Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.


Join the forum, it's quick and easy

Skóciai Magyarok Online Fóruma
SZERETETTEL ÜDVÖZLÜNK A FÓRUMUNKON


Ha regisztrált fórumozó vagy, jelentkezz be a Felhasználói neveddel (username) és Jelszavaddal (password)!

Ha még nem vagy regisztrálva, szánj pár percet a Regisztrációra, s jelentkezz be.

Az üzenetek olvasásához nem szükséges regisztráció, viszont a Fórumunkon csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket.
Skóciai Magyarok Online Fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 


Rechercher Bővített keresés

Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Affiliates
free forum
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Bemutatkozások

+58
llivi84
L. Molnar
Mythraboszi
mestererzsi
Reney
geza
vikivikivikiviki
hedera
hworm
schindler mihály
llivi
v.brigitta
Robandi
Kolesz
Süveges Bálint
Nira
szaszazsu
molben
szandy50
fitnesshajni
TomZ
daniel.csonka
vpeti42
Bendusz
Fejo
grofuram
Owl owl owl
irisheri00
Dóra21
Senki Alfonz
laci79
Dius
Kufirc
Jodie
Kartal
zsolt_zsigmond
Teodóri
orleani
Buksi
nikol
ivett4
udyandi
blan
..........
patriqmann
Meli
csepplo
csilla75
wanaka
ancsaa
dirty_dog
Cimbibaba123
Szarvas
Kukac
BelaBela
Margó
csib
Admin
62 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 11, 2012 6:08 am

Szia Hajni,

Igaz, Falkirk elég messze van tölünk, de attól még megismerkedhetünk. Mi is családdal vagyunk kinn. Küldj emailt a posztom melleti email ikonra kattintva,

Üdv, Admin
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 140
Join date : 2008. Apr. 08.

http://skocia.bestofforum.com

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by szandy50 Pént. Aug. 17, 2012 9:14 am

Hello!
Ha valaki tudna Lerwick-be munkalehetőséget az írjon már!
Szeretnénk munkát találni és dolgozni!

szandy50

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 17.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re:

Témanyitás by .......... Pént. Aug. 17, 2012 3:03 pm

Szia Szandi50...
az alabbiakat olloztam be szamodra es pediglen azert mert olyan szepen kerted...semmikepp ne koszond meg mert csak par masodpernyi idombe kerult.Atfutottam es adott szamodra kedvezo lehetoseg.
Remlem jo Admin a megfelelo helyre athelyezi majd a reszedrol bemutatkozasnak szant par sort;-))
K.

http://jobseekers.direct.gov.uk/listjob.aspx?sessionid=e40b30f1-8846-43b8-931b-cdbf302ccb75&pid=1&sid=391815280&p=1&so=1&rpp=20




szandy50 írta:Hello!
Ha valaki tudna Lerwick-be munkalehetőséget az írjon már!
Szeretnénk munkát találni és dolgozni!
..........
..........

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2008. Apr. 30.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by molben Szomb. Aug. 18, 2012 2:38 am

Sziasztok, Bence vagyok (23) 2 hete költöztem Glasgowba, és egyelőre munkát keresek(de ez egy másik topic :-D). A barátnőmmel lakunk itt aki szeptemberben kezdi az egyetemet. Nem sok mit tudok magamról írni, úgyhogy ennyi legyen elég, aki egy jóféle sört legurítana az írjon, semmi rossznak nem vagyok elrontója :-D

molben

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 18.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by TomZ Szomb. Aug. 18, 2012 2:52 am

Helló, s üdv Glasgowban! Smile
Nemrég költöztem másik lakásba, s egyenlőre egy vacak szabad percem nincs, de pár hét múlva már remélem utolérem magam, s összehozhatunk valamit Very Happy
Addig is sok szerencsét nektek!
TomZ
TomZ

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Jul. 08.
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by szaszazsu Vas. Aug. 19, 2012 9:29 am

Hello, kedves skóciai magyarok!
Zsuzsa vagyok, 52 éves.
Egy hónap múlva költözöm Aberdeenbe, egyelőre a lányomékhoz.
Itthon egy év fiz.nélküli szabit vettem ki szeptembertől (pedagógus voltam 30 évig), és sok-sok nem részletezendő ok miatt szeretnék Aberdeenben, v. később inkább csak a közelében dolgozni. Lánykám januárra várja első unokánkat! Smile))
Náluk csak maximum 1-2 hónapig laknék, aztán, ha gyorsan találok munkát, külön költöznék, szobát szeretnék majd bérelni.
Álmaimban egy kedves család mindenes "nénije" vagyok, mert három huszonéves gyermekünk van, akik kirepültek már a családi fészekből, én meg imádok gondoskodni, főzni, házat rendben tartani....
Az angol nyelvtudásom? gimiben szuper volt, s az elmúlt tíz hónapot erős gyakorlással (internetes, interaktív nyelvleckék segítségével) töltöttem. Márciusban voltam kinn Aberdeenben egy hétig - jajjjjjjj, az a kiejtés!Rolling Eyes
de bele fogok jönni!
Szeretettel üdvözöllek Benneteket: Zsuzsa

szaszazsu

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Mar. 05.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Nira Szer. Aug. 22, 2012 7:23 am

