem túl jó most az idő... van hely válaszolgatni.
Vélményem szerint 1000Ł a minima.
Ha jó szállást találsz,és munka is indul,legalább 20-24 óra/hét nem érhet meglepetés,
elég az említett összeg egy darabig.A sulihoz 25-év alatt kérhetsz támogatást...használd ki.
A kaja és egyéb...1Ł-ért fedezhető a napi élelem.
Nem szupper kaják,többnyire fagyasztott késztermékek csekély=O tápanyag tartalommal... kezdésnél
mindenki ráfanyalodik ne aggódj /farmfoods.co.uk/ ztán majd váltasz.Tisztasági szerek,egyéb /1Ł üzletek/
Bérlet 15Ł-/hét.
Telefon...O2 10Ł kártya és független teló.
Végül a szállás:
Mint megahányszor leírtuk már...társbérletek 90Ł,110Ł-,szobabérlés a főbérlőtől 250Ł-,1 szobás keccó 350Ł-től+rezsi.
A papírmunkás költs.hagy ne írjam le újból....megtal a hozzászólásaimnál.

Üdv.
K.

Rono írta:Sziasztok,

Elkezdtem olvasni a fórumot, de nem jutottam a végére, ezért előre is elnézést ha a kérdés már szerepelt korábban.
Augusztus körül érkeznék ha minden jól megy, Dundee-ba, egyetemre. Persze szeretnék majd mellette dolgozni is. A kérdésem csak annyi, hogy nagyjából mennyi kezdő összegnek érdemes a bankszámlán lennie ahhoz, hogy az ember le tudjon tenni két havi kauciót egy szobaalbérletért, neki tudjon indulni a munkakeresésnek, el tudja intézni az orvosi papírokat, bankot, telefonszámot ilyesmit? Elég egy megközelítő összeg, mert korábbi hozzászólásokban már olvastam, hogy kb 90 Ł a Home Office-os regisztráció, meg ilyeneket, csak hogy mennyi pénzt kuporgassak addig össze nagyjából? Smile
Előre is köszi a segítséget!
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by L. Molnar Szomb. Feb. 12, 2011 2:45 am

1000 font? az király! jól számolok, ha azt olyan 1500 USD-nek számolok? és ezt kb az első hónapra számoltad?

L. Molnar

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2011. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Rono Szomb. Feb. 12, 2011 4:17 am

Kedves Kujo,

Köszönöm a válaszod. Én is kb 1000 Ł-ra gondoltam indulásnak, igazából csak ebben akartam megerősítést, de köszönök minden további infot. Smile

Rono

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 37

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Rono Szomb. Feb. 12, 2011 5:37 am

Fórum olvasgatás közben elbizonytalanodtam, mivel akik eddig egyetemi lehetőségekről kérdeztek egytől-egyig frissen érettségizett diákok miatt kérdeztek. Nos az én helyzetem a következő, én már elkezdtem itthon az ELTE-t, de borzalmas tapasztalataim voltak, és kicsit későn (24 évesen) értesültem erről a skóciai lehetőségről. Szerintetek számít valamit, hogy én itthon már jártam egyetemre (nem fejeztem be végül) a UCAS-nál? Illetve 25 év alatt kérhetem csak a skót állam támogatását? Merthogy 2012 januárjában én már 25 leszek. Nem is érdemes már egyetemi képzéssel próbálkoznom? Sad Pedig nagyon szeretnék megszabadulni a magyar oktatási rendszertől!

Rono

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Feb. 11.
Age : 37

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re:

Témanyitás by .......... Vas. Feb. 13, 2011 3:57 am

Szia...

Nos tanulni soha sem késő...nagy felelőtlenség lenne ha másképp gondolnád.
A támogatással kapcsolatban és a már elvégzett egyetemi évek beszámítása,egyéb részletkérdések...mindenről
szívesen tájékoztatnak az egyetem honlapján található email címen.Ne felejtsd asszem Febr.vége a jel.határidő de
ezt is megírják Neked pontosan.
Még valami...ne csak egy szakévfolyamra /ez jó!/ mint pl.Természet tudományok stb.jelentkezz,így biztosan bejuthatsz.

Üdv.
K.

Rono írta:Fórum olvasgatás közben elbizonytalanodtam, mivel akik eddig egyetemi lehetőségekről kérdeztek egytől-egyig frissen érettségizett diákok miatt kérdeztek. Nos az én helyzetem a következő, én már elkezdtem itthon az ELTE-t, de borzalmas tapasztalataim voltak, és kicsit későn (24 évesen) értesültem erről a skóciai lehetőségről. Szerintetek számít valamit, hogy én itthon már jártam egyetemre (nem fejeztem be végül) a UCAS-nál? Illetve 25 év alatt kérhetem csak a skót állam támogatását? Merthogy 2012 januárjában én már 25 leszek. Nem is érdemes már egyetemi képzéssel próbálkoznom? Sad Pedig nagyon szeretnék megszabadulni a magyar oktatási rendszertől!
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Anyagi tamogatas a felsooktatasban tanuloknak

Témanyitás by zr246 Szer. Feb. 16, 2011 12:49 pm


zr246

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 05.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Blase Vas. Feb. 20, 2011 7:30 am

hello kösz szépen a segitséged majd utána nézek az infodnak Very Happy

Blase

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Feb. 01.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by zozi72 Csüt. Márc. 10, 2011 12:38 am

Sziasztok!Azt szeretném megtudni Aviemorba Edinburg-bol mivel célszeru utazni.Dolgoztam Irorszégban,Angliában is,de Skocia ismeretlen Nekem.Ha Valaki tudna segiteni,nagyon megkoszonném.Zoli

zozi72

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Mar. 09.
Age : 51

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Jana76 Szomb. Márc. 12, 2011 3:31 am

Sziasztok!