Sziasztok

Renáta vagyok, 25 éves. Kislányommal október 16-20 között költözünk ki Falkirkbe. Dolgozni fogok egy étterembe, majd talán sikeresen elhelyezkedem a banki szférába. Kislányom 28 hónapos és már megvan neki a bölcsibe a helye vagy az oviba, ha szobatiszta lesz Smile
Miatta megyek ki, hogy legalább neki jobb élete legyen. Más az iskolai rendszer és az életszínvonal is. Nem tervezem, hogy visszamegyek Magyarországra....
Nira
Nira

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Falkirk

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by fitnesshajni Szer. Aug. 22, 2012 3:06 pm

szia Nira
Mi is Falkirk-ben lakunk máj.1 óta.nekem is van egy csöppöm,aki már 11hónapos.:)Ha esetleg közel lakunk majd egymáshoz,és szimpinek tűnünk akkor találkozhatnánk.
fitnesshajni
fitnesshajni

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Aug. 07.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Nira Szer. Aug. 22, 2012 3:07 pm

Rendben. Ennek nagyon örülök. Mindenképp írok, ha már kint vagyunk. A picuroknak is jót tenne szerintem....
Nira
Nira

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Aug. 22.
Age : 37
Tartózkodási hely : Falkirk

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Süveges Bálint Pént. Szept. 21, 2012 4:16 am

Sziasztok!
Bálint vagyok, 52 éves. Fiammal költöztünk augusztusba Dundee-be, aki egyetemista itt. Feleségem és kisebbik fiam otthon maradt, de két év múlva ők is jönnek ide. Szívesen találkoznék, beszélgetnék, sörözgetnék magyarokkal. Sajnos eddig még nem hallottam értelmes szót errefelé :-))))

Süveges Bálint

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Kolesz Csüt. Okt. 11, 2012 11:49 am

Helló!
Peti vagyok 18 éves, egyenlőre még Magyarországról írok, de már eléggé megy az információkeresés , és a tervezgetés a költözéssel kapcsolatban, az én célom Dundee , és egyetemista szeretnék lenni Very Happy
Nagyon nagyon szívesen beszélgetnék magyarokkal akik kint élnek már pár éve, vagy nemrég költöztek ki Very Happy
Ha jól megy sorom már a nyáron énis skóciai magyar leszek Smile

Kolesz

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 11.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Hahó!

Témanyitás by Robandi Csüt. Okt. 25, 2012 5:02 pm

Sziasztok!

Andrea vagyok, skót férjemmel és magyarul kiválóan értő kutyusunkkal Glasgow környékén, Kilbarchan-ban lakunk. Jelenleg kis vállalkozásom indításán fáradozom (bár nagyon sok segítséget kaptam a kormányirodáktól és úgy tűnik, hogy az adókba sem fogok belerokkani Laughing )

Már majdnem 4 éve itt élek, de magyarokkal alig találkoztam eddig (kivéve a Bp-Edinburgh repülőn). Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, már kezdtem azt gondolni, hogy én vagyok az egyetlen magyar Skóciában.

Honvágyam mindig van egy kicsi, de nagyon értékelem az itteni nyugit. Az emberek általában nagyon kedvesek (persze idióták mindenhol vannak Twisted Evil ), az időjárást néha nagyon utálom, de meg lehet szokni és a SAD-lámpám is sokat segít.

Néha tényleg jó lenne magyarokkal összefutni. Ha bárkinek lenne kedve valamit Karácsony felé Glasgowban összehozni, nagyon szívesen segítenék megszervezni.

Üdv mindenkinek

facebookon Andrea Robertson Bódogh néven vagyok megtalálható, mindenkit szívesen felveszek a barátlistámra bounce
Robandi
Robandi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Kilbarchan

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by v.brigitta Vas. Okt. 28, 2012 12:25 pm

Owl owl owl írta:Na, hello hello!
Én március végén költözök ki Dundeeba a skót barátomhoz. Neki kell állnom gyorsan munkát keresni, pénzt gyűjteni, mert Bristolban szeretnénk letelepedni ősszel.
Addig viszont jó lenne, ha lenne valaki, akivel tudok majd néha az anyanyelvemen társalogni : ))
Szóval várom a jelentkezőket!

x
.
Szíja, Én is pont ezért regisztráltam erre az oldalra Smile És neked hogy tetszik Skócia ?
v.brigitta
v.brigitta

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Oct. 28.
Tartózkodási hely : Central Scotland

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by TomZ Csüt. Nov. 01, 2012 4:13 pm

Robandi írta:
...
Néha tényleg jó lenne magyarokkal összefutni. Ha bárkinek lenne kedve valamit Karácsony felé Glasgowban összehozni, nagyon szívesen segítenék megszervezni.
...