Nem tudom van-e itt valaki, aki tud válaszolni. Edinburghban élünk a párommal és most költöztünk új szobába. Az ára borsos, viszont cserébe se meleg víz, se fűtés, de még egy porszívó sincs. Seprűvel takarítunk, mert ebben a lakásban így "szokás". A főbérlő a konyhában lakik, az egyik lakótársunk a mi gardrób szobánkban. A történet röviden annyi, hogy beköltözésünk után 3 nappal szóltunk a főbérlőnek, hogy amilyen gyorsan lehet mi el szeretnénk menni ebből a lakásból mivel elfelejtett ezekről az apróságokról szólni nekünk, amikor a lakást néztük illetve a lakbért és a depositot kifizettük. Azt mondta, hogy nem mehetünk, nem adja vissza a depositunkat. Közben ő meghirdette a szobánkat április 1-jei beköltözéssel, nekünk meg szólt, hogy május 1-gyel elmehetünk. De, ha valakinek ki tudja adni a szobát április 1-jétől, akkor mi mehetünk az utcára. HOgy van ez?

Valakivel történt már ilyesmi?

Válaszotokat köszönöm: Jana

Jana76

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by zsovikk1983 Kedd Márc. 15, 2011 3:22 pm

Sziasztok!!

Valaki segitsen nekem!!!!! Ket hete jottunk skociaba csaladostul"a haromeves kisfiammal es a felesegemmel"biztos munka remenyeben, ket het varakozas utan ma kozoltek hogy megse vesznek fel senkit csak arra kernek valakit aki tudna valamilyen munkat"barmi is az szivesen bevalalom, 12 evig felszolgaltam Budapesten, ha kell takaritok ,mosogatok. DUNBARTONTOL nem messze lakom Alexandriaban ,es van autom. TEL: 07423605392

zsovikk1983

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Jana76 Szer. Márc. 16, 2011 12:08 pm

zsovikk1983 írta:Sziasztok!!

Valaki segitsen nekem!!!!! Ket hete jottunk skociaba csaladostul"a haromeves kisfiammal es a felesegemmel"biztos munka remenyeben, ket het varakozas utan ma kozoltek hogy megse vesznek fel senkit csak arra kernek valakit aki tudna valamilyen munkat"barmi is az szivesen bevalalom, 12 evig felszolgaltam Budapesten, ha kell takaritok ,mosogatok. DUNBARTONTOL nem messze lakom Alexandriaban ,es van autom. TEL: 07423605392

Sziasztok!

Én nem tudom mit igértek nektek ott Alexandriában, de úgy látom nincs nagyon messze Glasgow-tól. Szerintem irány a nagyváros addig, amíg nem fogy el minden pénzetek. Glasgowban, Edinburghban éttermi munkát (felszolgáló) biztosan fogsz találni, ha beszélsz valamennyire angolul.
Két hét után nem szabad feladni. Én másfél hónapig vártam anno a munkára.
Nézz szét a www.gumtree.com oldalon. Ott vannak álláshirdetések is. Illetve most mondja a barátom, hogy jelentkezzetek a felföldre a UIG hotelbe. Ők most hirdettek állást, felszolgáló, takarító állást. Adnak szállást is. http://www.uighotel.com/sobhraig.htm (contact us fülre kattintva megtalálod az elérhetőségüket)

Most többet nem tudok segíteni, de remélem ez is több, mint a semmi.

Üdv: jana

Jana76

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by zsovikk1983 Szer. Márc. 16, 2011 1:23 pm

Szia!! koszonom a leveled, holnap meg is keresem, csak annyira biztunk benne,hogy itt lessz munka, nagyon elvoltunk kenodve, de en is megteszek mindent erte, ma is kb 15 helyen voltam es beadtam az oneletrajzomat.Csak annyit mondtak hogy hivnak. koszonom a biztatast meg a segitseget.... irok ha talalok valamit.!!! esetleg itt kerdezhetek majd toled? puszi K.Zsolt

zsovikk1983

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Jana76 Szer. Márc. 16, 2011 1:50 pm

Sziasztok!

Persze, írj nyugodtan és kérdezz, ha tudok, akkor segítek/segítünk

Jana

Jana76

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by zsovikk1983 Csüt. Márc. 17, 2011 12:47 pm

Szia"napok ota jarok a varosban szorom az oneletrajzomat ,de mindenhol mondogatjak hogy majd felhivunk, kb 20 helyen voltam, ma is, de nem sok sikerrel es mar nagyon fogytan a penzunk ,ha tudsz valami biztos allast barmi is az szivesen ,elvalalnam .mar mind 1 hogy mi az. Koszi: Kiraly Zsolt

zsovikk1983

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 15.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Jana76 Vas. Márc. 20, 2011 1:28 pm

Sziasztok!

Segítenék szívesen, de nem tudok sajnos. Megértem, hogy aggódtok, de ne adjátok fel. Én majdnem másfél hónapig kerestem itt a munkát.
VAn egy hotel itt a "közelben". Úgy 100 kilométer lehet Edinburghtól. Gleneagles Hotel. Oda mindig van felvétel. Hatalmas 5 csillagos kastély. Próbáljátok meg!

Cím: Gleneagles Hotel
Auchterarder, Perthshire. (Irányítószámot fejből nem tudok)

Honlapja: www.gleneagles.com
Lap alján irány a careers fülecske (alig látható) és onnan tudtok válogatni a munkák közül. Sok hirdetés van most.

Többet sajnos nem tudok segíteni, de kinyitom a szemem itt a városban és, ha látok valamit szólok.

Jana76

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 12.

Vissza az elejére Go down

Segítségre van szükségem - Page 10 Empty Re: Segítségre van szükségem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 16 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.