A napokban nekem is eszembe jutott, hogy kellene valami így Karácsony körül... Ha segítesz kitalálni/megszervezni én benne vagyok =)
TomZ
TomZ

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Jul. 08.
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by llivi Csüt. Dec. 13, 2012 10:42 am

Sziasztok, új vagyok, ez a második hetem itt Dunoon-ban (ahol a madár se jár) és még nagyon szenvedek :-( Kérlek, engem se hagyjatok ki!!! Üres a szálloda, nincsenek vendégek, a tulaj francia és unalmában más gondolatai is akadnak. Ha valaki feldobna valami jóval, megköszönném.
Lívia

llivi

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 13.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Süveges Bálint Szer. Dec. 19, 2012 2:18 am

Szia Péter!
Örömmel olvasom leveled. Ugyanis fiammal július óta Dundee-ben élünk, és még nem hallottam magyar szót. Vagy nincs, vagy nagyon kevesen vagyunk itt.
Most itthon vagyunk (Budapest), januárba megyünk vissza. Fiam (Tamás) túl van az elő félévén az University of Dundee-ben. A Computer Science hallgatója. Ha valamilyen kérdésed lenne, felhívhatod Skype-on. Címe: stamas01.
Üdvözlettel: Süveges Bálint

Süveges Bálint

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Szia!

Témanyitás by Süveges Bálint Szer. Dec. 19, 2012 2:28 am

v.brigitta írta:
Owl owl owl írta:Na, hello hello!
Én március végén költözök ki Dundeeba a skót barátomhoz. Neki kell állnom gyorsan munkát keresni, pénzt gyűjteni, mert Bristolban szeretnénk letelepedni ősszel.
Addig viszont jó lenne, ha lenne valaki, akivel tudok majd néha az anyanyelvemen társalogni : ))
Szóval várom a jelentkezőket!

x
.
Szíja, Én is pont ezért regisztráltam erre az oldalra Smile És neked hogy tetszik Skócia ?



Szia!
Július óta fiammal Dundee-ben élünk, aki ide jár egyetemre. Szívesen hallanánk mi is több magyar szót, ugyanis még nem hallottunk.
Most egyébként itthon vagyunk (Budapest)
Amennyiben kérdésed lenne, elérhetsz bennünket Skype-on stamas01, vagy az enyém: suveges.balint
Üdv: Süveges Bálint

Süveges Bálint

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by schindler mihály Hétf. Dec. 24, 2012 8:15 am

Hello:Új vagyok a forumon,lenne néhány kérdésem.Gyeremekem a Dundee egyetemen szeretne tanulni,a jelentkezése megtörtént,várunk a visszaigazolásra.Érdeklödnék albérleti árakról,diákmunkalehetöségröl.mindenröl.Akinek tapasztalata,véleménye van köszönettel venném ha megosztaná,Örülök a fórumnak,és várom észrevételeiket, Tisztelettel:S. Mihály Győr

schindler mihály

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Süveges Bálint Kedd Dec. 25, 2012 2:33 am

schindler mihály írta:Hello:Új vagyok a forumon,lenne néhány kérdésem.Gyeremekem a Dundee egyetemen szeretne tanulni,a jelentkezése megtörtént,várunk a visszaigazolásra.Érdeklödnék albérleti árakról,diákmunkalehetöségröl.mindenröl.Akinek tapasztalata,véleménye van köszönettel venném ha megosztaná,Örülök a fórumnak,és várom észrevételeiket, Tisztelettel:S. Mihály Győr


Tisztelt Uram!
A fiammal július óta Dundee-ben lakunk, aki a University of Dundee-ben tanul. Szívesen válaszolunk kérdéseire. Skype cím: suveges.balint
Üdvözlettel: Süveges Bálint
Kellemes karácsonyi ünnepeket!

Süveges Bálint

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by schindler mihály Szer. Dec. 26, 2012 5:55 am

Tiztelt Uram!Köszönöm a lehetöséget a kérdéseimmel kapcsolatban, a Skypen már jelöltem Önt ,ünnepek után ha nem zavarom jelentkeznénk ott.Önnek is kellemes karácsonyt ! Üdvözlettel:S.Mihály

schindler mihály

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Dec. 24.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by hworm Szer. Jan. 30, 2013 1:33 pm

Hali Mindenkinek...
örülök h rátaltam erre az oldalra...AB-ben tanulok és mondhatni szűkében vagyok a társaságnak ami betudható visszafogottságomnak...nem kocsmázom és még csak nem is dohányzom.
Többre tartom a kiruccanásokat egy tuti társasággal vagy közös sportolási együttléteket pl.épp most van itt az ideje a síelésnek v a korinak,szal minden sport jöhet.
Ha akartok egy magamfajta jó humorú,vidám fickót várom a visszajelzést...egyenlőre magányosan.
hworm
hworm

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jan. 30.
Age : 37
Tartózkodási hely : Aberdeen

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by hedera Vas. Feb. 10, 2013 1:35 pm

wanaka írta:Sziasztok! Nagyon orulok a forumnak,en Perth-ben elek kis csaladommal immar 4 eve.Van egy tunderi 10 honapos kislanyunk:-).
Itt nem sok magyar van de azert akad 1-2 ismeros (na persze csak ha kell valami...).
Szivesen segitek informacioval barkinek! Latom mindenki dicseri skociat, hat en nem nagyon vagyok kibekulve sem az idovel sem az emberekkel.Jelenleg mindketten tanulunk,ha vegeztunk irany del-anglia:-)
Udv
Anita

Szia Anita,

Perthben vagytok még? Én és a családom nyár elején készülünk menni oda. Hol tanultatok? Én tanítani szeretnék, a férjem pedig tanulni.
Üdv.: Adrienn

hedera

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by hedera Vas. Feb. 10, 2013 2:02 pm

Admin írta:No akkor folytatom.

Hogy miert is inditottam ezt a Forumot? Szerettem volna egy olyan helyet, ahol pozitiv a legkor, s az emberek tudnak ismerkedni, segiteni egymast. Ugy gondolom, az evenkenti egyszeri Magyar Nap nagyon keves a kapcsolattartasra, bar fontos szerepe van. Kell egy hely, ahol osszejohetunk "virtualisan" is, hiszen sokan vagyunk sokfele. S ha azt nezem, hogy a Magyar Napon osszejon 70-80 ember (nem magyar csaladtagokkal egyutt), s Skociaban viszont tobb ezren elunk, akkor az nagyon keves. En ennel elobb kapcsolattartast szeretnek. No nem azt, hogy egymas nyakan uljunk allando jelleggel, hiszen mindenkinek megvan a sajat elete, munkaja. Viszont azt igen, hogy tudjuk, vannak itt sokan, akik hasonloan gondolkoznak, s jo emberek.
Amit a Forumon szeretnek, az a pozitiv hangnem. Az epito jellegu kritikanak helye kell, hogy legyen, de semmi mas durvasagnak. Ne kritizaljuk egymas velemenyet, hiszen a velemenyehez mindenkinek joga van. Na tartsuk hulyesegnek, ha mas maskeppen elt meg dolgokat es eltero tapasztalata van. Kulonbozoek vagyunk, s ezt el kell fogadnunk. Aki durva hangnemet ut meg, provokal vagy serteget, sajnos ki fogom tiltani. Nem azert, mert diktatorikus vagyok, hanem azert, mert ilyen viselkedesnek nincs helye ezen a Forumon. Kicsit hivatalos kezdek lenni, ezert abba is hagyom. A vegere meg annyit, hogy nagyon orulok, hogy eddig mindenki pozitivan allt a Forumhoz. Ugy latszik, hogy jo tarsasag van kialakuloban. Orulok, hogy itt vagytok, s legyunk minel tobben!

Tovabbi szep napot MINDENKINEK!

Laci

Kedves Laci,

nagyon örvendek, h megtaláltalak.
Tanárként szeretnék dolgozni Skóciában, júniusban fogunk elindulni terveink szerint. A GTC regisztrációm folyamatban. Sok kérdésem lenne a tanítással kapcsolatban, nagyon örülnék ha írnál nekem privát üzenetet (én ui. nem tudok írni neked, nem engedi a rendszer).
Előre is köszönöm:
Adrienn

hedera

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by TomZ Hétf. Feb. 11, 2013 10:57 am


(én ui. nem tudok írni neked, nem engedi a rendszer).

"Privát üzenetet csak 5 poszt után tudsz küldeni. Ennek pusztán az az oka, hogy aktívabbá tegyük a Fórumot. A posztokat több ember látja, talán többen is tudnak segíteni vagy hozzászólni.

Köszönjük a megértéseteket.

Üdv, Admin"
TomZ
TomZ

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Jul. 08.
Tartózkodási hely : Glasgow, UK

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by hedera Hétf. Feb. 11, 2013 1:22 pm

Köszi,
igen, láttam, h az a probléma, h még nincs elég hozzászólásom. Most már talán van...

hedera

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jan. 01.

Vissza az elejére Go down

Bemutatkozások - Page 3 Empty Re: Bemutatkozások

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.